top of page

Zadbaj o dobry początek. Zbuduj solidne podstawy ucząc się w Yoga Republic jednej z najlepszych szkół Ashtanga Jogi na świecie.

Rozpoczynając swoją przygodę z jogą pod okiem doświadczonych nauczycieli, szkolących się i autoryzowanych przez KPJAYI w Indiach, zbudujesz solidną bazę, z której będziesz korzystać podczas całej swojej przyszłej praktyki jogi. Warto! Przejdź do wskazówek poniżej, by dowiedzieć się, jak zacząć ćwiczyć.

Możesz w każdym momencie dołączyć do zajęć dla osób początkujących w ramach regularnego grafika Yoga Republic.

Zapoznaj się z informacjami poniżej, by wybrać odpowiednie dla Ciebie zajęcia.

 lub 

Możesz rozpocząć praktykę od kursu wprowadzającego dla początkujących
 
Zobacz terminy rozpoczęcia najbliższych kursów

Mamy 6 typów zajęć, od których możesz zacząć swoją praktykę.

 

Na każdych z poniższych zajęć poznasz podstawowe elementy jogi, popracujesz z oddechem oraz doświadczysz dobroczynnego wpływu jogi na ciało i umysł. Możesz wybrać swoje jedne ulubione zajęcia, ale też możesz dobierać je zależnie od swojego aktualnego samopoczucia, poziomu energii czy cyklu menstruacyjnego.

Poniżej lista zajęć odpowiednich dla osób początkujących.

0

Vinyasa Morning Flow

Energetyzująca praktyka na dobry początek dnia, w trakcie której rozbudzisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły i zyskasz głęboki kontakt ze sobą.


Vinyasa Morning Flow jest dla każdego - idealna, gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem i kiedy masz ochotę i możliwość rozpocząć dzień z jogą.

0

Vinyasa Slow Flow


To łagodna praktyka, w trakcie której rozluźnisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły, zrelaksujesz zyskasz głęboki kontakt ze sobą.

Vinyasa Slow Flow jest dla każdego - idealna, gdy potrzebujesz zwolnić tempo, a także gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem.

0

Lunch Time Yoga

Idealna przerwa w środku dnia: oczyścisz umysł i zrelaksujesz się, zregenerujesz siły, zyskasz nową energię i koncentrację, by  w pełni wykorzystać drugą połowę dnia

Lunch Time Yoga to łagodna praktyka w stylu vinyasa slow flow.

0

Regeneracja

To spokojna praktyka asan w połączeniu z oddechem, w trakcie której nauczysz się dobrze czuć w swoim ciele, poruszać się z lekkością, prawidłowo oddychać, rozluźniać fizycznie i psychicznie.

Regeneracja jest dla każdego - idealna, gdy potrzebujesz zwolnić tempo, zwiększyć poziom energii i uważności, stworzyć wewnętrzną przestrzeń dla bycia sobą, szczególnie gdy zaczynasz lub po długiej przerwie wracasz do pracy z ciałem.

0

Szczęśliwy Kręgosłup

Zadbaj o swoje plecy! Joga pomoże Ci zadbać o prawidłową postawę. Podczas zajęć wzmocnisz mięśnie głębokie, zadbasz o mobilność kręgosłupa, popracujesz z oddechem, rozluźnisz się. Zdrowy kręgosłup, to szczęśliwy kręgosłup!

Zajęcia mają charakter profilaktyczny, ich celem nie jest leczenie schorzeń kręgosłupa.

0

Oddech, Relaks, Medytacja

Na tych zajęciach nauczysz się podstawowych technik oddechowych oraz umiejętności obserwacji swoich myśli, odczuć i wrażeń, które regularnie praktykowane rozwijają twoją uważność, uczucie spokoju, akceptacji i głębszego kontaktu ze sobą. Zajęcia te są odpowiednie na każdym poziomie praktyki jogi.

Gdzie nas znaleźć?

 

Zapraszamy do naszych dwóch wyjątkowych lokalizacji w centrum Warszawy: nowej na placu Zbawiciela i dotychczasowej przy ulicy Śniadeckich.

yoga republic

PLAC ZBAWICIELA

pl. Zbawiciela 2
00-573 Warszawa

yoga republic

ŚNIADECKICH

ul. Śniadeckich 18 lok. 1
00-656 Warszawa

Kiedy odbywają się zajęcia dla Ciebie i jak się na nie zapisać?

 

Sprawdź w GRAFIKU, terminy wybranych zajęć. Zwróć uwagę w której lokalizacji się odbywają.

Na zajęcia możesz po prosu przyjść. Wyjątkiem są kursy, na które obowiązują oddzielne zapisy. Zapis na zajęcia dostępny jest przez Strefę Klienta tylko dla osób z aktywnymi karnetami i daje pierwszeństwo w przypadku, gdy grupa jest pełna.

 

Możesz zakupić karnet przez naszą Strefę Klienta oraz zarezerwować zajęcia już teraz lub przyjść ok. 15 minut przed zajęciami, zarejestrować, się i wybrać karnet na miejscu.

YR karta klubowa awers.jpg

Jaki wybrać karnet?

 

Mamy 2 rodzaje karnetów: na zajęcia stacjonarne i Online oraz tylko Online.

 

Zapoznaj się z naszym CENNIKIEM i wybierz najkorzystniejszy dla siebie karnet, zależnie od tego jak często zamierzasz praktykować i jakie zajęcia cię interesują.

Przemek Nadolny.jpg

Kto cię będzie uczył?

 

Za naszą renomę odpowiada fantastyczny zespół - nauczyciele o najlepszych kwalifikacjach, którzy z uważnością podchodzą do każdego ucznia. W Yoga Republic spotksz się z ciepłymi i otwartymi ludźmi, których pasją jest joga i jej nauczanie. Pamiętaj, jeżeli masz jakieś pytanie, zwrócić się z nim do nauczyciela, przed lub po zajęciach.

Na zajęcia zapraszają Cię Przemek Nadolny (II stopień autoryzacji KPJAYI), Agnieszka Passendorfer, Darek Markiewicz (I stopień autoryzacji KPJAYI), Gabi MikołajczakOla Perec, Marta SzostakMagda UrbanowiczIza SuchodołaMałgo Stankiewicz i Wojtek Stachura.

Jak przygotować się do zajęć jogi?

 

  • Zapoznaj się z aktualnymi zasadami funkcjonowania szkoły, które wprowadziliśmy by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort praktyki w trakcie zagrożenia Covid-19. Przejdź do REGULAMINU.

 

  • Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

 

  • Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami. Jeśli potrzebujesz możesz zjeść owoce lub surówkę nie później niż godzinę przed zajęciami.

 

  • Zaopatrz się uprzednio we własną matę lub skorzystaj z naszego sklepu - na czas zagrożenia COVID-19 szkolne maty są wyłączone z użytku.

  • Poinformuj nauczyciela jeśli jesteś pierwszy raz, jeśli jesteś w ciąży, a także o kontuzjach i problemach zdrowotnych, które mogą mieć wpływ na praktykę jogi.

 

  • Menstruacja: w czasie pierwszych 2-3 dni nie należy wykonywać pełnej sekwencji asan, natomiast można wykonywać łagodną praktykę, taką jak na zajęciach Vinyasa Slow Flow.

 

  • Ciąża: panie w tym czasie zapraszamy na zajęcia Joga w Ciąży, Oddech, Relaks, Medytacja oraz Mysore - tylko dla pań wcześniej praktykujących.

warsztaty jogi, wyjazdy z jogą, wakacje z jogą

Czy to dobry pomysł zacząć przygodę z jogą na wyjeździe?

 

Doskonały! Oderwanie od codzienności sprzyja skupieniu i koncentracji. Ponadto wyjazdy z Yoga Republic to czysta przyjemność: joga w najpiękniejszych zakątkach Polski, cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - to składniki na idealny wypoczynek - najlepszy sposób, by zregenerować siły, wyciszyć się i naładować się pozytywną energią.

 

manduka_pro®_yoga_mat_-_waterfall_2.jpg

Skąd wziąć matę i jak ją przechowywać?

 

Yoga Republic jest dystrybutorem kultowych mat MANDUKA, uważanych za jedne z najlepszych mat na świecie. Manduka oferuje wyjątkowo duży wybór mat, wzorów i kolorów, pośród których każdy znajdzie tą idealną dla siebie - nasze recepcjonistki profesjonalnie doradzą  i z przyjemnością pomogą ci w wyborze. Sprawdź ofertę sklepu.

 

Swoją matę możesz trzymać w Yoga Republic na specjalnie przeznaczonych do tego półkach, tylko jeśli posiadasz aktualny karnet. Maty trzymane w Yoga Republic powinny być dobrze oznaczone, czyste i zadbane. Pamiętaj, że co jakiś czas maty są sprzątane, o czym informujemy na Facebooku i w mailach, a maty które pozostały nie odebrane przez właścicieli zostają usunięte. Yoga Republic nie ponosi odpowiedzialności za trzymane w szkole maty.

bottom of page