top of page

Jogowy prezent!

Przygotowaliśmy vouchery, dzięki którym możesz teraz obdarować bliskich i znajomych karnetem na jogę, kurs jogi lub medytacji albo kwotą do wydania na karnety lub coś z naszego jogowego sklepu.

Voucher pusty.jpg

Jak kupić voucher?

Masz dwie możliwości:

1. ONLINE: Kup karnet Online i napisz do nas na maila, to prześlemy Ci voucher w wersji elektronicznej do wydruku.

2. W SZKOLE: Zapraszamy na plac Zbawiciela 2 w godzinach pracy recepcji:

pn. i  śr. 16.00 - 20.00

wt. i czw. 17.00 - 21.00

pt. 16.00 - 21.00

sob. 8.00 - 12.45

niedz. 8.00 - 13.45

Możesz wybrać voucher na:

  • Karnet lub pojedyncze wejście - uprawnia do wstępu na regularne zajęcia w grafiku, zgodnie z zasadami obowiązującymi dla poszczególnych karnetów. Kupując karnet wybierz dowolny termin rozpoczęcia, a jeżeli obdarowana osoba pojawi się na pierwszych zajęciach w innym dniu niż wybrany, to na recepcji przesuniemy odpowiednio datę jego rozpoczęcia - zobacz pełny cennik karnetów.

  • Na wybraną kwotę - osoba obdarowana, może wykorzystać kwotę na karnety lub produkty z naszego jogowego sklepu  - kwota będzie załadowana do portfela przy profilu osoby obdarowanej, także nawet jeżeli zgubisz voucher - prezent nie przepadnie.

Karnety są imienne, dlatego aby dokonać zakupu musisz zarejestrować osobę, którą chcesz obdarować. Podaj jej dane osobowe, ale by sprawić jej niespodziankę, użyj swojego adresu email, a gdy obdarowana osoba pojawi się w szkole, zmieni adres na własny.

Oferta jest bezzwrotna, a zakup karnetów jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu szkoły.

Voucher ze świąteczną grafiką do obioru tylko stacjonarnie.

bottom of page