top of page

Zadbaj o dobry początek. Zbuduj solidne podstawy ucząc się w Yoga Republic jednej z najlepszych szkół Jogi na świecie.

Rozpoczynając swoją przygodę z jogą pod okiem doświadczonych nauczycieli, nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, zbudujesz solidną bazę, z której będziesz korzystać podczas całej swojej przyszłej praktyki jogi. Warto! Przejdź do wskazówek poniżej, by dowiedzieć się, jak zacząć ćwiczyć.

JOGA OD PODSTAW

8 zajęć   |   6 tygodni   |  299 zł

KURS

Wybierz kurs Jogi od Podstaw,
jeżeli wolisz poznawać jogę w sposób bardziej ustrukturyzowany w zamkniętej kameralnej grupie
(max 12 osób).

wtorek 19.30
czwartek 19.30


Sprawdź termin rozpoczęcia kursu.

Lotos Jogi Kundalini

ZAJĘCIA

Wybierz zajęcia Jogi od Podstaw,
jeżeli potrzebujesz większej elastyczności w planowaniu zajęć.

poniedziałek 20.00
środa 20.00Dołącz w dowolnym momencie.

LUB

powierzchni niebieski

KARNETY

KURS
(data rozpoczęcia)

8 wejść
6 wejść na zajęcia w ramach kursu + 2 dowolne inne zajęcia w grafiku

ważny 90 dni

299 zł

JOGA
OD PODSTAW

8 wejść
na zajęcia Joga od Podstaw lub dowolne inne zajęcia w grafiku oprócz kursów 

ważny 6 tygodni

299

Rekomendujemy rozpocząć praktykę od zajęć lub kursu Jogi od Podstaw, ale jeżeli nie pasują Ci terminy, to zapraszamy na poniższe zajęcia.

INNE ZAJĘCIA, NA których możesz rozpocząć praktykę

Jeśli nie miałaś/eś dotąd kontaktu z jogą odpowiednie będą dla Ciebie zajęcia z poziomu 1, a jeśli już znasz podstawy jogi, zapraszamy również na zajęcia na poziomie 2!

Możesz wybierać ulubione zajęcia lub dostosować je do swojego samopoczucia, poziomu energii czy cyklu menstruacyjnego. Dołącz już teraz i ciesz się praktyką jogi dopasowaną do Ciebie!

Lunch Time Yoga

POZIOM 1

Przerwa w środku dnia to idealny moment, aby odświeżyć umysł i zrelaksować się. Podczas tych zajęć zregenerujesz swoje siły, zyskasz nową energię i lepszą koncentrację, gotowy/a na pełne wykorzystanie drugiej połowy dnia.

Lunch Time Yoga to łagodna praktyka w stylu Vinyasa Slow Flow, która pozwoli Ci w pełni odprężyć się i naładować pozytywną energią.

Yin Yoga

POZIOM 1

Odkryj Yin Yogę – spokojną, terapeutyczną praktykę, która pozwoli Ci zanurzyć się w głębokie rozluźnienie i regenerację. Poprzez długie, pasywne pozycje, skupienie na oddechu oraz medytację, Yin Yoga pomaga wyciszyć umysł, rozluźnić napięcia w ciele i przywrócić równowagę energetyczną. Dołącz do naszych zajęć Yin Yogi i poczuj korzyści relaksu, odprężenia i wewnętrznego spokoju już teraz!

Szczęśliwy Kręgosłup

POZIOM 1

Zajęcia oparte na połączeniu jogi i fizjoterapii, dedykowane każdemu, kto pragnie poczuć się dobrze ze swoim ciałem. Popraw swoją sylwetkę, uwolnij się od sztywności i bólu pleców, zanurzając się w praktyce, która wspiera zdrowy kręgosłup i ogólną równowagę psycho-fizyczną. Dołącz do nas, aby rozpocząć podróż do lepszego samopoczucia fizycznego i emocjonalnego!

Zajęcia mają charakter profilaktyczny, ich celem nie jest leczenie schorzeń kręgosłupa.

Vinyasa Slow Flow

POZIOM 2

Dołącz do porannych zajęć jogi, na których obudzisz energię i nastroisz umysł na cały dzień. Ta płynna praktyka asan i vinyas w połączeniu z energetyzującym oddechem, pozwoli Ci rozpocząć poranek w pełni energii, ze zrelaksowanym ciałem i skoncentrowanym umysłem.

Vinyasa Morning Flow

POZIOM 2

Dołącz do porannych zajęć jogi, na których obudzisz energię i nastroisz umysł na cały dzień. Ta płynna praktyka asan i vinyas w połączeniu z energetyzującym oddechem, pozwoli Ci rozpocząć poranek w pełni energii, ze zrelaksowanym ciałem i skoncentrowanym umysłem.

Vinyasa Flow

POZIOM 2

Dynamiczne zajęcia jogi, w których łączymy oddech z ruchem w płynne, rozgrzewające sekwencję. Vinyasa dodaje energii, zwiększa świadomość ciała, uczy prawidłowo oddychać. Łączy podstawowe pozycje hatha jogi z elementami rozciągania i wzmacniania ciała.

Dla osób po ukończeniu Kursu Jogi od Podstaw lub które znają powitanie słońca, podstawowe pozycje stojące, siedzące i przygotowania do mostka.

Ashtanga Basics

POZIOM 2

Na tych zajęciach będziesz poznawać pierwszą serię Ashtanga jogi, zwaną Yoga Chikitsa – joga uzdrawiająca. Nauczysz się płynnie łączyć poznane elementy praktyki w spokojnym i miarowym rytmie oddechu zgodnie z tradycyjną sekwencją. Odnajdziesz i pogłębisz komfort w kolejnych pozycjach, zrozumiesz praktyczne znaczenie zastosowania Bandh, Drishti i oddechu, nauczysz się wykonywać bardziej zaawansowane pozycje stojące i siedzące, przygotujesz się do wykonywania wygięć w tył, pozycji odwróconych. Zbudujesz siłę, elastyczność i uważność potrzebne do regularnej praktyki w systemie Ashtanga jogi. 

ZAPISY

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie zmiany w grafiku związane ze świętami lub dniami wolnymi od pracy oraz zastępstwa znajdziesz w kalendarzach zajęć. Na zajęcia możesz przyjść bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku braku miejsc, pierwszeństwo wejścia przysługuje osobom z rezerwacją. Rezerwacja jest ważna do 10 min. przed rozpoczęciem zajęć. Możesz zarezerwować 2 zajęcia w przód oraz 1 zajęcia dziennie. ​

Godziny otwarcia szkoły

Od poniedziałku do piątku przed zajęciami prowadzonymi o 7.00, 7.30, 9.30, 11.00, 13.00 oraz w soboty i niedziele o 16.00, 17.30 i 19.00 szkoła jest otwierana 15 min. przed i zamykana 3 min. przed rozpoczęciem zajęć. Od poniedziałku do piątku przed popołudniowym blokiem zajęć oraz w soboty i niedziele przed porannym blokiem zajęć szkoła jest otwierana 30 min. wcześniej. Podczas zajęć Mysore szkoła jest otwarta dokładnie w godzinach oznaczonych na grafiku.

Co warto wiedzieć i jak przygotować się do zajęć?

Składanie do przodu

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz – jogę ćwiczy się boso.

Pozycja dziecka ' s

Podczas pierwszych 2-3 dni menstruacji zrób przerwę w praktyce lub praktykuj łagodnie stosując odpowiednie warianty pozycji – zapytaj nauczycielkę/nauczyciela. Wybierz w tym czasie zajęcia Regeneracja.

Trzymanie maty do jogi

Jedynym sprzętem niezbędnym do praktyki jogi jest mata.

Powinna być ona przyczepna, trwała, wykonana ze zwartej i mocnej gumy. Karimaty, maty do fitnessu, które są zbyt miękkie i gąbczaste będą ci przeszkadzać w wykonaniu asan. Możesz również bezpłatnie wypożyczyć szkolną matę, jeżeli to jedne z Twoich pierwszych zajęć
i jeszcze nie masz własnej maty lub jej zapomniałaś/eś. Maty szkolne nie są przeznaczone do regularnej praktyki, a jedynie jako rozwiązanie awaryjne. 
Swoją matę możesz trzymać w Yoga Republic na specjalnie przeznaczonych do tego półkach, tylko jeśli posiadasz aktualny karnet. 

Hands in Prayer Pose

Program zajęć stanowi całość, więc by w pełni skorzystać zwracaj uwagę na punktualność. Relaks końcowy jest równie ważną częścią zajęć. Nie pomijaj go – ta chwila dla ciebie pozwoli ci odczuć głęboki efekt jogi. Pamiętaj o innych – twoje wejście na salę w trakcie zajęć lub wyjście przed zakończeniem, zakłóci komfort i koncentrację innych osób.

Piękna wietnamska dziewczyna robi selfie

Pomóż samej/samemu sobie wejść głębiej w praktykę – udowodniono, że sama fizyczna obecność telefonu w zasięgu ręki obniża poziom koncentracji, także lepiej zostaw go w szatni.

yoga

 Zalecamy praktykować co najmniej 2 razy w tygodniu, wtedy szybko zobaczysz efekty. Z czasem możesz poczuć, że chcesz praktykować częściej. Tym jednak, co decyduje o prawidłowym rozwoju twojej praktyki, nie jest ani ilość, ani trudność wykonywanych pozycji, a jedynie stałość i regularność. Wybieraj zajęcia według swoich potrzeb. Twoje samopoczucie się zmienia, a Twoja praktyka rozwija – nie przywiązuj się do jednego rodzaju zajęć, szukaj tego, co będzie w danej chwili dla Ciebie najlepsze.

Pregnant Woman Practicing Yoga_edited.jpg

Panie w ciąży zapraszamy na zajęcia JOGA W CIĄŻY oraz MYSORE – tylko dla pań wcześniej praktykujących.

powierzchni niebieski

wybierz KARNET

Poniżej karnety najbardziej popularne wśród osób dołączających do Yoga Republic. Pełna oferta karnetów w zakładce CENNIK.

4 WEJŚCIA
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

159

OPEN
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

289

AD HOC 10 WEJŚĆ
zajęcia stacjonarne + online

ważny 90 dni

299 zł

Poznaj naszych nauczycieli


Zespół Yoga Republic to doświadczeni nauczyciele o wysokich kwalifikacjach, którzy nieustannie szkolą się i poszerzają swoją wiedzę. Założycielem szkoły jest Przemek Nadolny, posiadający II stopień autoryzacji Sharath Yoga Center, dawny KPJAYI, w Mysore.

Gdzie nas znaleźć?

 

Zapraszamy do naszych dwóch wyjątkowych lokalizacji w centrum Warszawy na placu Zbawiciela i przy ulicy Śniadeckich – dzieli je odległość 5 minut na piechotę.

yoga republic

PLAC ZBAWICIELA

pl. Zbawiciela 2
00-573 Warszawa

5 MINUT
PIECHOTĄ

yoga republic

ŚNIADECKICH

ul. Śniadeckich 18 lok. 1
00-656 Warszawa

forest Road

WARSZTATY

Czy to dobry pomysł zacząć przygodę z jogą na wyjeździe?

 

Doskonały! Oderwanie od codzienności sprzyja skupieniu i koncentracji. Ponadto wyjazdy z Yoga Republic to czysta przyjemność: joga w najpiękniejszych zakątkach Polski, cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - to składniki na idealny wypoczynek - najlepszy sposób, by zregenerować siły, wyciszyć się i naładować się pozytywną energią. Zajęcia są dostosowane do poziomu grupy, także zapraszamy również osoby, które nigdy dotąd nie miały kontaktu z jogą.

bottom of page