top of page

kurs jogi
od podstaw

8 zajęć   |   6 tygodni   |  299 zł

DSC00430_small.jpg

Zajęcia Kursu Jogi od Podstaw odbywają się w:

  • Poniedziałki 20.00 plac Zbawiciela  

  • Wtorki 18.00 Śniadeckich

  • Środy 20.00 plac Zbawiciela

  • Czwartki 18.00 Śniadeckich

Ty wybierasz pasujące Ci terminy zajęć.
DSC00426_small.jpg

WPROWADZENIE

Najlepiej rozpocznij od zajęć wprowadzających.
Oto najbliższe terminy:
WTOREK 28.11.  godz. 18.00  Śniadeckich
PONIEDZIAŁEK 04.12.  godz. 20.00  Zbawiciela
WTOREK 12.12. godz. 18.00  Śniadeckich
PONIEDZIAŁEK 11.12.  godz. 20.00  Zbawiciela
DSC00430_small.jpg

PODSTAWY 

Następnie kontynuuj na wybranych przez Ciebie zajęciach.

Rekomendujemy przychodzić na zajęcia 2 razy w tygodniu.

 

Szczególnie polecamy powtarzać zajęcia wprowadzające.

powierzchni niebieski

Zapisz się na kurs

Wybierz datę rozpoczęcia karnetu na dzień, w którym odbywają się zajęcia wprowadzające od których chcesz rozpocząć, następnie zarejestruj się i dokonaj płatności.

KURS JOGI
OD PODSTAW

8 wejść

ważny 6 tygodni

299 zł

Zaplanuj swój kurs

Po opłaceniu karnetu przejdź do strefy klienta i zapisz się na pasujące Ci terminy zajęcia.

Dlaczego warto ukończyć kurs z Yoga Republic?

WYJĄTKOWA WIEDZA: uczymy podstaw praktyki Jogi, wspólnych dla wszystkich znanych stylów jogi wywodzących się z tego samego źródła – joga Iyengara, Ashtanga, Vinyasa Krama oraz ich adaptacje.

 

SOLIDNY FUNDAMENT: w trakcie 8 zajęć nauczysz się prawidłowego oddychania ( pranajama ), poznasz najważniejsze pozycje jogi (asany), nauczysz się jak łączyć ruch z oddechem ( vinyasa ), zyskując solidny fundament dla dalszej nauki jogi.

KROK PO KROKU: nasi doświadczeni nauczyciele będą towarzyszyć Ci na każdym etapie. Nauczysz się jogi krok po kroku, w kameralnej grupie, pod ich czujnym okiem.

 

DOPASOWANIE DO CIEBIE: nauczymy Cię jak zmodyfikować każdą pozycję, umożliwiając właściwe wykonywanie asan osobom o różnym poziomie sprawności fizycznej.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI: po każdych zajęciach będziesz mieć okazję, aby zadawać pytania i dowiedzieć się więcej.

 

HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU: praktyka jogi wprowadzana w właściwy sposób nauczy Cię zrelaksować ciało i umysł oraz nawiązać głęboki kontakt ze sobą.

 

ELASTYCZNOŚĆ HARMONOGRAMU: zalecamy wziąć udział w co najmniej 6 zajęciach KJOP. Pozostałe 2 zajęcia możesz wykorzystać na dowolne zajęcia na poziomie 0 (pod grafikiem znajdziesz rekomendacje i opis zajęć). Po 3 miesiącach regularnej praktyki, zachęcamy do korzystania także z zajęć oznaczonych w grafiku poziom 1.

Kto prowadzi zajęcia w ramach kursów jogi od podstaw?

 

Nasi pełni pasji nauczyciele, doświadczeni w pracy z osobami początkującymi, wprowadzą Cię w tajniki jogi, opierając się na programie stworzonym i rozwijanym przez lata w Yoga Republic.

Gdzie odbywają się zajęcia?

yoga republic

PLAC ZBAWICIELA

pl. Zbawiciela 2
00-573 Warszawa

5 MINUT
PIECHOTĄ

yoga republic

ŚNIADECKICH

ul. Śniadeckich 18 lok. 1
00-656 Warszawa

Co warto wiedzieć i jak przygotować się do zajęć?

Składanie do przodu

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

Pozycja dziecka ' s

Podczas pierwszych 2-3 dni menstruacji zrób przerwę w praktyce lub praktykuj łagodnie stosując odpowiednie warianty pozycji – zapytaj nauczycielkę/nauczyciela. Wybierz w tym czasie zajęcia Regeneracja.

Trzymanie maty do jogi

Jedynym sprzętem niezbędnym do praktyki jogi jest mata.

Powinna być ona przyczepna, trwała, wykonana ze zwartej i mocnej gumy. Karimaty, maty do fitnessu, które są zbyt miękkie i gąbczaste będą ci przeszkadzać w wykonaniu asan. Możesz również bezpłatnie wypożyczyć szkolną matę, jeżeli to jedne z Twoich pierwszych zajęć
i jeszcze nie masz własnej maty lub jej zapomniałaś/eś. Maty szkolne nie są przeznaczone do regularnej praktyki, a jedynie jako rozwiązanie awaryjne.

Hands in Prayer Pose

Program zajęć stanowi całość, więc by w pełni skorzystać zwracaj uwagę na punktualność. Relaks końcowy jest równie ważną częścią zajęć. Nie pomijaj go – ta chwila dla ciebie pozwoli ci odczuć głęboki efekt jogi. Pamiętaj o innych – twoje wejście na salę w trakcie zajęć lub wyjście przed zakończeniem, zakłóci komfort i koncentrację innych osób.

Piękna wietnamska dziewczyna robi selfie

Pomóż samej/samemu sobie wejść głębiej w praktykę – udowodniono, że sama fizyczna obecność telefonu w zasięgu ręki obniża poziom koncentracji, także lepiej zostaw go w szatni.

yoga

 Zalecamy praktykować co najmniej 2 razy w tygodniu, wtedy szybko zobaczysz efekty. Z czasem możesz poczuć, że chcesz praktykować częściej. Tym jednak, co decyduje o prawidłowym rozwoju twojej praktyki, nie jest ani ilość, ani trudność wykonywanych pozycji, a jedynie stałość i regularność. Wybieraj zajęcia według swoich potrzeb. Twoje samopoczucie się zmienia, a Twoja praktyka rozwija – nie przywiązuj się do jednego rodzaju zajęć, szukaj tego, co będzie w danej chwili dla Ciebie najlepsze.

Pregnant Woman Practicing Yoga_edited.jpg

Panie w ciąży zapraszamy na zajęcia JOGA W CIĄŻY oraz MYSORE – tylko dla pań wcześniej praktykujących.

powierzchni niebieski

Zapisz się na kurs

Wybierz datę rozpoczęcia karnetu na dzień, w którym odbywają się zajęcia wprowadzające od których chcesz rozpocząć, następnie zarejestruj się i dokonaj płatności.

KURS JOGI
OD PODSTAW

8 wejść

ważny 6 tygodni

299 zł

bottom of page