top of page

JOGA dla BIEGACZY  –  w czwartki o godz. 20.00 w Yoga Republic. Prowadzi Justyna Jaworska.

Dla kogo są przeznaczone zajęcia Joga dla Biegaczy? 

 

Jeżeli BIEGASZ, te zajęcia są dla CIEBIE – Joga dla Biegaczy pomoże Ci zadbać o niezbędny trening uzupełniający trening biegowy, którego podstawą jest rozciąganie oraz wzmocnienie głębokich mięśni stabilizujących. Na zajęcia zapraszamy zarówno tych którzy już ćwiczą jogę, a także dla tych którzy jeszcze nigdy nie stali na macie. Zajęcia Joga dla Biegaczy w Yoga Republic odbywają się pod patronatem Portalu Yogi – www.portalyogi.pl

Dlaczego Joga jest polecana dla Biegaczy?

 

Trening biegowy, który jest bardzo intensywną i wymagającą formą ćwiczeń dla organizmu, powinien być uzupełniony treningiem rozciągającym oraz wzmacniającym. Dzięki jodze wzmocnisz mięśnie głębokie oraz mięśnie stabilizujące, w ten sposób poprawisz pewność i stabilność kroku, co znacznie zmniejszy ryzyko kontuzji kostek, kolan oraz bioder. Poprawisz również elastyczność oraz zakres ruchów. Nauczysz się świadomie pracować oddechem dzięki czemu poprawisz swoją wydolność oddechową. Joga jest idealnym uzupełnieniem treningów we właściwie każdej dziedzinie sportu, dlatego na zajęcia zapraszamy wszystkich aktywnych – jeżeli bierzesz udział w triatlonach, wspinasz się, jeździsz na rowerze... te zajęcia są również dla Ciebie.

Dlaczego warto przyjść do Yoga Republic na zajęcia Joga dla Biegaczy?

 

Yoga Republic to jedna najlepszych szkół Ashtanga Jogi na świecie, w której uczą nauczyciele autoryzowani przez słynny KPJAYI w Indiach. Zajęcia Joga dla Biegaczy prowadzi Justyna Jaworska (I stopień autoryzacji KPJAYI).

 

JUSTYNA JAWORSKA – praktykuje ashtanga jogę od 2005 roku. Na początku 2014 roku otrzymała autoryzację pierwszego stopnia KPJAYI w Mysore do uczenia Ashtanga Vinyasa Jogi. Jest osobą bardzo aktywną – joga to dla niej stały element każdego dnia i punkt wyjścia do innych pasji: wspinaczki, podróży, fotografii.

Instruktor jogi, Nauczyciel ashtanga jogi, nauczyciel autoryzowany przez KPJAYI

Jak przygotować się do zajęć Joga dla Biegaczy?

 

  • Przyjdź 10-15 min. przed rozpoczęciem. 

 

  • Zabierz ze sobą wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz – jogę ćwiczy się boso.

 

  • Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 3 godziny przed zajęciami.

 

  • Poinformuj nauczyciela o wszelkich kontuzjach i problemach zdrowotnych, które mogą mieć wpływ na praktykę jogi.

 

  • Jeśli nie posiadasz maty do jogi, możesz bezpłatnie wypożyczyć matę na miejscu. Możesz też kupić matę w sklepie Yoga Republic. Yoga Republic jest dystrybutorem mat MANDUKA, najbardziej cenionych na świecie mat do jogi. Sprawdź ofertę sklepu.

 

Wszystkim, którzy rozpoczynają przygodę z jogą, polecamy również zajrzeć do naszych wskazówek "Jak zacząć ćwiczyć jogę" oraz "8 rzeczy, które warto wiedzieć rozpoczynając praktykę jogi".

Jaka jest cena za udział w zajęciach Joga dla Biegaczy?

 

Zajęcia są dostępne w ramach regularnego cennika karnetów Yoga Republic. Pełną ofertę karnetów zanjadzisz w zakładce CENNIK.

 

UWAGA! Zajęć Joga dla Biegaczy nie obejmują karnety "Początkujący 8 wejść", ani karnet "Open Limited".

 

Zachęcamy do zapisu na zajęcia, choć można również po prostu przyjść (jednak pierwszeństwo przy braku miejsc mają osoby zapisane). Na zajęcia możesz się zapisać przez Strefę Klienta Yoga Republic lub w recepcji szkoły przed samymi zajęciami.

ceny karnetów warszawa, ceny joga warszawa

Gdzie odbywają się zajęcia Joga dla Biegaczy?

 

Klimatyczne wnętrze szkoły urządziliśmy tak, by zapewnić uczniom komfort i przyjemność przebywania w pięknym otoczeniu. W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy i regały, gdzie możesz zostawić swoją matę. Po zajęciach możesz odświeżyć się pod prysznicem. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (średnio 10 osób), co pozwala na dobry kontakt ucznia z nauczycielem.

 

Szkoła jest otwarta 30 minut przed zajęciami prowadzonymi i 15 minut przed zajęciami Mysore, a zamykana 30 minut po ostatnich zajęciach.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

Gdzie znajduje sie szkoła jogi Yoga Republic?

 

Tuż przy Metrze Politechnika, na cichej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki. Adres: Warszawa, ul. Śniadeckich 18 lok. 1.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika

Kto patronuje zajęciom Joga dla Biegaczy?

 

Zajęcia Joga dla Biegaczy w Yoga Republic odbywają się pod patronatem Portalu Yogi – www.portalyogi.pl

 

Polecamy artykuł oraz film przygotowany przez Portal Yogi we współpracy z Justyną Jaworską, nauczycielką jogi w Yoga Republic oraz Marcinem Świercem, wielokrotnym złotym medalistą Polski w biegach górskich.

 

10 Najlepszych Asan Dla Biegaczy i Sportowców  – artykuł

 

Joga Dla Biegaczy - Rozgrzewka Przed Bieganiem – film

Instruktor jogi, Nauczyciel ashtanga jogi, nauczyciel autoryzowany przez KPJAYI
bottom of page