top of page

kurs jogi
od podstaw

8 zajęć   |   6 tygodni   |  299 zł

DSC00430_small.jpg

Poznaj jogę krok po kroku pod czujnym okiem doświadczonej nauczycielki w małej, kameralnej grupie. Podczas sześciu kolejnych spotkań poznasz podstawowe pozycje sekwencji i poczujesz jak je prawidłowo wykonywać. Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, gdzie skierować uwagę, co to są bandhy i jak mogą Ci pomóc w praktyce i życiu codziennym. Na każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadać nurtujące Cię pytania.

 

Po sześciu spotkaniach wprowadzających przez kolejne 2 tygodnie będziesz mieć okazję, by wypróbować zajęcia w ramach grafiku Yoga Republic i znaleźć te odpowiednie dla siebie.

DSC00430_small.jpg

6 zajęć w ramach kursu

Kurs Jogi od Podstaw w Yoga Republic to 6 spotkań po 1 godz. 15 min. Zajęcia odbywają się na Śniadeckich 18/1 we

  • wtorki i czwartki  o 19.30 

DSC00426_small.jpg

+ 2 dowolne zajęcia

Nasz kurs zaprojektowaliśmy tak, żebyś mógł/mogła zbudować solidne podstawy i następnie samodzielnie wypłynąć na szerokie wody. Dlatego po 6 zajęciach wprowadzających, masz jeszcze przez 3 tygodnie możliwość, aby już samodzielnie skorzystać z dowolnie wybranych przez Ciebie dwóch zajęć w ramach grafika Yoga Republic w obu lokalizacjach, czyli na Śniadeckich i placu Zbawiciela.

Dobór zajęć odpowiednich dla Ciebie możesz skonsultować z prowadzącą kurs.
powierzchni niebieski

zapisy

Kursy rozpoczynają się co ok. 3 tygodnie.

Terminy rozpoczęcia najbliższych kursów:

  • 2. lipca – BRAK MIEJSC

  • 23. lipca – w sprzedaży

  • 13 sierpnia – w sprzedaży

Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem na wybrany kurs.

KURS 
8 wejść

ważny 6 tygodni

299 zł

Dlaczego warto ukończyć kurs z Yoga Republic?

WYJĄTKOWA WIEDZA: uczymy podstaw praktyki Jogi, wspólnych dla wszystkich znanych stylów jogi wywodzących się z tego samego źródła – joga Iyengara, Ashtanga, Vinyasa Krama oraz ich adaptacje.

 

SOLIDNY FUNDAMENT: w trakcie 6 zajęć nauczysz się prawidłowego oddychania ( pranajama ), poznasz najważniejsze pozycje jogi (asany), nauczysz się jak łączyć ruch z oddechem ( vinyasa ), zyskując solidny fundament dla dalszej nauki jogi.

KROK PO KROKU: nasi doświadczeni nauczyciele będą towarzyszyć Ci na każdym etapie. Nauczysz się jogi krok po kroku, w kameralnej grupie, pod ich czujnym okiem.

 

DOPASOWANIE DO CIEBIE: nauczymy Cię jak zmodyfikować każdą pozycję, umożliwiając właściwe wykonywanie asan osobom o różnym poziomie sprawności fizycznej.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI: po każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadawać pytania i dowiedzieć się więcej.

 

HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU: praktyka jogi wprowadzana w właściwy sposób nauczy Cię zrelaksować ciało i umysł oraz nawiązać głęboki kontakt ze sobą.

PROWADZĄCA

MAŁGORZATA OSUCH

 

Joga to moja miłość i sposób życia, a jej regularna praktyka czyni każdy mój kolejny dzień przyjemniejszym i zdrowszym. Na codzień praktykuję w systemie Ashtanga Vinyasa Jogi, a swoje doświadczenia z maty wdrażam bezpośrednio w życie. Jednocześnie, jako nauczycielka dzielę się nimi z uczniami podczas zajęć, kursów i wyjazdów jogowych. Ukończyłam kurs nauczycielski Vinyasa Jogi RYT200 certyfikowany przez Yoga Alliance, oraz indywidualne szkolenie dla nauczycieli Ashtanga Vinyasa Jogi wg metody z Instytutu Sharath Yoga Centre (SYC) z Mysore u Przemka Nadolnego, nauczyciela z certyfikatem II stopnia. Dzięki regularnej praktyce pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli z Polski, jak również dzięki jej doświadczaniu w kolebce ashtangi w Mysore w Indiach oraz licznym warsztatom z zakresu bezpiecznej pracy z ciałem (min. z Kino MacGregor), moja praktyka rozwija się w bezpiecznej równowadze. Poza matą prowadzę bloga na Facebooku MOja-joga Małgorzata Osuch, w którym oprócz tekstów o jodze w aspekcie zarówno praktycznym, jak i filozoficznym, piszę o doświadczaniu samego życia. Jestem członkinią zespołu redakcyjnego portalu Boso na macie, do którego także piszę artkuły.  Zapraszam ciepło do wspólnej praktyki 🙏

Gdzie odbywają się zajęcia?

yoga republic  ŚNIADECKICH

ul. Śniadeckich 18 lok. 1
00-656 Warszawa

Co warto wiedzieć i jak przygotować się do zajęć?

Składanie do przodu

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

Pozycja dziecka ' s

Podczas pierwszych 2-3 dni menstruacji zrób przerwę w praktyce lub praktykuj łagodnie stosując odpowiednie warianty pozycji – zapytaj nauczycielkę/nauczyciela. Wybierz w tym czasie zajęcia Regeneracja.

Trzymanie maty do jogi

Jedynym sprzętem niezbędnym do praktyki jogi jest mata.

Powinna być ona przyczepna, trwała, wykonana ze zwartej i mocnej gumy. Karimaty, maty do fitnessu, które są zbyt miękkie i gąbczaste będą ci przeszkadzać w wykonaniu asan. Możesz również bezpłatnie wypożyczyć szkolną matę, jeżeli to jedne z Twoich pierwszych zajęć
i jeszcze nie masz własnej maty lub jej zapomniałaś/eś. Maty szkolne nie są przeznaczone do regularnej praktyki, a jedynie jako rozwiązanie awaryjne.

Hands in Prayer Pose

Program zajęć stanowi całość, więc by w pełni skorzystać zwracaj uwagę na punktualność. Relaks końcowy jest równie ważną częścią zajęć. Nie pomijaj go – ta chwila dla ciebie pozwoli ci odczuć głęboki efekt jogi. Pamiętaj o innych – twoje wejście na salę w trakcie zajęć lub wyjście przed zakończeniem, zakłóci komfort i koncentrację innych osób.

Piękna wietnamska dziewczyna robi selfie

Pomóż samej/samemu sobie wejść głębiej w praktykę – udowodniono, że sama fizyczna obecność telefonu w zasięgu ręki obniża poziom koncentracji, także lepiej zostaw go w szatni.

yoga

 Zalecamy praktykować co najmniej 2 razy w tygodniu, wtedy szybko zobaczysz efekty. Z czasem możesz poczuć, że chcesz praktykować częściej. Tym jednak, co decyduje o prawidłowym rozwoju twojej praktyki, nie jest ani ilość, ani trudność wykonywanych pozycji, a jedynie stałość i regularność. Wybieraj zajęcia według swoich potrzeb. Twoje samopoczucie się zmienia, a Twoja praktyka rozwija – nie przywiązuj się do jednego rodzaju zajęć, szukaj tego, co będzie w danej chwili dla Ciebie najlepsze.

Pregnant Woman Practicing Yoga_edited.jpg

Panie w ciąży zapraszamy na zajęcia JOGA W CIĄŻY oraz MYSORE – tylko dla pań wcześniej praktykujących.

powierzchni niebieski

zapisy

Kursy rozpoczynają się co ok. 3 tygodnie.

Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem na wybrany kurs.

KURS 
8 wejść

ważny 6 tygodni

299 zł

bottom of page