Kurs medytacji dla Początkujących 

Co dobrego daje medytacja? Czy każdy może medytować? Jak to się robi? Czy medytacja jest dla ciebie?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, zapraszam na kurs. Będzie na nim teoria i praktyka medytacji. Przedstawię badania naukowych i historię medytacji. Opowiem o tym, jak medytacja wpływa na ciało, umysł, życie. O tym, ile i jak często trzeba medytować, żeby pojawiły się efekty. I jeszcze o tym, kto medytuje (bo nie tylko jogini ;-). 

 

Na kursie poznasz też różne rodzaje medytacji: zen, mindfulness, medytacja z mantrą, medytacja czakr, medytacja z wizualizacją… Sprawdzimy, jak najlepiej siedzieć w czasie medytacji oraz czym jest medytacja w ruchu, na której siedzieć się nie powinno ;-). Zorientujemy się, jakie appki medytacyjne, książki i warsztaty mają sens. A na koniec podejmiesz decyzję, czy i jak często chcesz medytować. Będzie też czas na zadawanie pytań. Dla tych, którym będzie za mało - przewidujemy kontynuację kursu.

Terminy kursów:
6. - 27. października 2020  (sprawdź szczegóły)
 
 
KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Termin: 6. - 27. października 2020
Miejsce: Yoga Republic Śniadeckich
PROGRAM KURSU:

Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut we wtorki o godz. 20.00

TERMINY:

6., 13., 20. i 27. października wtorki o godz. 20.00 - 21.00

CENA:

159 zł przy zapisie do 3. października

189 zł przy zapisie od 4. października

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – kliknij przycisk poniżej, następnie kliknij KUP KARNET i wybierz datę rozpoczęcia karnetu 06.10., następnie wybierz spośród karnetów "KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 06.10.".

Ilość miejsc ograniczona.

KURS PROWADZI AGNIESZKA PASSENFORFER:

 

Jestem uzależniona od ashtangi. Przez ponad 20 lat praktyki jogi próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Gdy trafiłam na ashtangę, przestawałam próbować i od siedmiu lat jestem jej wierna.


Joga ma dobry wpływ na moje życie i wierzę, że tobie też może dobrze zrobić. Dlatego postanowiłam zostać nauczycielką. Skończyłam kilka kursów instruktorskich, mam tytuł RYT 500, byłam na niezliczonych warsztatach, ale tak naprawdę wszystkiego, co wiem, nauczyłam się w czasie praktyki własnej i ucząc. W 2010 roku po raz pierwszy poprowadziłam zajęcia. W 2016 po raz pierwszy w Yoga Republic. I nadal to kocham.


Poza tym kocham też moje dzieci, męża, konie, kawę, czytanie i pisanie. Jestem autorką książek „13 lekcji jogi” oraz „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu”. Prowadzę bloga www.agapejoga.pl i regularnie piszę do magazynu Joga, którego jestem redaktor naczelną. Zapraszam do czytania. Zapraszam do wspólnej praktyki.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika
GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

 

Tuż przy Placu Politechniki, 3 min. od wyjścia z metra, tramwaju czy autobusu, na spokojnej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

 

Jeśli poruszasz się samochodem, bez trudu znajdziesz miejsce do parkowania na ul. Nowowejskiej jadąc w stronę al. Niepodległości.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
  1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

  2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie.

  3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.