top of page

4. URODZINY Yoga Republic – zapraszamy do wspólnego świętowania – w programie IMPREZA, KONKURS i PRE

Yoga Republic kończy już 4 lata!!! Dziękujemy Wam za pot na macie oraz uśmiechy przed i po zajęciach oraz serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania czeka na Was IMPREZA, KONKURS i PREZENTY!

IMPREZA URODZINOWA 31. maja o 16.00 – będzie można popatrzeć, posłuchać, podyskutować, coś przekąsić i poznać się troszkę lepiej poza matą. A w programie imprezy:

  • 16.00 "JOGA W PARACH" – pokaz jogi w wykonaniu Ewy Dąbrowskiej oraz gościnnie Artura Wiśniewskiego, oraz "PIERWSZA SERIA FLOW" – pokaz praktyki asan w wykonaniu Przemka Nadolnego.

  • 16.30 SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI – wszystko, o co zawsze chcieliście zapytać dotyczącego jogi, a może nie tylko

  • 17.00 POCZĘSTUNEK – będzie można napić się indyjskiej chai masali, spróbować indyjskich przekąsek i słodyczy. Będzie nam bardzo miło, jeżeli poczujecie się współorganizatorami tego spotkania i jeżeli macie ochotę, przyniesiecie również coś do jedzenia lub picia od siebie. Jeżeli macie pomysł, co przyniesiecie piszcie o tym w wydarzeniu na FB.

  • NIESPODZIANKA!!! – przekonacie się na miejscu :)

WSTĘP oczywiście WOLNY – zaproście rodzinę, przyjaciół i znajomych – będziemy sie świetnie razem bawić!

KONKURS URODZINOWY: PYTAJCIE i WYGRYWAJCIE!

Nurtuje Cię pytanie w kwestii jogi? Zadaj je nam! Najciekawsze pytania nagrodzimy i odpowiemy na nie podczas SESJI PYTAŃ I ODPOWIEDZI podczas URODZIN. Dajcie nam znać klikając Lubię to w wydarzeniu 4. Urodziny Yoga Republic na Facebooku, które pytania Was najbardziej interesują! DO WYGRANIA

  • HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI z Martą Mają, www.martamaja.pl

  • PEDICURE SPA Z LIŚĆMI BAOBABU w Pracowni Urody i Nastroju KOBIETY I KOLORY, której współtwórczynią jest Natalia Przybysz, ul. Grzybowska 3, Facebook.com/kobietyikolory

  • 1 KARNET NA JOGĘ na 8 wejść do YOGA REPUBLIC

  • 4 KARNETY NA JOGĘ na 4 wejścia do YOGA REPUBLIC

Żeby wziąć udział w KONKURSIE wystarczy:

1. dołączyć do wydarzenia 4. Urodziny Yoga Republic na Facebooku 2. zaproponować pytanie do SESJI PYTAŃ I ODPOWIEDZI i wpisać je na tablicy wydarzenia ZWYCIĘZCÓW ogłosimy podczas IMPREZY 31.ego maja.

PREZENTY dla PRZYJACIÓŁ Yoga Republic!

15% zniżki na hasło "Yoga Republic" czeka na Was na pierwszy dowolny zabieg w Pracowni Urody i Nastroju KOBIETY I KOLORY oraz na pierwszy masaż LOMI LOMI u Marty Maji, www.martamaja.pl.

Ze zniżek można skorzystać do końca czerwca 2015.

MASAŻ HAWAJSKI Lomi Lomi Nui i Świadoma Praca z Ciałem z Martą Mają:

Lomi Lomi Nui czyli sposób Hawajczyków na życie pełne harmonii i miłości. Lomi lomi jest uznany za jedną z bardziej dogłębnie uzdrawiających form masażu. Wywodzi się z tradycji przekazywanej przez wieki z pokolenia na pokolenie, często bywa nazywany „stylem świątynnym” lub „masażem kochających dłoni”, w wolnym tłumaczeniu to „dotyk aksamitną łapą szczęśliwego kota”.

Marta Maja - masażem lomi lomi pasjonuje i zajmuje się od 8 lat, jest certyfikowaną nauczycielką tej sztuki pracy z ciałem (Aloha International). W swojej pracy promuje podejście holistyczne, skierowane na uwalnianie napięć oraz łagodny powrót do stanu naturalnej harmonii.

Pracownia Urody i Nastroju KOBIETY I KOLORY

Pracownia urody i nastroju KOBIETY I KOLORY to jeden z pierwszych w Warszawie salonów kosmetycznych, który wyróżnia wyjątkowo rodzinna atmosfera, gdzie oprócz pielęgnacji urody zadbamy również o ducha. Podczas manicure czy pedicure posłuchasz wyselekcjonowanej muzyki wybranej starannie przez Natalię Przybysz - współtwórczynię i współwłaścicielkę miejsca. Poczytasz inną niż plotkarska prasę, dowiesz się, co aktualnie dzieję się w Warszawie.

ul. Grzybowska 3, tel. kom: +48 600 270 404, tel: +48 22 40 33 842

Świętujcie razem z nami!

Zespół Yoga Republic

Najciekawsze posty
Ostatnie posty
Tagi
Znajdź nas
  • Facebook czarny okrągły
bottom of page