top of page

Przygotowania do wspólnej sesji "Joga Dookoła Świata" w ramach obchodów Międzynarodowego D

21. czerwca każdego roku został ustanowiony przez ONZ światowym dniem Jogi. Tym samym ONZ uznało jogę za jedno z najwyższych dóbr ludzkości, a rozwój jogi na świecie za jeden z kluczowych priorytetów w niesieniu pomocy, poprawy zdrowia i dobrostanu społeczeństw.

W ramach przygotowań do obchodów Dnia Jogi szkoły jogi na całym świecie organizują otwarte sesje jogi, podczas których będzie wykonywana sekwencja zawarta w poniższym filmie.

Zapraszamy na Otwartą Sesję Jogi pod patronatem Ambasady Indii do Yoga Republic, która odbędzie się 30. maja o godz. 14.00.

Zajęcia są bezpłatne, połączone z wykładem wprowadzającym do jogi, otwarte dla wszystkich osób.

Zajęcia poprowadzi Przemek Nadolny, nauczyciel autoryzowany przez KPJAYI w Indiach.

Aby wziąć w nich udział, zapisz się przez Strefę Klienta Yoga Republic – wybierz bezpłatny karnet "Dzień Otwarty", następnie zarejestruj się i zapisz na zajęcia, wybierając zajęcia "Otwarta Sesja Jogi" z kalendarza zajęć i klikając przycisk "Zapisz się".

Wszystkie szczegóły znajdziesz również na naszym wydarzeniu na FB: Otwarta Sesja Jogi w Yoga Republic – przećwicz sekwencję na Dzień Jogi

Sesja Joga Dookoła Świata bedzie praktykowana na całym świecie, 21. czerwca 2015 roku o godzinie 8.30 czasu lokalnego, w ramach obchodów Dnia Jogi.

W Warszawie spotykamy się na Polu Mokotowskim. Wspólną praktykę zaczynamy punktualnie o 8:30. W tym samym czasie i przez cały dzień, będą ją praktykować także joginki i jogini na całym świecie.

W ten sposób cała światowa społeczność osób praktykujacych jogę wyrazi poczucie jedności i uniwersalności wartości, które joga niesie, ponad różnicami płci, religi, rasy, światopoglądu czy narodu.

Zaproś swoich znajomych i ich znajomych – chcemy, by w tej sesji 21.06. wzięło udział jak najwięcej osób, to będzie pierwsza ogólnoświatowa sesja jogi (177 państw!), a wynik zgłaszamy do księgi Guinnesa! Zgłoś swój udział w tej wyjątkowej sesji rejestrując się na http://www.dzienjogi.pl/rejestracja/ Wszystkie szczegóły znajdziesz na: www.dzienjogi.pl www.facebook.com/DzienJogi

JOGA znaczy UNIA, JOGA to JEDNOŚĆ

Najciekawsze posty
Ostatnie posty
Tagi
Znajdź nas
  • Facebook czarny okrągły
bottom of page