top of page

Kurs Yogasūtry dla Początkujących 

Co to są Yogasūtry? Kiedy powstały? O czym właściwie są i czy faktycznie są ważne dla współcześnie praktykujących jogę?

 

Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i dowiedzieć się więcej o kluczowych dla teorii jogi pojęciach, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Podczas naszych spotkań zapoznamy się z treścią Yogasūtr Patañjalego i poznamy historyczny kontekst, w jakim były one tworzone. Zastanowimy się także, jak można je czytać dzisiaj – przez pryzmat wrażliwości i potrzeb współczesnego człowieka. Oprócz zajęć teoretycznych w formie wykładu i dyskusji, będziemy mieli okazję spróbować metody medytacji zalecanej przez Patañjalego, a na koniec zagramy w grę planszową opartą na jego teorii jogi.

Termin kursu: 1. - 15. marca 2020
Yogasutry small.jpg
kurs weekendowy
kurs wieczorny
KURS YOGASŪTRY DLA POCZĄTKUJĄCYCH 1.-15. marca 2020
PROGRAM KURSU:

Kurs obejmuje 3 spotkania po 120 minut. 

TERMINY:
  • Niedziela 1. marca godz. 15.00-17.00

  • Niedziela 8. marca godz. 15.00-17.00

  • Niedziela 15. marca godz. 15.00-17.00

CENA:

149 zł przy zapisie do 19. lutego

179 zł przy zapisie od  20. lutego

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – kliknij przycisk poniżej, następnie kliknij KUP KARNET i wybierz datę rozpoczęcia karnetu 01.03., następnie wybierz spośród karnetów "KURS YOGASUTRY DLA POCZĄTKUJĄCYCH 01.03.".

Ilość miejsc ograniczona.

small 049 YOG03689.jpg

KURS PROWADZI MAREK ŁASKAWIEC:

 

Kurs prowadzi Marek Łaskawiec – nauczyciel Ashtanga Jogi, pasjonat historii i filozofii jogi, autor licznych artykułów poświęconych jodze, publikowanych w miesięczniku „Joga” oraz na portalu www.bosonamacie.pl, gdzie w prowadzi także blog o jodze „Pies z głową w bok”. Marek jest również twórcą gry planszowej, w którą grać będziemy na koniec kursu.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Tuż przy Placu Politechniki, 3 min. od wyjścia z metra, tramwaju czy autobusu, na spokojnej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

 

Jeśli poruszasz się samochodem, bez trudu znajdziesz miejsce do parkowania na ul. Nowowejskiej jadąc w stronę al. Niepodległości.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
  1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

  2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie.

  3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

bottom of page