top of page
Składana mata do jogi
Praktykuj w domu
z yoga republic,
jedną z najlepszych szkół jogi w Polsce.
Misją Yoga Republic jest nauczanie według tradycyjnej metody Ashtanga Jogi przekazanej przez Sri K. Pattabhi Jois oraz Sharatha Jois z Mysore w Indiach. Ashtanga Joga to joga pełna lekkości, gracji i swobody, dająca niespotykane gdzie indziej, zaskakująco głębokie efekty. Genialnie ułożone sekwencje asan połączone są rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało, czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności.
Kobiety rozciągające na matę do jogi
Dlaczego wybrać zajęcia online z yoga rebublic?
30 zajęć na żywo tygodniowo
oraz dostęp do nagrań ​
Największy wybór rodzajów zajęć: 

Ashtanga (różne poziomy zaawansowania),
Vinyasa Flow, Vinyasa Morning Flow, Vinyasa Slow Flow, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup
Joga w Ciąży
Doświadczeni,
wysoko
wykwalifikowani nauczyciele

Poznaj naszych nauczycieli


Zespół Yoga Republic to doświadczeni nauczyciele o wysokich kwalifikacjach, którzy nieustannie szkolą się i poszerzają swoją wiedzę. Założycielem szkoły jest Przemek Nadolny, posiadający II stopień autoryzacji Sharath Yoga Center, dawny KPJAYI, w Mysore.

powierzchni niebieski

Wybierz karnet

WEJŚCIE

JEDNORAZOWE
ONLINE

ważny 1 dzień

19 zł

ONLINE

OPEN
28 DNI

ważny 28 dni

99 zł

grafik online
Grafik Zajęć ONLINE

 

Poniżej grafik zajęć online. Kalendarz zajęć, poprzez który możesz zapisywać się na zajęcia, znajdziesz pod tym linkiem - KALENDARZ ZAJĘĆ ONLINE. Opisy zajęć i nasze rekomendacje znajdziesz tu - JAK WYBRAĆ ZAJĘCIA?

Yoga Republic grafik ONLINE_2023_09.jpg

Jak korzystać z zajęć ONLINE?

1

ZAREJESTRUJ SIĘ I KUP KARNET

 

Upewnij się, czy podałaś/eś prawidłowy adres email, ponieważ właśnie drogą mailową będziesz otrzymywać dostęp do zajęć.

2

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

 

Zapisz się na wybrane zajęcia 30 min. przed ich rozpoczęciem przez naszą STREFĘ KLIENTA, a link oraz hasło dostępu otrzymasz mailem ok. 15 min. przed zajęciami. Przy zapisie zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia online (np. Vinyasa Flow Online) a nie stacjonarne (np. Vinyasa Flow).

3

POBIERZ ZOOM

 

Zajęcia ONLINE udostępniane są na platformie ZOOM - pobierz i zainstaluj BEZPŁATNY program na komputerze, tablecie lub telefonie. Zaloguj się, klikając w otrzymany mailem link lub podając Meeting ID i hasło.

4A

WEŹ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NA ŻYWO

 

Zajęcia są prowadzone na żywo, także załóż wygodny strój do ćwiczeń, przygotuj matę i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

4B

PRAKTYKUJ KORZYSTAJĄC Z NAGRANIA

 

Po zakończeniu zajęć, na które się zapisałaś/eś, otrzymasz mailem link i hasło do nagrania (link i hasło do nagrania są inne niż do zajęć na żywo). Nagranie jest dostępne przez 72 godziny od wystąpienia zjajęć

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas
info@yogarepublic.pl


a jeżeli nie, to przejdź do Strefy Klienta i dołącz do yoga republic.

jak-wybrać-zajęcia

Jak wybrać zajęcia?

POZIom

Rekomendacje

0 - dla każdego, nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania
1 - dla osób po kursie dla Początkujących lub min. 2 miesiącach praktyki na zajęciach Vinyasa Slow Flow, Vinyasa Morning Flow lub Lunch Time Yoga
2 - dla osób po min. 2 miesiącach regularnej praktyki na zajęciach Ashtanga I
3 - dla osób po min. 2 miesiącach regularnej praktyki na zajęciach Ashtanga II

0

Vinyasa Morning Flow

Energetyzująca praktyka na dobry początek dnia, w trakcie której rozbudzisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły i zyskasz głęboki kontakt ze sobą.


Vinyasa Morning Flow jest dla każdego - idealna, gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem i kiedy masz ochotę i możliwość rozpocząć dzień z jogą.

0

Vinyasa Slow Flow

(dawna Regeneracja)


To łagodna praktyka, w trakcie której rozluźnisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły, zrelaksujesz zyskasz głęboki kontakt ze sobą.

Vinyasa Slow Flow jest dla każdego - idealna, gdy potrzebujesz zwolnić tempo, a także gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem.

0

Lunch Time Yoga

Idealna przerwa w środku dnia: oczyścisz umysł i zrelaksujesz się, zregenerujesz siły, zyskasz nową energię i koncentrację, by  w pełni wykorzystać drugą połowę dnia

Lunch Time Yoga to łagodna praktyka w stylu vinyasa slow flow.

0

Regeneracja

To spokojna praktyka asan w połączeniu z oddechem, w trakcie której nauczysz się dobrze czuć w swoim ciele, poruszać się z lekkością, prawidłowo oddychać, rozluźniać fizycznie i psychicznie.

Regeneracja jest dla każdego - idealna, gdy potrzebujesz zwolnić tempo, zwiększyć poziom energii i uważności, stworzyć wewnętrzną przestrzeń dla bycia sobą, szczególnie gdy zaczynasz lub po długiej przerwie wracasz do pracy z ciałem.

0

Szczęśliwy Kręgosłup

Zadbaj o swoje plecy! Joga pomoże Ci zadbać o prawidłową postawę. Podczas zajęć wzmocnisz mięśnie głębokie, zadbasz o mobilność kręgosłupa, popracujesz z oddechem, rozluźnisz się. Zdrowy kręgosłup, to szczęśliwy kręgosłup!

Zajęcia mają charakter profilaktyczny, ich celem nie jest leczenie schorzeń kręgosłupa.

0

Joga w Ciąży

Zadbaj o siebie i dziecko! Dzięki praktyce jogi w ciąży wzmocnisz się, zregenerujesz i zrelaksujesz, dotlenisz siebie i dziecko.

Praktyka jogi przygotowuje fizycznie i psychicznie na trudy porodu i okresu po porodzie. Znacząco przyśpiesza regenerację po porodzie. Badania naukowe podobnie jak nasze doświadczenia pokazują, że kobiety które praktykowały w trakcie ciąży uważają, że joga była dla nich bardzo pomocna w czasie ciąży, w porodzie i w okresie po porodzie.

1

Ashtanga I

Na tych zajęciach będziesz poznawać pierwszą serię Ashtanga jogi, zwaną Yoga Chikitsa – joga uzdrawiająca. Nauczysz się płynnie łączyć poznane elementy praktyki w spokojnym i miarowym rytmie oddechu zgodnie z tradycyjną sekwencją. Odnajdziesz i pogłębisz komfort w kolejnych pozycjach, zrozumiesz praktyczne znaczenie zastosowania Bandh, Drishti i oddechu, nauczysz się wykonywać bardziej zaawansowane pozycje stojące i siedzące, przygotujesz się do wykonywania wygięć w tył, pozycji odwróconych. Zbudujesz siłę, elastyczność i uważność potrzebne do regularnej praktyki w systemie Ashtanga jogi. 

1

Vinyasa Flow

Dynamiczne zajęcia jogi, w których łączymy oddech z ruchem w płynne, rozgrzewające sekwencję. Vinyasa dodaje energii, zwiększa świadomość ciała, uczy prawidłowo oddychać. Łączy podstawowe pozycje hatha jogi z elementami rozciągania i wzmacniania ciała.

Dla osób po ukończeniu kursu początkującego lub które znają powitanie słońca, podstawowe pozycje stojące, siedzące i przygotowania do mostka.

2

Ashtanga II

Tutaj nauczysz się płynnie wykonywać tzw. połowę pierwszej serii Ashtanga jogi, czyli do pozycji Navasany. Taka sekwencja jest zalecana do regularnej praktyki dla większości osób średnio zaawansowanych przez okres co najmniej kilku miesięcy przed przejściem do praktyki kolejnych pozycji. nauczysz się komfortowo wykonywać pełne wygięcia do tyłu oraz całą sekwencję końcową, nauczysz się utrzymywać stan pogłębionej koncentracji, a twoja praktyka jogi stopniowo będzie rozwijać się w stronę medytacji.

3

Ashtanga III

Na tych zajęciach będziesz praktykował całą* pierwszą serię Ashtanga jogi, zwaną Yoga Chikitsa – joga uzdrawiająca.

* Jeżeli jesteś w trakcie opanowywania połowy pierwszej serii (do Navasany) możesz również uczestniczyć w zajęciach Ashtanga III. Wówczas będziesz wykonywać uproszczone wersje pozycji, korzystając ze wskazówek nauczyciela.

UWAGA: w dni księżycowe, czyli Pełni i Nowiu nie odbywają się zajęcia Ashtanga III - sprawdź MOONDAYS.

Wiesz już jakie zajęcia wybierasz?

Teraz przejdź do naszej Strefy Klienta, kup karnet, zarejestruj się

i zostań uczniem Yoga Republic!

bottom of page