Zapraszamy na zajęcia ONLINE "Joga w Ciąży" we wtorki i czwartki o 11.00.

Joga w Ciąży to idealny sposób na dobre samopoczucie Twoje i Twojego dziecka!

Zapraszamy na zajęcia
"Joga w Ciąży" ONLINE z Yoga Republic 
we wtorki i czwartki o 11.00
JOGA W CIĄŻY ONLINE - Jak to działa?

 

 • Zajęcia ONLINE udostępniane są na platformie ZOOM - trzeba pobrać i zainstalować program na komputerze lub telefonie.

 • Na zajęcia ONLINE obowiązują zapisy najpóźniej 30 min. przed rozpoczęciem przez naszą STREFĘ KLIENTA - kod dostępu, czyli Meeting ID i hasło będziemy wysyłać mailem do osób zapisanych z ważnymi karnetami.​​

 • Zajęcia są prowadzone na żywo, także przygotuj matę, zaloguj się i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

 • zajęcia dostępne są w ramach regularnych karnetów Yoga Republic lub subskrypcji na 7 dni w cenie 59 zł lub 14 dni w cenie 99 zł - zobacz CENNIK

 • w ramach abonamentu otrzymasz dostęp do wszystkich zajęć ONLINE - polecamy Wam również zajęcia Pranajama i Medytacja - sprawdźcie GRAFIK

Joga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży. Dlaczego?

 

 • Praktyka jogi odpręża i relaksuje zarówno ciało jak i umysł. Joga uczy świadomości ciała, rozwija i wspomaga silną, w tym okresie, potrzebą bycia w kontakcie ze sobą i z maleństwem.

 

 • Praktyka jogi wspomaga adaptację i akceptację intensywnych zmian zachodzących w organizmie kobiety, rozwija pozytywne podejście do nich i uczy radzenia sobie z trudnościami.

 

 • Praktyka jogi przygotowuje fizycznie i psychicznie na trudy porodu i okresu po porodzie. Znacząco przyśpiesza regenerację po porodzie.

 

 • Badania naukowe podobnie jak nasze doświadczenia pokazują, że kobiety które praktykowały w trakcie ciąży uważają, że joga była dla nich bardzo pomocna w czasie ciąży, w porodzie i w okresie po porodzie.

Grafik Online marzec 2020.png

Kiedy odbywają się zajęcia dla kobiet w ciąży?

 

Zajęcia "Joga w Ciąży" prowadzimy na żywo we wtorki i czwartki o 11.00 – do grupy możesz dołączyć w dowolnym momencie – zajęcia mają formę otwartego kursu.

Na zajęcia "Joga w Ciąży" zapraszamy po ukończeniu 12. tygodnia ciąży.

W ramach abonamentu ONLINE otrzymasz dostęp do wszystkich zajęć ONLINE prowadzonych w Yoga Republic - polecamy Ci również zajęcia Pranajama i Medytacja - sprawdź w GRAFIKU, kiedy się odbywają.

 

Ola Perec 01 small.jpg
Kto prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży?
Ola Perec

"Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Pośród rozmaitych jej typów to własnie system Ashtangi podbił moje serce. Ta przepiękna rutyna, każdy poranek rozpoczęty powitaniami słońca, napełniają mnie szczęściem, energią, równowag i pozytywnie pchają do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Prowadzone przeze mnie zajęcia "Joga w Ciąży" są specjalnie przystosowane dla kobiet na ten szczególny okres – nie bójcie się, jeżeli wcześniej nie ćwiczyłyście, deklaruję, że na moich zajęciach poradzi sobie każda z Was, joga prenatalna nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zawiera ćwiczenia fizyczne, techniki oddychania i relaksu. Joga pomoże Wam przygotować się do porodu, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Zajęcia jogi są doskonałym dopełnieniem szkoły rodzenia. Poznajemy Asany (pozycje jogi), które pomagają radzić sobie z bólem porodowym. Doświadczamy technik relaksacji i oddechu, które przynosząc wyciszenie i spokój, sprawią, że wzmocnicie wiarę we własne siły oraz wprawią was w pozytywne nastawienie. Zajęcia jogi to czas dla Ciebie i Twojego dziecka, bezpieczny ruch oraz odpoczynek, który pozwoli Ci się zrelaksować, rozluźnić, a jednocześnie wzmocni Twoje ciało bez zbędnego zmęczenia. Będąc świadomą, wrażliwą, kobietą, praktykującą joginką, pragnę dzielić się wiedzą i doświadczenie z innymi. Serdecznie Zapraszam na matę.

 

Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem. Kocham sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana." O.P. 

ceny karnetów warszawa, ceny joga warszawa

Jaki wybrać karnet, kiedy jestem w ciąży?

 

Polecamy karnet ONLINE Open 7 dni w cenie 59 zł lub ONLINE Open 14 dni w cenie 99 zł - w ramach subskrypcji ONLINE otrzymasz dostęp do wszystkich zajęć ONLINE prowadzonych w Yoga Republic - polecamy Ci również zajęcia Pranajama i Medytacja - sprawdź w GRAFIKU, kiedy się odbywają.

Pełną ofertę karnetów znajdziesz w zakładce CENNIK.

Przejdź do Strefy Klienta, aby kupić karnet, zarejestrować się i zapisać na zajęcia.

Jak przygotować się do zajęć?

 

 • Zapisz się na wybrane zajęcia co najmniej 30 min. przed ich rozpoczęciem przez naszą STREFĘ KLIENTA. Przygotuj telefon, komputer lub tablet, na którym będziesz oglądać transmisję i pobierz na niego aplikację ZOOM.

logo ZOOM.jpg
 • Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami.

 

 • Przygotuj matę i załóż wygodne ubranie do ćwiczenia  - strój powinien być wygodny, niezbyt luźny i nie krępujący ruchów. Jogę ćwiczymy boso.

 • Ok. 20 min. przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz maila z danymi do logowania na zajęcia. Zaloguj się i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.