KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH ONLINE i TYDZIEŃ PRAKTYKI
Termin: 4. -15. maja 2020

ROZPOCZNIJ I ROZWIŃ NAUKĘ JOGI z YOGA REPUBLIC:

Poznaj jogę krok po kroku pod czujnym okiem doświadczonej nauczycielki w małej, kameralnej grupie - maksymalnie 12 uczestników. Podczas pięciu kolejnych spotkań poznasz podstawowe pozycje i poczujesz jak je prawidłowo wykonywać. Praktyka jogi w domu, to idealny sposób, by zadbać o swoje ciało i umysł w czasach kwarantanny. Joga podnosi odporność organizmu, zwiększa poziom energii, relaksuje, działa antydepresyjnie i antylękowo. 

 

Zajęcia prowadzone są na żywo na interaktywnej platformie Zoom, zapewniającej kontakt zarówno werbalny jak i wizualny pomiędzy Tobą a nauczycielką. Na każdych zajęciach otrzymasz korekty oraz będziesz mieć okazję, aby zadać nurtujące Cię pytania.

 

Po pięciu spotkaniach wprowadzających, masz jeszcze przez tydzień możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie zajęć w ramach grafiku ONLINE Yoga Republic.

 

Po kursie będziesz mogła/mógł zakupić karnet do YR ze specjalną zniżką i kontynuować swoją przygodę z jogą Online lub stacjonarnie.

ZAJĘCIA LIVE na platformie ZOOM:​

Zajęcia prowadzone są na żywo na platformie ZOOM https://zoom.us/join - pobierz i zainstaluj program na komputerze, tablecie lub telefonie, a dane do logowania na zajęcia otrzymasz mailem.

TERMINY:

4. - 8. maja (poniedziałek - piątek) godz. 18.30 - 19.30 zajęcia w ramach kursu

9. - 15. maja – praktyka na wybranych indywidualnie zajęciach w ramach grafiku ONLINE Yoga Republic. Jeśli nie mogłaś/eś uczestniczyć w zajęciach na żywo, masz również możliwość skorzystać z nagrania zajęć przez 24h od ich wystąpienia.

 
CENA:

129 zł

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu - zniżkę można wykorzystać w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – kliknij przycisk poniżej, następnie kliknij KUP KARNET i wybierz datę rozpoczęcia karnetu 04.05., następnie wybierz spośród karnetów "KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH ONLINE 04.05.".

Maksymalna ilość uczestników: 12.

KURS PROWADZI GABRIELA MIKOŁAJCZAK:

 

Nałogowo podróżuje do różnych zakątków świata, wybierając lokalizacje, gdzie joga, surfing i pełnowartościowe roślinne jedzenie idą ze sobą w parze. Moją największą wieloletnią podróżą, jest joga, w każdym aspekcie życia, zarówno na macie jak i poza nią. Dzielenie się swoją wiedzą zebraną przez lata podczas warsztatów i kursów doszkalających z wieloma inspirującymi nauczycielami jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Chciałabym wspierać ludzi podczas ich własnych jogowych wypraw w głąb siebie, tak by ich praktyka nie ograniczała się do zajęć jogi ale też pomagała w ich rozwoju w innych aspektach życia. Wierze, że osoby praktykujące jogę pracując nad sobą zaczynają podejmować świadome decyzje mające dobroczynny wpływ również na ich otoczenie.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ:

 

Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę, nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

Przygotuj otwartą głowę, matę oraz wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

Przygotuj laptop, telefon lub tablet przez który będziesz się łączyć z nauczycielem. Aplikację zoom możesz pobrać wcześniej stąd: https://zoom.us/join. Najpóźniej 15 min. przed zajęciami otrzymasz dane do logowania. Zajęcia są prowadzone na żywo, także zaloguj się i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

JAK KONTYNUOWAĆ PRAKTYKĘ JOGI PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Bezpośrednio po zakończeniu kursu zapraszamy Cię na regularne zajęcia Online z Yoga Republic, a jak tylko sytuacja pozwoli, do naszej szkoły na Śniadeckich lub placu Zbawiciela.

 

 • Aktualny GRAFIK dostępny jest w naszym KALENDARZU ZAJĘĆ.​ ​Na czas kwarantanny przygotowaliśmy dla Ciebie największy w Polsce program zajęć prowadzonych na żywo OnLine. Bezpośrednio po kursie polecamy zajęcia: Vinyasa od Podstaw, Regeneracja, Lunch Time Yoga oraz Pranajama i Medytacja.

 • Regularne zajęcia dostępne są w ramach regularnych karnetów Yoga Republic i subskrypcji online na 7 dni w cenie 59 zł lub 14 dni w cenie 99 zł – dostęp możesz wykupić ONLINE przez naszą Strefę Klienta. Pełna oferta karnetów dostępna w zakładce CENNIK.​

 • Na zajęcia ONLINE obowiązują zapisy – zapisz się na 30 min. przed rozpoczęciem wybranych zajęć przez naszą STREFĘ KLIENTA, a kod dostępu, czyli Meeting ID i hasło otrzymasz mailem ok. 15 min. przed zajęciami, po zweryfikowaniu ważności Twojego karnetu.​

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

 2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie

 3. Kurs odbędzie się przy minimum 6 uczestnikach.

Kurs dla początkujących wprowadzający do praktyki Ashtanga Jogi i tydzień praktyki w szkole! 

ROZPOCZNIJ i ROZWIŃ NAUKĘ ASHTANGA JOGI w YOGA REPUBLIC:

Poznaj ashtangę krok po kroku pod czujnym okiem doświadczonej nauczycielki w małej, kameralnej grupie. Podczas sześciu kolejnych spotkań poznasz podstawowe pozycje sekwencji i poczujesz jak je prawidłowo wykonywać. Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, gdzie skierować swój wzrok, co to są bandhy i jak mogą Ci pomóc w praktyce i życiu codziennym. Na każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadać nurtujące Cię pytania.

 

Po sześciu spotkaniach wprowadzających przez tydzień będziesz mieć okazję, by wypróbować zajęcia w ramach grafiku Yoga Republic i znaleźć te odpowiednie dla siebie. Po kursie będziesz mogła/mógł zakupić karnet do YR ze specjalną zniżką i kontynuować swoją przygodę z jogą.

Termin rozpoczęcia najbliższych kursów wieczornych (pon. i śr. godz. 20.15): 
9. marca 2020 - BRAK MIEJSC
Termin rozpoczęcia najbliższego kursu weekendowego (sob. i niedz. godz. 15.30):
7. marca 2020 (sprawdź szczegóły)
Yoga Course for Beginners in English (Saturdays and Sundays 11:15 am):
11th January 2020 (check the details)
 
WIECZORNY  KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Początek: 9. marca 2020
PROGRAM KURSU:

KURS wprowadzający do praktyki ashtanga jogi w Yoga Republic to:

 • 6 spotkań po 1 godz. 15 min., zajęcia odbywają się we poniedziałki i środy o godz. 20.15

 • 1 tydzień praktyki w szkole w ramach regularnego grafiku – zajęcia zgodnie z indywidualną preferencją uczestnika kursu

Nasz kurs zaprojektowaliśmy tak, żebyś mógł/mogła zbudować solidne podstawy i następnie samodzielnie wypłynąć na szerokie wody. Dlatego po 3 tygodniach i 6 zajęciach w ramach kursu, masz jeszcze przez tydzień możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie zajęć w ramach karnetu Yoga Republic. Dobór zajęć odpowiednich dla Ciebie możesz skonsultować z prowadzącym kurs.

TERMINY:

pon. 9. marca i śr. 10. marca godz. 20.15.-21.30

pon. 16. marca i śr. 18. marca godz. 20.15.-21.30

pon. 23. marca i śr. 25. marca godz. 20.15.-21.30

26. marca - 1. kwietnia – praktyka na wybranych indywidualnie zajęciach w ramach grafiku Yoga Republic

CENA:

210 zł przy zapisie do 6. marca

250 zł przy zapisie od 7. marca

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu - zniżkę można wykorzystać w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – kliknij przycisk poniżej, następnie kliknij KUP KARNET i wybierz datę rozpoczęcia karnetu 09.03., następnie wybierz spośród karnetów "KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 09.03.".

Ilość miejsc ograniczona.

KURS PROWADZI MARTA SZOSTAK:

Ashtanga joga od prawie dekady jest moim drogowskazem; źródłem siły, wrażliwości ale też nauką pokory i akceptacji życia w każdych jego odcieniach. Spędziłam kilkanaście lat na macie jako zawodniczka karate a sztuki i sporty walki były długo moją największą pasją, co, można powiedzieć, dość przewrotnie doprowadziło mnie na matę jogową. Uczestniczyłam w kursie nauczycielskim prowadzonym przez Basię Lipską oraz w wielu warsztatach z nauczycielami z Polski i zagranicy, ale to codzienna praktyka jest moim największym nauczycielem. Miałam również przyjemność praktykować pod okiem Sharata Jois w Mysore w KPJAIY co bardzo wpłynęło na moje postrzeganie tej ścieżki. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalizacją sportową i międzykulturową, oprócz prowadzenia innych przez ruch i oddech jestem od lat zaangażowana w prace organizacji kobiecych. Uwielbiam podróże dalekie i bliskie, przebywać w naturze, dobrą literaturę, muzykę i kino.

NA CZYM POLEGA SYSTEM ASHTANGA JOGI:

 

Ashtanga joga jest dla każdego, ponieważ system ashtanga jogi pozwala dopasować praktykę do indywidualnych możliwości każdej osoby bez względu na wiek, przebyte kontuzje, to czy jesteś w danym momencie sztywny czy elastyczny, słaby czy silny.

 

Sekwencja ashtanga jogi jest ułożona w taki sposób, aby rozwijać to czego akurat potrzebuje Twoje ciało.

 

Nauczyciel podczas kursu pomoże dopasować pozycje jogi do Twoich aktualnych możliwości, tak abyś mógł bezpiecznie i skutecznie rozwijać swoją praktykę.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ:

 

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

 

Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 3 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

Jeśli nie posiadasz maty do jogi, możesz bezpłatnie wypożyczyć matę na miejscu. Możesz też kupić matę w sklepie Yoga Republic.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Tuż przy Placu Politechniki, 3 min. od wyjścia z metra, tramwaju czy autobusu, na spokojnej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

 

Jeśli poruszasz się samochodem, bez trudu znajdziesz miejsce do parkowania na ul. Nowowejskiej jadąc w stronę al. Niepodległości.

JAKIE ZAJĘCIA WYBRAĆ PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Zaraz po ukończeniu kursu odpowiednie dla Ciebie będą zajęcia: Początkujące, Regeneracja, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup oraz Mysore – nauczyciel prowadzący kurs doradzi Ci, jak dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli już teraz chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z informacjami pod naszym GRAFIKIEM.

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu do wykorzystania w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu. Tutaj znajdziesz nasz CENNIK.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

 2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie

 3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

 
WEEKENDOWY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Początek: 7. marca 2020
PROGRAM KURSU:

KURS wprowadzający do praktyki ashtanga jogi w Yoga Republic to:

 • 3 weekendy, czyli 6 spotkań po 1 godz. 15 min., zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o godz.15.30

 • 1 tydzień praktyki w szkole w ramach regularnego grafiku – zajęcia zgodnie z indywidualną preferencją uczestnika kursu

Nasz kurs zaprojektowaliśmy tak, żebyś mógł/mogła zbudować solidne podstawy i następnie samodzielnie wypłynąć na szerokie wody. Dlatego po 3 tygodniach i 6 zajęciach w ramach kursu, masz jeszcze przez tydzień możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie zajęć w ramach karnetu Yoga Republic. Dobór zajęć odpowiednich dla Ciebie możesz skonsultować z prowadzącym kurs.

TERMINY:

7. i 8. marca godz. 15.30-16.45

14. i 15. marca godz. 15.30-16.45

21. i 22. marca  godz. 15.30-16.45

23.03. - 29.03. – praktyka na wybranych indywidualnie zajęciach w ramach grafiku Yoga Republic

Uwaga: w niedziele szkoła otwiera się 15 min. przed zajęciami.

CENA:

210 zł przy zapisie do 4. marca

250 zł przy zapisie od  5. marca

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu - zniżkę można wykorzystać w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – kliknij przycisk poniżej, następnie kliknij KUP KARNET i wybierz datę rozpoczęcia karnetu 07.03., następnie wybierz spośród karnetów "KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 07.03.".

Ilość miejsc ograniczona.

KURS PROWADZI MAGDA URBANOWICZ:

 

Joga jest w moim życiu już od 8 lat, a ashtanga joga skradła moje serce – 6 dni w tygodniu rozwijam matę i zapominam o wszystkim – poza oddechem. Zaczęłam w Yogarepublic u Przemka Nadolnego. W Indiach ukończyłam kurs nauczycielski z ashtanga jogi (200 RYT). Praktykowałam także u Sharmili Desai (Goa) oraz pod okiem Sharatha Joisa w KPJAYI w Mysore. Kocham gotować i uwielbiam też podróżować.


Joga uczy pokory i ogromnej cierpliwości, a także akceptacji siebie. Poza tym po praktyce zawsze czujesz się świetnie. 

NA CZYM POLEGA SYSTEM ASHTANGA JOGI:

 

Ashtanga joga jest dla każdego, ponieważ system ashtanga jogi pozwala dopasować praktykę do indywidualnych możliwości każdej osoby bez względu na wiek, przebyte kontuzje, to czy jesteś w danym momencie sztywny czy elastyczny, słaby czy silny.

 

Sekwencja ashtanga jogi jest ułożona w taki sposób, aby rozwijać to czego akurat potrzebuje Twoje ciało.

 

Nauczyciel podczas kursu pomoże dopasować pozycje jogi do Twoich aktualnych możliwości, tak abyś mógł bezpiecznie i skutecznie rozwijać swoją praktykę.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ:

 

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

 

Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 3 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

Jeśli nie posiadasz maty do jogi, możesz bezpłatnie wypożyczyć matę na miejscu. Możesz też kupić matę w sklepie Yoga Republic.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Tuż przy Placu Politechniki, 3 min. od wyjścia z metra, tramwaju czy autobusu, na spokojnej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

 

Jeśli poruszasz się samochodem, bez trudu znajdziesz miejsce do parkowania na ul. Nowowejskiej jadąc w stronę al. Niepodległości.

JAKIE ZAJĘCIA WYBRAĆ PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Zaraz po ukończeniu kursu odpowiednie dla Ciebie będą zajęcia: Początkujące, Regeneracja, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup oraz Mysore – nauczyciel prowadzący kurs doradzi Ci, jak dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli już teraz chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z informacjami pod naszym GRAFIKIEM.

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu do wykorzystania w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu. Tutaj znajdziesz nasz CENNIK.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

 2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie

 3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

 
ASHTANGA YOGA COURSE FOR BEGINNERS IN ENGLISH AND 1 WEEK OF PRACTICE
Starting date: 11th January 2020
COURSE PROGRAM:

This introductory course is designed to set the foundations of your practice and prepare you to join the regular ashtanga yoga classes. It is designed for those who are completely new to yoga as well as for those who feel it would be good for them to go back to the basics to move ahead with their practice. In the course you will get to know the Sun Salutations and the basic asanas (postures) of the primary ashtanga yoga sequence. You will be learning how to connect breath with movement (vinyasa) and discover what are Bandhas (energy locks in the body) and Drishti. This course will be conducted in English.

After six classes you will have a chance to try out for one week the different classes at Yoga Republic to find those which suit you best. You can consult the choice with the teacher leading your course. The course consists of:

 • 6 classes on 3 weekends – the classes take place on Saturdays and Sundays at 11:15 - 12:30 am

 • 1 week of practice at Yoga Republic – during this week the student can choose any of the regular classes in the schedule

After completing the course you can purchase your next pass with a discount and continue your yoga journey at regular classes at Yoga Republic.

DATES OF THE CLASSES:​
 • Saturday the 11th and Sunday the 2th of January 11:15 - 12:30 am

 • Saturday the 18th and Sunday the 19th of January 11:15 - 12:30 am

 • Saturday the 25th and Sunday the 26th of January 11:15 - 12:30 am

 • 27th of January - 2nd of February – practice at any chosen regular class in the schedule of Yoga Republic

PRICES:

210 zł when you register until the 8th of January

250 zł when you register after the 9th of January

You can buy your next pass with 15% discount, when you purchase it within 1 week after completing the course.

REGISTRATION:

You can register Online. Click the button below and then select the start date of your membership: 11th of January 2020. Next select the membership "Yoga course for Beginners 11.01." and complete your registration data and payment.

Number of places is limited.

THE COURSE WILL BE LED BY MAGDA URBANOWICZ:

Yoga has been present in my life for 8 years now. 
Since year and a half, 6 times a week I unroll my mat and I forget about everything - except for breathing. ;)
Teacher training with Przemek Nadolny introduced me to ashtanga yoga in the Mysore tradition.
I did teacher training course in ashtanga vinyasa yogi (200 RYT). I practiced with Sharmila Desai in the Mysore tradition and Sharath Jois in KPJAYI.

Yoga teaches you how to be humble and patient and also how to accept yourself. Apart from that you always feel great after practice. What else do you want.

WHAT IS ASHTANGA YOGA:

 

You may have heard that celebrities - Madonna, Sting, Willem Dafoe, Gwyneth Paltrow, Chris Marti or Christy Turlington practice yoga regularly. But did you know that they practice in the traditional Ashtanga Vinyasa Yoga System - and this you will find at  Yoga Republic?

 

Yoga Republic is teaching yoga in the spirit of the traditional method of Ashtanga Yoga tought by Sri K. Pattabhi Jois of Mysore, India. The method is based on the combination of asanas (yoga postures) in a precisely arranged sequences that are performed in harmony with the energizing and purifying Ujjayi breath.

HOW TO PREPARE FOR THE CLASS:

 

Bring an open mind and comfortable clothes to the practice. You do not need shoes - we practice barefoot.

 

Do not eat a heavy meal at least two hours before the class.

 

If you do not have a yoga mat, you can borrow one at school for free.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
LOCATION:

 

Just 3 minutes from Metro Politechnika, in a quiet Śniadeckich street - yoga in the center of Warsaw.

WHAT CLASSES SHOULD YOU CHOOSE AFTER COMPLETING YHE COURSE:

We recommend you start with the following classes after completing the course: Beginners, Regeneration, Lunch Time Yoga, Happy Spine and Mysore – consult the choice with the teacher leading your course, to make the right choice for yourself. For further information about the classes you can read the information below the SCHEDULE.

You can buy your next pass with 15% discount, when you purchase it within 1 week after completing the course. Here you can find our PRICE LIST.

TERMS OF THE PARTICIPATION:
 1. Buying the membership Online is equivalent with signing in for the specific course.

 2. The fee for the course is non-refundable.

 3. The course will take place with minimum 8 participants.