Daj jogę na prezent!

Przygotowaliśmy Vouchery, dzięki którym możesz teraz obdarować bliskich i znajomych zajęciami lub kursami jogi i medytacji.

Możesz wybrać voucher na:

  • Karnet lub pojedyncze wejście - uprawnia do wstępu na regularne zajęcia w grafiku, zgodnie z zasadami obowiązującymi dla poszczególnych karnetów. Kupując karnet wybierz dowolny termin rozpoczęcia, ale nie późniejszy niż 31.03., a jeżeli obdarowana osoba pojawi się w innym dniu niż wybrany, to na recepcji przesuniemy odpowiednio datę jego rozpoczęcia - kliknij w link i dowiedz się więcej.

  • Kurs jogi dla Początkujących - karnet na kurs jogi może być wykorzystany tylko na zajęcia z wybranego kursu, ilość miejsc na każdym kursie jest ograniczona - kliknij w link i dowiedz się więcej.

  • Kurs medytacji dla Początkujących - karnet na kurs medytacji może być wykorzystany tylko na zajęcia z wybranego kursu, ilość miejsc na każdym kursie jest ograniczona - kliknij w link i dowiedz się więcej.

Jak to zrobić?

Masz dwie możliwości:

1. W SZKOLE: dokonaj zakupu i odbierz voucher w szkole na Śniadeckich 18 lok 1 w godzinach pracy recepcji:

poniedziałki 15.45 - 19.45

wtorki 15.45 - 20.15

środy 15.45 - 19.45

czwartki 15.45 - 20.15

piątki 15.45 - 19.15

soboty 8.00 - 14.30

niedziele 7.45 - 13.00

2. ONLINE: Kup karnet Online i później odbierz voucher w szkole w godzinach pracy recepcji (patrz. wyżej) - tą drogę polecamy, jeżeli chcesz kupić kurs i mieć pewność, że zanim dotrzesz do szkoły miejsca nie zostaną wyprzedane :)

 

Karnety są imienne, dlatego aby dokonać zakupu musisz zarejestrować osobę, którą chcesz obdarować. Podaj jej dane osobowe, ale by sprawić jej niespodziankę, użyj swojego adresu email, a gdy obdarowana osoba pojawi się w szkole, zmieni adres na własny.

Oferta jest bezzwrotna, a zakup karnetów jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu szkoły.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Tuż przy Placu Politechniki, 3 min. od wyjścia z metra, tramwaju czy autobusu, na spokojnej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

 

Jeśli poruszasz się samochodem, bez trudu znajdziesz miejsce do parkowania na ul. Nowowejskiej jadąc w stronę al. Niepodległości.