top of page
Składana mata do jogi

Praktykuj w domu
z yoga republic,
jedną z najlepszych szkół jogi w Polsce.

Misją Yoga Republic jest nauczanie według tradycyjnej metody Ashtanga Jogi przekazanej przez Sri K. Pattabhi Jois oraz Sharatha Jois z Mysore w Indiach. Ashtanga Joga to joga pełna lekkości, gracji i swobody, dająca niespotykane gdzie indziej, zaskakująco głębokie efekty. Genialnie ułożone sekwencje asan połączone są rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało, czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności.
Kobiety rozciągające na matę do jogi
Dlaczego wybrać zajęcia online z yoga rebublic?
30 zajęć na żywo tygodniowo
oraz dostęp do nagrań ​
Największy wybór rodzajów zajęć: 

Ashtanga (różne poziomy zaawansowania),
Vinyasa Flow, Vinyasa Morning Flow, Vinyasa Slow Flow, Lunch Time Yoga, Szczęśliwy Kręgosłup
Joga w Ciąży
Doświadczeni,
wysoko
wykwalifikowani nauczyciele

Poznaj naszych nauczycieli


Zespół Yoga Republic to doświadczeni nauczyciele o wysokich kwalifikacjach, którzy nieustannie szkolą się i poszerzają swoją wiedzę. Założycielem szkoły jest Przemek Nadolny, posiadający II stopień autoryzacji Sharath Yoga Center, dawny KPJAYI, w Mysore.

powierzchni niebieski

Wybierz karnet

WEJŚCIE

JEDNORAZOWE
ONLINE

ważny 1 dzień

19 zł

ONLINE

OPEN
28 DNI

ważny 28 dni

99 zł

Grafik Zajęć ONLINE

 

Poniżej grafik zajęć online. Kalendarz zajęć, poprzez który możesz zapisywać się na zajęcia, znajdziesz pod tym linkiem - KALENDARZ ZAJĘĆ ONLINE. Opisy zajęć i nasze rekomendacje znajdziesz tu - JAK WYBRAĆ ZAJĘCIA?

Yoga Republic grafik ONLINE_2024_05.jpg

Jak korzystać z zajęć ONLINE?

1

ZAREJESTRUJ SIĘ I KUP KARNET

 

Upewnij się, czy podałaś/eś prawidłowy adres email, ponieważ właśnie drogą mailową będziesz otrzymywać dostęp do zajęć.

2

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

 

Zapisz się na wybrane zajęcia 30 min. przed ich rozpoczęciem przez naszą STREFĘ KLIENTA, a link oraz hasło dostępu otrzymasz mailem ok. 15 min. przed zajęciami. Przy zapisie zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia online (np. Vinyasa Flow Online) a nie stacjonarne (np. Vinyasa Flow).

3

POBIERZ ZOOM

 

Zajęcia ONLINE udostępniane są na platformie ZOOM - pobierz i zainstaluj BEZPŁATNY program na komputerze, tablecie lub telefonie. Zaloguj się, klikając w otrzymany mailem link lub podając Meeting ID i hasło.

4A

WEŹ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NA ŻYWO

 

Zajęcia są prowadzone na żywo, także załóż wygodny strój do ćwiczeń, przygotuj matę i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

4B

PRAKTYKUJ KORZYSTAJĄC Z NAGRANIA

 

Po zakończeniu zajęć, na które się zapisałaś/eś, otrzymasz mailem link i hasło do nagrania (link i hasło do nagrania są inne niż do zajęć na żywo). Nagranie jest dostępne przez 72 godziny od wystąpienia zjajęć

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas
info@yogarepublic.pl


a jeżeli nie, to przejdź do Strefy Klienta i dołącz do yoga republic.

jak-wybrać-zajęcia

wybierz swoje zajęcia

POZIom

Rekomendacje

1 - na dobry początek, nie potrzebujesz znać podstaw praktyki hatha jogi
2 - po Kursie Jogi od Podstaw lub min. 8 zajęciach praktyki na zajęciach Joga od Podstaw
3 - po min. 6 zajęciach Ashtanga Basics
4 - po min. 6 zajęciach Ashtanga Half Primary

1

Joga od Podstaw

Poznaj, odświeżaj i pogłębiaj praktykę najważniejszych pozycji jogi w kontakcie ze swoim ciałem. Naucz się swobodnego oddychania i poruszania się w rytm oddechu, rozluźnij fizycznie i psychicznie, skupiając uwagę i wyciszając umysł. Po zajęciach masz okazję zadać pytania. Otwarte zajęcia dostępne w ramach regularnych karnetów.

1

Yin Yoga
( dawniej Regeneracja )

Odkryj Yin Yogę – spokojną, terapeutyczną praktykę, która pozwoli Ci zanurzyć się w głębokie rozluźnienie i regenerację. Poprzez długie, pasywne pozycje, skupienie na oddechu oraz medytację, Yin Yoga pomaga wyciszyć umysł, rozluźnić napięcia w ciele i przywrócić równowagę energetyczną. Dołącz do naszych zajęć Yin Yogi i poczuj korzyści relaksu, odprężenia i wewnętrznego spokoju już teraz!

1

Szczęśliwy Kręgosłup

Zajęcia oparte na połączeniu jogi i fizjoterapii, dedykowane każdemu, kto pragnie poczuć się dobrze ze swoim ciałem. Popraw swoją sylwetkę, uwolnij się od sztywności i bólu pleców, zanurzając się w praktyce, która wspiera zdrowy kręgosłup i ogólną równowagę psycho-fizyczną. Dołącz do nas, aby rozpocząć podróż do lepszego samopoczucia fizycznego i emocjonalnego!

Zajęcia mają charakter profilaktyczny, ich celem nie jest leczenie schorzeń kręgosłupa.

1

Lunch Time Yoga

Przerwa w środku dnia to idealny moment, aby odświeżyć umysł i zrelaksować się. Podczas tych zajęć zregenerujesz swoje siły, zyskasz nową energię i lepszą koncentrację, gotowy/a na pełne wykorzystanie drugiej połowy dnia.

Lunch Time Yoga to łagodna praktyka w stylu Vinyasa Slow Flow, która pozwoli Ci w pełni odprężyć się i naładować pozytywną energią.

1

Joga w Ciąży

Zadbaj o siebie i dziecko! Dzięki praktyce jogi w ciąży wzmocnisz się, zregenerujesz i zrelaksujesz, dotlenisz siebie i dziecko.

Praktyka jogi przygotowuje fizycznie i psychicznie na trudy porodu i okresu po porodzie. Znacząco przyśpiesza regenerację po porodzie. Badania naukowe podobnie jak nasze doświadczenia pokazują, że kobiety które praktykowały w trakcie ciąży uważają, że joga była dla nich bardzo pomocna w czasie ciąży, w porodzie i w okresie po porodzie.

2

Vinyasa Slow Flow

To łagodna praktyka jogi, która pozwoli Ci rozluźnić ciało, wyciszyć umysł i zregenerować siły. Podczas tych zajęć zyskasz głęboki kontakt ze sobą, a jednocześnie w pełni zrelaksujesz się.

 

Vinyasa Slow Flow jest dla każdego – idealna zarówno dla tych, którzy chcą zwolnić tempo, jak i dla tych, którzy wracają do jogi po przerwie. Dołącz do nas i odkryj korzyści tej spokojnej praktyki!

2

Vinyasa Morning Flow

Energetyzująca praktyka na dobry początek dnia, w trakcie której rozbudzisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły i zyskasz głęboki kontakt ze sobą.


Vinyasa Morning Flow jest dla każdego - idealna, gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem i kiedy masz ochotę i możliwość rozpocząć dzień z jogą.

2

Vinyasa Flow

Dynamiczne zajęcia jogi, w których łączymy oddech z ruchem w płynne, rozgrzewające sekwencję. Vinyasa dodaje energii, zwiększa świadomość ciała, uczy prawidłowo oddychać. Łączy podstawowe pozycje hatha jogi z elementami rozciągania i wzmacniania ciała.

Dla osób po ukończeniu Kursu Jogi od Podstaw lub które znają powitanie słońca, podstawowe pozycje stojące, siedzące i przygotowania do mostka.

2

Ashtanga Basics
( dawniej Ashtanga I )

Podczas tych zajęć praktykujesz kluczowe pozycje z pierwszej serii Ashtanga jogi, zwaną Yoga Chikitsa – uzdrawianie jogą. Nauczysz się płynnie łączyć elementy praktyki w rytmie oddechu, zgodnie z tradycyjną sekwencją. Odkryjesz i pogłębisz komfort w pozycjach, zrozumiesz znaczenie Bandh, Drishti i oddechu oraz przygotujesz się do praktyki bardziej zaawansowanych pozycji. Budując lekkość, siłę, elastyczność i uważność, przygotujesz się do regularnej praktyki w systemie Ashtanga jogi.

3

Ashtanga Half Primary
( dawniej Ashtanga II )

Tutaj nauczysz się płynnie wykonywać tzw. połowę pierwszej serii Ashtanga jogi, czyli do pozycji Navasany. Taka sekwencja jest zalecana do regularnej praktyki dla większości osób średnio zaawansowanych przez okres co najmniej kilku miesięcy przed przejściem do praktyki kolejnych pozycji. nauczysz się komfortowo wykonywać pełne wygięcia do tyłu oraz całą sekwencję końcową, nauczysz się utrzymywać stan pogłębionej koncentracji, a twoja praktyka jogi stopniowo będzie rozwijać się w stronę medytacji.

4

Ashtanga Full Primary
( dawniej Ashtanga III )

Na tych zajęciach będziesz praktykował całą* pierwszą serię Ashtanga jogi, zwaną Yoga Chikitsa – joga uzdrawiająca.

* Jeżeli jesteś w trakcie opanowywania połowy pierwszej serii (do Navasany) możesz również uczestniczyć w zajęciach Ashtanga Full Primary. Wówczas będziesz wykonywać uproszczone wersje pozycji, korzystając ze wskazówek nauczyciela.

UWAGA: w dni księżycowe, czyli Pełni i Nowiu nie odbywają się zajęcia Ashtanga III - sprawdź MOONDAYS.

Wiesz już jakie zajęcia wybierasz?

Teraz przejdź do naszej Strefy Klienta, kup karnet, zarejestruj się

i dołącz do Yoga Republic!

YR karta klubowa awers.jpg
bottom of page