top of page

Kurs dla początkujących wprowadzający do praktyki Ashtanga Jogi i tydzień praktyki w szkole! 

20200606-IMG_2478.jpg

ROZPOCZNIJ i ROZWIŃ NAUKĘ ASHTANGA JOGI w YOGA REPUBLIC:

Poznaj ashtangę krok po kroku pod czujnym okiem doświadczonej nauczycielki w małej, kameralnej grupie. Podczas sześciu kolejnych spotkań poznasz podstawowe pozycje sekwencji i poczujesz jak je prawidłowo wykonywać. Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, gdzie skierować swój wzrok, co to są bandhy i jak mogą Ci pomóc w praktyce i życiu codziennym. Na każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadać nurtujące Cię pytania.

 

Po sześciu spotkaniach wprowadzających przez tydzień będziesz mieć okazję, by wypróbować zajęcia w ramach grafiku Yoga Republic i znaleźć te odpowiednie dla siebie. Po kursie będziesz mogła/mógł zakupić karnet do YR ze specjalną zniżką i kontynuować swoją przygodę z jogą.

Terminy rozpoczęcia kursów na placu Zbawiciela
w poniedziałki i środy godz. 20.00: 
25. września - W SPRZEDAŻY - SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
16. października, 6. listopada, 27. listopada
Terminy rozpoczęcia kursów na Śniadeckich
we wtorki i czwartki o 19.30: 
3. października  W SPRZEDAŻY - SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
24. października, 14. listopada, 5. grudnia
kurs Zbawix
KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Początek: 25. września 2023
Miejsce: Yoga Republic plac Zbawiciela
 
PROGRAM KURSU:

KURS wprowadzający do praktyki ashtanga jogi w Yoga Republic to:

 • 6 spotkań po 1 godz. 15 min., zajęcia odbywają się we poniedziałki i środy o godz. 20.00

 • 1 tydzień praktyki w szkole w ramach regularnego grafiku – zajęcia zgodnie z indywidualną preferencją uczestnika kursu

Nasz kurs zaprojektowaliśmy tak, żebyś mógł/mogła zbudować solidne podstawy i następnie samodzielnie wypłynąć na szerokie wody. Dlatego po 3 tygodniach i 6 zajęciach w ramach kursu, masz jeszcze przez tydzień możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie zajęć w ramach karnetu Yoga Republic. Dobór zajęć odpowiednich dla Ciebie możesz skonsultować z prowadzącym kurs.

TERMINY:

poniedziałek 25.09. i środa 27.09.  godz. 20.00.-21.15

poniedziałek 02.10. i środa 04.10.  godz. 20.00.-21.15

poniedziałek 09.10. i środa 11.10.  godz. 20.00.-21.15

12. - 18. października – praktyka na wybranych indywidualnie zajęciach w ramach grafiku Yoga Republic

CENA:

299 zł

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu - zniżkę można wykorzystać w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Kliknij przycisk poniżej, następnie wybierz spośród karnetów "KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 25.09.". Potem zarejestruj się i dokonaj płatności. Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem na wybrany kurs.

Ilość miejsc ograniczona.

KURSY PROWADZĄ:

Róża Adamcio 02.jpg

RÓŻA ADAMCIO:

 

Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, z zawodu specjalistka ds. PR. Serce jednak pokierowało mnie na zupełnie inne obszary.

Jestem zaJOGAna od przeszło 20 lat. Przez ten czas podejście do jogi bardzo ewoluowało we mnie. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR.

Od 2020 roku jestem absolwentką rocznej szkoły CUUD Coaching Integrowania Oddechem.

 

Pragnę łączyć wiedzę o ludzkim ciele z nowatorskim podejściem coachingu integrowania oddechem. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia.

Iza_Suchodoła_small_edited.jpg

IZA SUCHODOŁA

 

Ashtanga Yoga skradła moje serce wiele lat temu. Dzięki wspaniałym nauczycielom i regularnej praktyce, szybko poczułam, że może mi ona zaoferować bardzo wiele. Z czasem joga stała się ważną częścią mojego życia. Im dłużej ćwiczę, tym lepiej się czuję. Zajęcia, na które trafiłam z czystej ciekawości, po kilkunastu latach zaprowadziły mnie do Indii, gdzie ukończyłam kurs nauczycielski z Ashtanga jogi (200 RYT). Podróż wciąż trwa i mam nadzieję, że nigdy się nie skończy. Staram się pogłębiać moją wiedzę i regularnie uczestniczę w warsztatach z doskonałymi nauczycielami z Polski i zagranicy. Świadoma praca z ciałem, w połączeniu z koncentracją umysłu, pozwala w pełni odczuwać owoce praktyki. Joga usuwa stres, uwalnia głowę od natrętnych myśli, wzmacnia ciało, wyostrza zmysły, odpręża. Moja wieloletnia praktyka pozwala mi dzielić się wiedzą z innymi. Jestem wdzięczna za tę możliwość. Joga jest absolutnie dla każdego. Do zobaczenia na zajęciach.

15094840_1309517775747702_65461908274626
NA CZYM POLEGA SYSTEM ASHTANGA JOGI:

 

Ashtanga joga jest dla każdego, ponieważ system ashtanga jogi pozwala dopasować praktykę do indywidualnych możliwości każdej osoby bez względu na wiek, przebyte kontuzje, to czy jesteś w danym momencie sztywny czy elastyczny, słaby czy silny.

 

Sekwencja ashtanga jogi jest ułożona w taki sposób, aby rozwijać to czego akurat potrzebuje Twoje ciało.

 

Nauczyciel podczas kursu pomoże dopasować pozycje jogi do Twoich aktualnych możliwości, tak abyś mógł bezpiecznie i skutecznie rozwijać swoją praktykę.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ:

 

Zapoznaj się z aktualnymi zasadami funkcjonowania szkoły, które wprowadziliśmy by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort praktyki w trakcie zagrożenia Covid-19. Przejdź do REGULAMINU.

 

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

 

Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

Zaopatrz się uprzednio we własną matę lub skorzystaj z naszego sklepu - na czas zagrożenia COVID-19 szkolne maty są wyłączone z użytku.

Na zajęcia zapraszamy nie wcześniej niż 15 min, aby grupa z poprzednich zajęć miała czas opuścić szkołę.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Yoga Republic PLAC ZBAWICIELA mieści się w południowo-wschodnich arkadach placu.

 

Na dole oprócz recepcji, naszego jogowego sklepu oraz szatni stworzyliśmy strefę chillout.

Przestronna sala do jogi mieści się na antresoli. Z jej okien roztacza się niesamowity widok na cały plac Zbawiciela oraz arterię ulicy Marszałkowskiej w stronę centrum.

W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy.

Masz możliwość przechowywania swojej maty w szkole.

YR karta klubowa awers.jpg
JAKIE ZAJĘCIA WYBRAĆ PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Zaraz po ukończeniu kursu odpowiednie dla Ciebie będą zajęcia z POZIOMU 0 i I (zobacz nasze REKOMENDACJE), czyli Regeneracja, Vinyasa Slow Flow, Vinyasa Morning Flow, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup, Ashtanga I, Vinyasa Flow oraz Mysore – nauczyciel prowadzący kurs doradzi Ci, jak dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu do wykorzystania w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu. Tutaj znajdziesz nasz CENNIK.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

 2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie

 3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

kurs Śniadeckich
KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Początek: 3. października 2023
Miejsce: Yoga Republic Śniadeckich
PROGRAM KURSU:

KURS wprowadzający do praktyki ashtanga jogi w Yoga Republic to:

 • 6 spotkań po 1 godz. 15 min., zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.30

 • 1 tydzień praktyki w szkole w ramach regularnego grafiku – zajęcia zgodnie z indywidualną preferencją uczestnika kursu

Nasz kurs zaprojektowaliśmy tak, żebyś mógł/mogła zbudować solidne podstawy i następnie samodzielnie wypłynąć na szerokie wody. Dlatego po 3 tygodniach i 6 zajęciach w ramach kursu, masz jeszcze przez tydzień możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie zajęć w ramach karnetu Yoga Republic. Dobór zajęć odpowiednich dla Ciebie możesz skonsultować z prowadzącym kurs.

TERMINY:

wtorek 03.10. i czwartek 05.10. godz. 19.30 - 20.45

wtorek 10.10. i czwartek 12.10. godz. 19.30 - 20.45

wtorek 17.10. i czwartek 19.10. godz. 19.30 - 20.45

20. - 26. października – praktyka na wybranych indywidualnie zajęciach w ramach grafiku Yoga Republic Śniadeckich i plac Zbawiciela

CENA:

299 zł

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu - zniżkę można wykorzystać w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Kliknij przycisk poniżej, następnie wybierz spośród karnetów "KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 03.10.". Potem zarejestruj się i dokonaj płatności. Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem na wybrany kurs.

Ilość miejsc ograniczona.

DSC04726 small.jpg

KURS PROWADZI ELA NADOLNA:

 

Zetknięcie się z Ashtanga jogą było dla mnie niezwykłym odkryciem, które o 180 stopni zmieniło mój styl życia, a im dłużej praktykuję, tym ciekawsze są  moje doznania na macie. Ashtanga jest dla mnie niezwykłą podróżą w głąb siebie i idealnym połączeniem praktyki dla ciała, umysłu i duszy. Serdecznie Was zapraszam w tę magiczną podróż razem ze mną!

15094840_1309517775747702_65461908274626
NA CZYM POLEGA SYSTEM ASHTANGA JOGI:

 

Ashtanga joga jest dla każdego, ponieważ system ashtanga jogi pozwala dopasować praktykę do indywidualnych możliwości każdej osoby bez względu na wiek, przebyte kontuzje, to czy jesteś w danym momencie sztywny czy elastyczny, słaby czy silny.

 

Sekwencja ashtanga jogi jest ułożona w taki sposób, aby rozwijać to czego akurat potrzebuje Twoje ciało.

 

Nauczyciel podczas kursu pomoże dopasować pozycje jogi do Twoich aktualnych możliwości, tak abyś mógł bezpiecznie i skutecznie rozwijać swoją praktykę.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ:

 

Zapoznaj się z aktualnymi zasadami funkcjonowania szkoły, które wprowadziliśmy by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort praktyki w trakcie zagrożenia Covid-19. Przejdź do REGULAMINU.

 

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

 

Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

Zaopatrz się uprzednio we własną matę lub skorzystaj z naszego sklepu - na czas zagrożenia COVID-19 szkolne maty są wyłączone z użytku.

Na zajęcia zapraszamy nie wcześniej niż 15 min, aby grupa z poprzednich zajęć miała czas opuścić szkołę.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Yoga Republic ŚNIADECKICH mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy cichej ulicy Śniadeckich biegnącej od placu Politechniki do placu Konstytucji.

 

Klimatyczne wnętrze szkoły urządziliśmy tak, by zapewnić uczniom komfort i przyjemność przebywania w pięknym otoczeniu.

Zajęcia odbywają się w dwóch kameralnych salach, których skrzypiąca podłoga jest już legendarna wśród naszych stałych bywalców.

W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy. Po praktyce możesz również skorzystać z prysznica.

Masz możliwość przechowywania swojej maty w szkole.

YR karta klubowa awers.jpg
JAKIE ZAJĘCIA WYBRAĆ PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Zaraz po ukończeniu kursu odpowiednie dla Ciebie będą zajęcia z POZIOMU 0 i I (zobacz nasze REKOMENDACJE), czyli Regeneracja, Vinyasa Slow Flow, Vinyasa Morning Flow, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup, Ashtanga I, Vinyasa Flow oraz Mysore – nauczyciel prowadzący kurs doradzi Ci, jak dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu do wykorzystania w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu. Tutaj znajdziesz nasz CENNIK.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

 2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie

 3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

Kurs weekendowy
WEEKENDOWY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Początek: 2. października 2021
Miejsce: Yoga Republic plac Zbawiciela
 
PROGRAM KURSU:

KURS wprowadzający do praktyki ashtanga jogi w Yoga Republic to:

 • 6 spotkań po 1 godz. 15 min., zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o godz. 14.00

 • 1 tydzień praktyki w szkole w ramach regularnego grafiku – zajęcia zgodnie z indywidualną preferencją uczestnika kursu

Nasz kurs zaprojektowaliśmy tak, żebyś mógł/mogła zbudować solidne podstawy i następnie samodzielnie wypłynąć na szerokie wody. Dlatego po 3 tygodniach i 6 zajęciach w ramach kursu, masz jeszcze przez tydzień możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie zajęć w ramach karnetu Yoga Republic. Dobór zajęć odpowiednich dla Ciebie możesz skonsultować z prowadzącym kurs.

TERMINY:

sobota 02.10. i niedziela 03.10.  godz. 14.00 - 15.15

sobota 09.10. i niedziela 10.10.  godz. 14.00 - 15.15

sobota 16.10. i niedziela 17.10.  godz. 14.00 - 15.15

18. - 24. października – praktyka na wybranych indywidualnie zajęciach w ramach grafiku Yoga Republic

CENA:

250 zł

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu - zniżkę można wykorzystać w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Kliknij przycisk poniżej, następnie wybierz spośród karnetów "KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 02.10.". Potem zarejestruj się i dokonaj płatności. Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem na wybrany kurs.

Ilość miejsc ograniczona.

Iza_Suchodoła_small.jpg

KURS PROWADZI IZA SUCHODOŁA:

 

Ashtanga Yoga skradła moje serce wiele lat temu. Dzięki wspaniałym nauczycielom i regularnej praktyce, szybko poczułam, że może mi ona zaoferować bardzo wiele. Z czasem joga stała się ważną częścią mojego życia. Im dłużej ćwiczę, tym lepiej się czuję. Zajęcia, na które trafiłam z czystej ciekawości, po kilkunastu latach zaprowadziły mnie do Indii, gdzie ukończyłam kurs nauczycielski z Ashtanga jogi (200 RYT). Podróż wciąż trwa i mam nadzieję, że nigdy się nie skończy. Staram się pogłębiać moją wiedzę i regularnie uczestniczę w warsztatach z doskonałymi nauczycielami z Polski i zagranicy. Świadoma praca z ciałem, w połączeniu z koncentracją umysłu, pozwala w pełni odczuwać owoce praktyki. Joga usuwa stres, uwalnia głowę od natrętnych myśli, wzmacnia ciało, wyostrza zmysły, odpręża. Moja wieloletnia praktyka pozwala mi dzielić się wiedzą z innymi. Jestem wdzięczna za tę możliwość. Joga jest absolutnie dla każdego. Do zobaczenia na zajęciach.

15094840_1309517775747702_65461908274626
NA CZYM POLEGA SYSTEM ASHTANGA JOGI:

 

Ashtanga joga jest dla każdego, ponieważ system ashtanga jogi pozwala dopasować praktykę do indywidualnych możliwości każdej osoby bez względu na wiek, przebyte kontuzje, to czy jesteś w danym momencie sztywny czy elastyczny, słaby czy silny.

 

Sekwencja ashtanga jogi jest ułożona w taki sposób, aby rozwijać to czego akurat potrzebuje Twoje ciało.

 

Nauczyciel podczas kursu pomoże dopasować pozycje jogi do Twoich aktualnych możliwości, tak abyś mógł bezpiecznie i skutecznie rozwijać swoją praktykę.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ:

 

Zapoznaj się z aktualnymi zasadami funkcjonowania szkoły, które wprowadziliśmy by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort praktyki w trakcie zagrożenia Covid-19. Przejdź do REGULAMINU.

 

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

 

Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

Zaopatrz się uprzednio we własną matę lub skorzystaj z naszego sklepu - na czas zagrożenia COVID-19 szkolne maty są wyłączone z użytku.

Na zajęcia zapraszamy nie wcześniej niż 15 min, aby grupa z poprzednich zajęć miała czas opuścić szkołę.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Yoga Republic PLAC ZBAWICIELA mieści się w południowo-wschodnich arkadach placu.

 

Na dole oprócz recepcji, naszego jogowego sklepu oraz szatni stworzyliśmy strefę chillout.

Przestronna sala do jogi mieści się na antresoli. Z jej okien roztacza się niesamowity widok na cały plac Zbawiciela oraz arterię ulicy Marszałkowskiej w stronę centrum.

W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy.

Masz możliwość przechowywania swojej maty w szkole.

YR karta klubowa awers.jpg
JAKIE ZAJĘCIA WYBRAĆ PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Zaraz po ukończeniu kursu odpowiednie dla Ciebie będą zajęcia z POZIOMU 0 i I (zobacz nasze REKOMENDACJE), czyli Regeneracja, Vinyasa Slow Flow, Vinyasa Morning Flow, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup, Ashtanga I, Vinyasa Flow oraz Mysore, a także Oddech, Relaks Medytacja – nauczyciel prowadzący kurs doradzi Ci, jak dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb.

Otrzymujesz także 15% zniżki na zakup dowolnego karnetu do wykorzystania w ciągu 1 tygodnia od zakończenia kursu. Tutaj znajdziesz nasz CENNIK.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
 1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

 2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie

 3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

yoga course
ASHTANGA YOGA COURSE FOR BEGINNERS IN ENGLISH AND 1 WEEK OF PRACTICE
Starting date: 11th January 2020
COURSE PROGRAM:

This introductory course is designed to set the foundations of your practice and prepare you to join the regular ashtanga yoga classes. It is designed for those who are completely new to yoga as well as for those who feel it would be good for them to go back to the basics to move ahead with their practice. In the course you will get to know the Sun Salutations and the basic asanas (postures) of the primary ashtanga yoga sequence. You will be learning how to connect breath with movement (vinyasa) and discover what are Bandhas (energy locks in the body) and Drishti. This course will be conducted in English.

After six classes you will have a chance to try out for one week the different classes at Yoga Republic to find those which suit you best. You can consult the choice with the teacher leading your course. The course consists of:

 • 6 classes on 3 weekends – the classes take place on Saturdays and Sundays at 11:15 - 12:30 am

 • 1 week of practice at Yoga Republic – during this week the student can choose any of the regular classes in the schedule

After completing the course you can purchase your next pass with a discount and continue your yoga journey at regular classes at Yoga Republic.

DATES OF THE CLASSES:​
 • Saturday the 11th and Sunday the 2th of January 11:15 - 12:30 am

 • Saturday the 18th and Sunday the 19th of January 11:15 - 12:30 am

 • Saturday the 25th and Sunday the 26th of January 11:15 - 12:30 am

 • 27th of January - 2nd of February – practice at any chosen regular class in the schedule of Yoga Republic

PRICES:

210 zł when you register until the 8th of January

250 zł when you register after the 9th of January

You can buy your next pass with 15% discount, when you purchase it within 1 week after completing the course.

REGISTRATION:

You can register Online. Click the button below and then select the start date of your membership: 11th of January 2020. Next select the membership "Yoga course for Beginners 11.01." and complete your registration data and payment.

Number of places is limited.

Magda Urbanowicz 01.jpg

THE COURSE WILL BE LED BY MAGDA URBANOWICZ:

Yoga has been present in my life for 8 years now. 
Since year and a half, 6 times a week I unroll my mat and I forget about everything - except for breathing. ;)
Teacher training with Przemek Nadolny introduced me to ashtanga yoga in the Mysore tradition.
I did teacher training course in ashtanga vinyasa yogi (200 RYT). I practiced with Sharmila Desai in the Mysore tradition and Sharath Jois in KPJAYI.

Yoga teaches you how to be humble and patient and also how to accept yourself. Apart from that you always feel great after practice. What else do you want.

15094840_1309517775747702_65461908274626
WHAT IS ASHTANGA YOGA:

 

You may have heard that celebrities - Madonna, Sting, Willem Dafoe, Gwyneth Paltrow, Chris Marti or Christy Turlington practice yoga regularly. But did you know that they practice in the traditional Ashtanga Vinyasa Yoga System - and this you will find at  Yoga Republic?

 

Yoga Republic is teaching yoga in the spirit of the traditional method of Ashtanga Yoga tought by Sri K. Pattabhi Jois of Mysore, India. The method is based on the combination of asanas (yoga postures) in a precisely arranged sequences that are performed in harmony with the energizing and purifying Ujjayi breath.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich
HOW TO PREPARE FOR THE CLASS:

 

Bring an open mind and comfortable clothes to the practice. You do not need shoes - we practice barefoot.

 

Do not eat a heavy meal at least two hours before the class.

 

If you do not have a yoga mat, you can borrow one at school for free.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
LOCATION:

 

Just 3 minutes from Metro Politechnika, in a quiet Śniadeckich street - yoga in the center of Warsaw.

ceny karnetów warszawa, ceny joga warszawa
WHAT CLASSES SHOULD YOU CHOOSE AFTER COMPLETING YHE COURSE:

We recommend you start with the following classes after completing the course: Beginners, Regeneration, Lunch Time Yoga, Happy Spine and Mysore – consult the choice with the teacher leading your course, to make the right choice for yourself. For further information about the classes you can read the information below the SCHEDULE.

You can buy your next pass with 15% discount, when you purchase it within 1 week after completing the course. Here you can find our PRICE LIST.

TERMS OF THE PARTICIPATION:
 1. Buying the membership Online is equivalent with signing in for the specific course.

 2. The fee for the course is non-refundable.

 3. The course will take place with minimum 8 participants.

bottom of page