W RAJU JOGINÓW: Mysore, kolebka ashtanga jogi

07.05.2015

W najnowszym magazynie VIVA z maja 2015 znajdziecie artykuł o Mysore w Indiach, kolebce ashtanga jogi, autorstwa Justyny Jaworskiej, nauczycielki ashtanga jogi w warszawskiej szkole jogi Yoga Republic.

 

Poniżej fragmenty artykułu - koniecznie przeczytajcie całość i zachwyćcie się pięknymi zdjęciami Justyny, a potem wpadajcie na matę do Yoga Republic, gdzie będziecie mogli praktykować ashtanga jogę zgodnie z tradycją i nauką prosto z Mysore.

 

W Mysore żyjemy jak w magicznej "bańce", oderwani od codzienności, obowiązków, zadań. Tu mamy chłonąć, ładować baterie i uspokajać nasze przeciążone głowy, aby to samo praktykować po powrocie. Bo to w naszym codziennym życiu praktyka jogi jest najbardziej potrzebna. VIVA! nr 10 (476) 7. maja 2015

 

Uczniowie pochodzą ze wszystkich zakątków na Ziemi.  Wielu z nich to nauczyciele jogi, dla których przyjazd tu jest kolejnym stopniem doskonalenia praktyki. Jeżeli gdziekolwiek w świecie trafiamy na szkołę, gdzie prowadzą zajęcia autoryzowani przez KPJAYI nauczyciele, to spotykamy ten sam tradycyjny sposób praktyki i mały kawałek Mysore. VIVA! nr 10 (476) 7. maja 201

 

Justyna Jaworska jest nauczycielem autoryzowanym przez KPJAYI w Mysore, a na co dzień uczy w warszawskiej szkole ashtanga jogi Yoga Republic (ul. Śniadeckich 18 lok. 1, Warszawa) – tutaj znajdziecie grafik zajęć Yoga Republic.

 

Więcej zdjęć autorstwa Justyny znajdziecie na blogu http://blog.justynajaworska.com/

 

 

 

 

 

Please reload

Najciekawsze posty

8 rzeczy, które warto wiedzieć rozpoczynając praktykę jogi

15.05.2015

1/2
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Tagi
Please reload

Znajdź nas
  • Facebook czarny okrągły