Przygotowania do wspólnej sesji "Joga Dookoła Świata" w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi ONZ w Polsce

20.05.2015

21. czerwca każdego roku został ustanowiony przez ONZ światowym dniem Jogi. Tym samym ONZ uznało jogę za jedno z najwyższych dóbr ludzkości, a rozwój jogi na świecie za jeden z kluczowych priorytetów w niesieniu pomocy, poprawy zdrowia i dobrostanu społeczeństw.

 

W ramach przygotowań do obchodów Dnia Jogi szkoły jogi na całym świecie organizują otwarte sesje jogi, podczas których będzie wykonywana sekwencja zawarta w poniższym filmie.

 

Zapraszamy na Otwartą Sesję Jogi pod patronatem Ambasady Indii do Yoga Republic, która odbędzie się 30. maja o godz. 14.00.


Zajęcia są bezpłatne, połączone z wykładem wprowadzającym do jogi, otwarte dla wszystkich osób.

 

Zajęcia poprowadzi Przemek Nadolny, nauczyciel autoryzowany przez KPJAYI w Indiach.

 

Aby wziąć w nich udział, zapisz się przez Strefę Klienta Yoga Republic  – wybierz bezpłatny karnet "Dzień Otwarty", następnie zarejestruj się i zapisz na zajęcia, wybierając zajęcia "Otwarta Sesja Jogi" z kalendarza zajęć i klikając przycisk "Zapisz się".

 

Wszystkie szczegóły znajdziesz również na naszym wydarzeniu na FB: Otwarta Sesja Jogi w Yoga Republic – przećwicz sekwencję na Dzień Jogi

 

 

Sesja Joga Dookoła Świata bedzie praktykowana na całym świecie, 21. czerwca 2015 roku o godzinie 8.30 czasu lokalnego, w ramach obchodów Dnia Jogi.

 

W Warszawie spotykamy się na Polu Mokotowskim. Wspólną praktykę zaczynamy punktualnie o 8:30. W tym samym czasie i przez cały dzień, będą ją praktykować także joginki i jogini na całym świecie.

 

W ten sposób cała światowa społeczność osób praktykujacych jogę wyrazi poczucie jedności i uniwersalności wartości, które joga niesie, ponad różnicami płci, religi, rasy, światopoglądu czy narodu. 

 

Zaproś swoich znajomych i ich znajomych – chcemy, by w tej sesji 21.06. wzięło udział jak najwięcej osób, to będzie pierwsza ogólnoświatowa sesja jogi (177 państw!), a wynik zgłaszamy do księgi Guinnesa! 

Zgłoś swój udział w tej wyjątkowej sesji rejestrując się na 
http://www.dzienjogi.pl/rejestracja/

Wszystkie szczegóły znajdziesz na:
www.dzienjogi.pl
www.facebook.com/DzienJogi

 

JOGA znaczy UNIA, JOGA to JEDNOŚĆ

 

 

 

Please reload

Najciekawsze posty

8 rzeczy, które warto wiedzieć rozpoczynając praktykę jogi

15.05.2015

1/2
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Tagi
Please reload

Znajdź nas
  • Facebook czarny okrągły