top of page

Kurs medytacji dla Początkujących

Co dobrego daje medytacja? Czy każdy może medytować? Jak to się robi? Czy medytacja jest dla ciebie?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, zapraszam na kurs. Będzie na nim teoria i praktyka medytacji. Przedstawię badania naukowych i historię medytacji. Opowiem o tym, jak medytacja wpływa na ciało, umysł, życie. O tym, ile i jak często trzeba medytować, żeby pojawiły się efekty. I jeszcze o tym, kto medytuje (bo nie tylko jogini ;-). 

 

Na kursie poznasz też różne rodzaje medytacji: zen, mindfulness, medytacja z mantrą, medytacja czakr, medytacja z wizualizacją… Sprawdzimy, jak najlepiej siedzieć w czasie medytacji oraz czym jest medytacja w ruchu, na której siedzieć się nie powinno ;-). Zorientujemy się, jakie appki medytacyjne, książki i warsztaty mają sens. A na koniec podejmiesz decyzję, czy i jak często chcesz medytować. Będzie też czas na zadawanie pytań. Dla tych, którym będzie za mało - przewidujemy kontynuację kursu.

Terminy kursów:
10. października - 7. listopada 2021  (sprawdź szczegóły)
IMG_0147_edited_edited.jpg
kurs weekendowy
kurs wieczorny
KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Termin: 10. października - 7. listopada 2021
Miejsce: Yoga Republic plac Zbawiciela oraz platforma zoom
PROGRAM KURSU:

Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut w niedziele o godz. 19.00 

+ 1 zajęcia w formie nagrania (31.10., z powodu długiego weekendu, nie będzie spotkania w formie stacjonarnej ani live, ale aby zachować ciągłość kursu zostaną udostępnione zajęcia w formie nagrania na zoom zarówno dla uczestników biorących udział w kursie stacjonarnym jak i online)

TERMINY:

niedziele 10.10., 17.10., 24.10. i 07.11. o godz. 19.00 - 20.00

niedziela 31.10. - zajęcia w formie nagrania na zoom (link i hasło otrzymacie mailem)

 

KURS STACJONARNY:

Miejsce: Yoga Republic plac Zbawiciela 2, Warszawa. Cena 179 zł.
 

KURS ONLINE:

Kurs będzie transmitowany na żywo na platformie zoom. Link i hasło do transmisji otrzymasz mailem ok. 15 min. przed rozpoczęciem zajęć. Dla osób, które nie będą miały możliwości wzięcia udziału w zajęciach na żywo, udostępnimy nagranie ważne 6 dni od wystąpienia zajęć. Cena:  119 zł.

ZAPISY:

Na kurs obowiązują zapisy Online. Zarejestruj się przez naszą Strefę Klienta – kliknij przycisk poniżej, następnie kliknij KUP KARNET, następnie wybierz spośród karnetów "KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 10.10. Stacjonarny" lub "KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH 10.10. Online". Zwróć uwagę, w jakiej formie kursu, chcesz uczestniczyć.

Ilość miejsc ograniczona.

Aga passendorfer small.jpg

KURS PROWADZI AGNIESZKA PASSENFORFER:

 

Jestem uzależniona od ashtangi. Przez ponad 20 lat praktyki jogi próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Gdy trafiłam na ashtangę, przestawałam próbować i od siedmiu lat jestem jej wierna.


Joga ma dobry wpływ na moje życie i wierzę, że tobie też może dobrze zrobić. Dlatego postanowiłam zostać nauczycielką. Skończyłam kilka kursów instruktorskich, mam tytuł RYT 500, byłam na niezliczonych warsztatach, ale tak naprawdę wszystkiego, co wiem, nauczyłam się w czasie praktyki własnej i ucząc. W 2010 roku po raz pierwszy poprowadziłam zajęcia. W 2016 po raz pierwszy w Yoga Republic. I nadal to kocham.


Poza tym kocham też moje dzieci, męża, konie, kawę, czytanie i pisanie. Jestem autorką książek „13 lekcji jogi” oraz „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu”. Prowadzę bloga www.agapejoga.pl i regularnie piszę do magazynu Joga, którego jestem redaktor naczelną. Zapraszam do czytania. Zapraszam do wspólnej praktyki.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KURSIE:
  1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu

  2. W razie rezygnacji lub nieobecności nie dokonujemy zwrotu opłaty za kurs, nie ma też możliwości w ramach opłaty za kurs skorzystania z innych zajęć, niż te opisane w ofercie.

  3. Kurs odbędzie się przy minimum 8 uczestnikach.

bottom of page