top of page
Medytacja na zewnątrz

KURSY MEDYTACJI

Co dobrego daje medytacja? Czy każdy może medytować? Jak to się robi? Czy medytacja jest dla ciebie?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, zapraszam na kurs. Będzie na nim teoria i praktyka medytacji. Przedstawię badania naukowych i historię medytacji. Opowiem o tym, jak medytacja wpływa na ciało, umysł, życie. O tym, ile i jak często trzeba medytować, żeby pojawiły się efekty. I jeszcze o tym, kto medytuje (bo nie tylko jogini ;-). 

 

Na kursie poznasz też różne rodzaje medytacji: zen, mindfulness, medytacja z mantrą, medytacja czakr, medytacja z wizualizacją… Sprawdzimy, jak najlepiej siedzieć w czasie medytacji oraz czym jest medytacja w ruchu, na której siedzieć się nie powinno ;-). Zorientujemy się, jakie appki medytacyjne, książki i warsztaty mają sens. A na koniec podejmiesz decyzję, czy i jak często chcesz medytować. Będzie też czas na zadawanie pytań. Dla tych, którym będzie za mało - przewidujemy kontynuację kursu.

Terminy kursów:
17. - 25. lutego 2024  (sprawdź szczegóły)
kurs weekendowy
KURS MEDYTACJI 17.-25. LUTEGO
Termin: 17. - 25 lutego 2024
Miejsce: Yoga Republic plac Zbawiciela
PROGRAM KURSU:

Kurs obejmuje 4 spotkania po 75 minut w soboty i niedziele o godz. 19.00.

TERMINY:

sobota 17.02. i niedziela 18.02. o godz. 19.00 - 20.15

sobota 24.02. i niedziela 25.02. o godz. 19.00 - 20.15

 

KURS STACJONARNY:

Miejsce: Yoga Republic plac Zbawiciela 2, Warszawa. Cena 249 zł.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Kliknij przycisk poniżej, następnie wybierz spośród karnetów "KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 17.02.". Potem zarejestruj się i dokonaj płatności. Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem na wybrany kurs.

Ilość miejsc ograniczona.

Agape 07-22 d (52 of 60) small_edited.jpg

Jestem uzależniona od ashtangi. Próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Gdy trafiłam na ashtangę, przestawałam próbować i jestem jej wierna. Joga ma dobry wpływ na moje życie i wierzę, że tobie też może dobrze zrobić. Dlatego postanowiłam zostać nauczycielką. Skończyłam kilka kursów instruktorskich, mam tytuł RYT 500, byłam na niezliczonych warsztatach, ale tak naprawdę wszystkiego, co wiem, nauczyłam się w czasie praktyki własnej i ucząc. W 1993 uczestniczyłam w moich pierwszych zajęciach jogi. W 2010 roku po raz pierwszy poprowadziłam zajęcia. W 2016 po raz pierwszy w Yoga Republic. I nadal to kocham.

 

Poza tym kocham też moje dzieci, konie, koty, kawę, czytanie i pisanie. Jestem autorkąksiążek „13 lekcji jogi”, „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu” i „13 lekcji miłości”. Prowadzę bloga www.agapejoga.pl i współtworzę projekt OmLine.expert. Zapraszam do wspólnej praktyki.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
  1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

  2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie.

  3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

bottom of page