top of page

Zadbaj o dobry początek. Zbuduj solidne podstawy ucząc się w Yoga Republic jednej z najlepszych szkół Ashtanga Jogi na świecie.

Rozpoczynając swoją przygodę z jogą pod okiem doświadczonych nauczycieli, nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, zbudujesz solidną bazę, z której będziesz korzystać podczas całej swojej przyszłej praktyki jogi. Warto! Przejdź do wskazówek poniżej, by dowiedzieć się, jak zacząć ćwiczyć.

Możesz w każdym momencie dołączyć do zajęć w ramach regularnego grafika Yoga Republic.

Zapoznaj się z informacjami poniżej, by wybrać odpowiednie dla Ciebie zajęcia.

Lotos Jogi Kundalini

Możesz rozpocząć praktykę od kursu wprowadzającego dla początkujących.
 
Zobacz terminy rozpoczęcia najbliższych kursów

LUB

Mamy 5 typów zajęć, od których możesz zacząć swoją praktykę.

Na każdych z poniższych zajęć poznasz podstawowe elementy jogi, popracujesz z oddechem oraz doświadczysz dobroczynnego wpływu jogi na ciało i umysł. Możesz wybrać swoje jedne ulubione zajęcia, ale też możesz dobierać je zależnie od swojego aktualnego samopoczucia, poziomu energii czy cyklu menstruacyjnego.
Poniżej lista zajęć odpowiednich dla osób początkujących.

Vinyasa Morning Flow

Energetyzująca praktyka na dobry początek dnia, w trakcie której rozbudzisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły i zyskasz głęboki kontakt ze sobą.


Vinyasa Morning Flow jest dla każdego - idealna, gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem i kiedy masz ochotę i możliwość rozpocząć dzień z jogą.

Vinyasa Slow Flow


To łagodna praktyka, w trakcie której rozluźnisz ciało, wyciszysz głowę, zregenerujesz siły, zrelaksujesz zyskasz głęboki kontakt ze sobą.

Vinyasa Slow Flow jest dla każdego - idealna, gdy potrzebujesz zwolnić tempo, a także gdy po przerwie wracasz do jogi i pracy z ciałem.

Lunch Time Yoga

Idealna przerwa w środku dnia: oczyścisz umysł i zrelaksujesz się, zregenerujesz siły, zyskasz nową energię i koncentrację, by  w pełni wykorzystać drugą połowę dnia

Lunch Time Yoga to łagodna praktyka w stylu vinyasa slow flow.

Regeneracja

To spokojna praktyka asan w połączeniu z oddechem, w trakcie której nauczysz się dobrze czuć w swoim ciele, poruszać się z lekkością, prawidłowo oddychać, rozluźniać fizycznie i psychicznie.

Regeneracja jest dla każdego - idealna, gdy potrzebujesz zwolnić tempo, zwiększyć poziom energii i uważności, stworzyć wewnętrzną przestrzeń dla bycia sobą, szczególnie gdy zaczynasz lub po długiej przerwie wracasz do pracy z ciałem.

Szczęśliwy Kręgosłup

Zadbaj o swoje plecy! Joga pomoże Ci zadbać o prawidłową postawę. Podczas zajęć wzmocnisz mięśnie głębokie, zadbasz o mobilność kręgosłupa, popracujesz z oddechem, rozluźnisz się. Zdrowy kręgosłup, to szczęśliwy kręgosłup!

Zajęcia mają charakter profilaktyczny, ich celem nie jest leczenie schorzeń kręgosłupa.

Co warto wiedzieć i jak przygotować się do zajęć?

Składanie do przodu

Zabierz ze sobą otwartą głowę i wygodne ubranie do ćwiczenia: np. leginsy lub spodenki oraz przylegającą koszulkę, która nie będzie się zsuwać podczas skłonów. Obuwia nie potrzebujesz - jogę ćwiczy się boso.

Pozycja dziecka ' s

Podczas pierwszych 2-3 dni menstruacji zrób przerwę w praktyce lub praktykuj łagodnie stosując odpowiednie warianty pozycji – zapytaj nauczycielkę/nauczyciela. Wybierz w tym czasie zajęcia Regeneracja.

Trzymanie maty do jogi

Jedynym sprzętem niezbędnym do praktyki jogi jest mata.

Powinna być ona przyczepna, trwała, wykonana ze zwartej i mocnej gumy. Karimaty, maty do fitnessu, które są zbyt miękkie i gąbczaste będą ci przeszkadzać w wykonaniu asan. Możesz również bezpłatnie wypożyczyć szkolną matę, jeżeli to jedne z Twoich pierwszych zajęć
i jeszcze nie masz własnej maty lub jej zapomniałaś/eś. Maty szkolne nie są przeznaczone do regularnej praktyki, a jedynie jako rozwiązanie awaryjne.

Hands in Prayer Pose

Program zajęć stanowi całość, więc by w pełni skorzystać zwracaj uwagę na punktualność. Relaks końcowy jest równie ważną częścią zajęć. Nie pomijaj go – ta chwila dla ciebie pozwoli ci odczuć głęboki efekt jogi. Pamiętaj o innych – twoje wejście na salę w trakcie zajęć lub wyjście przed zakończeniem, zakłóci komfort i koncentrację innych osób.

Piękna wietnamska dziewczyna robi selfie

Pomóż samej/samemu sobie wejść głębiej w praktykę – udowodniono, że sama fizyczna obecność telefonu w zasięgu ręki obniża poziom koncentracji, także lepiej zostaw go w szatni.

yoga

 Zalecamy praktykować co najmniej 2 razy w tygodniu, wtedy szybko zobaczysz efekty. Z czasem możesz poczuć, że chcesz praktykować częściej. Tym jednak, co decyduje o prawidłowym rozwoju twojej praktyki, nie jest ani ilość, ani trudność wykonywanych pozycji, a jedynie stałość i regularność. Wybieraj zajęcia według swoich potrzeb. Twoje samopoczucie się zmienia, a Twoja praktyka rozwija – nie przywiązuj się do jednego rodzaju zajęć, szukaj tego, co będzie w danej chwili dla Ciebie najlepsze.

Pregnant Woman Practicing Yoga_edited.jpg

Panie w ciąży zapraszamy na zajęcia JOGA W CIĄŻY oraz MYSORE – tylko dla pań wcześniej praktykujących.

powierzchni niebieski

Wybierz karnet

Na początek możesz wypróbować zajęcia kupując wejście jednorazowe lub najmniejszy karnet, czyli na 4 wejścia. Jeżeli od razu wiesz, że chcesz przychodzić częściej, to korzystniejsze będą inne karnety - ZOBACZ CENNIK.


Wybierając karnet jednocześnie otrzymujesz dostęp do zajęć online - zobacz JAK KORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ ONLINE.

WEJŚCIE 
JEDNORAZOWE

ważny 1 dzień

59 zł

4 WEJŚCIA
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

159

Gdzie nas znaleźć?

 

Zapraszamy do naszych dwóch wyjątkowych lokalizacji w centrum Warszawy na placu Zbawiciela i przy ulicy Śniadeckich – dzieli je odległość 5 minut na piechotę.

yoga republic

PLAC ZBAWICIELA

pl. Zbawiciela 2
00-573 Warszawa

5 MINUT
PIECHOTĄ

yoga republic

ŚNIADECKICH

ul. Śniadeckich 18 lok. 1
00-656 Warszawa

Poznaj naszych nauczycieli


Zespół Yoga Republic to doświadczeni nauczyciele o wysokich kwalifikacjach, którzy nieustannie szkolą się i poszerzają swoją wiedzę. Założycielem szkoły jest Przemek Nadolny, posiadający II stopień autoryzacji Sharath Yoga Center, dawny KPJAYI, w Mysore.

Grafik zajęć dla początkujących

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie zmiany w grafiku związane ze świętami lub dniami wolnymi od pracy oraz zastępstwa znajdziesz w kalendarzach zajęć. Na zajęcia możesz przyjść bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku braku miejsc, pierwszeństwo wejścia przysługuje osobom z rezerwacją. Rezerwacja jest ważna do 5 min. przed rozpoczęciem zajęć. Możesz zarezerwować 2 zajęcia w przód oraz 1 zajęcia dziennie. ​

Na kursy obowiązują oddzielne zapisy i karnety – sprawdź tutaj: Kursy Jogi, Kursy medytacji

Godziny otwarcia szkoły

Od poniedziałku do piątku przed zajęciami prowadzonymi o 7.30, 9.30, 11.00, 13.00 oraz w soboty i niedziele o 16.00 i 17.30 szkoła jest otwierana 15 min. przed i zamykana 3 min. przed rozpoczęciem zajęć. Od poniedziałku do piątku przed popołudniowym blokiem zajęć oraz w soboty i niedziele przed porannym blokiem zajęć szkoła jest otwierana 30 min. wcześniej. Podczas zajęć Mysore szkoła jest otwarta dokładnie w godzinach oznaczonych na grafiku.

warsztaty jogi, wyjazdy z jogą, wakacje z jogą

Czy to dobry pomysł zacząć przygodę z jogą na wyjeździe?

 

Doskonały! Oderwanie od codzienności sprzyja skupieniu i koncentracji. Ponadto wyjazdy z Yoga Republic to czysta przyjemność: joga w najpiękniejszych zakątkach Polski, cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - to składniki na idealny wypoczynek - najlepszy sposób, by zregenerować siły, wyciszyć się i naładować się pozytywną energią.

 

manduka_pro®_yoga_mat_-_waterfall_2.jpg

Skąd wziąć matę i jak ją przechowywać?

 

Yoga Republic jest dystrybutorem kultowych mat MANDUKA, uważanych za jedne z najlepszych mat na świecie. Manduka oferuje wyjątkowo duży wybór mat, wzorów i kolorów, pośród których każdy znajdzie tą idealną dla siebie – nasze recepcjonistki profesjonalnie doradzą  i z przyjemnością pomogą ci w wyborze. Sprawdź ofertę sklepu.

 

Swoją matę możesz trzymać w Yoga Republic na specjalnie przeznaczonych do tego półkach, tylko jeśli posiadasz aktualny karnet. Maty trzymane w Yoga Republic powinny być dobrze oznaczone, czyste i zadbane. Pamiętaj, że co jakiś czas maty są sprzątane, o czym informujemy na Facebooku i w mailach, a maty które pozostały nie odebrane przez właścicieli zostają usunięte. Yoga Republic nie ponosi odpowiedzialności za trzymane w szkole maty.

bottom of page