top of page

Zapraszamy na zajęcia JOGA W CIĄŻY stacjonarnie i online
we wtorki i czwartki o 11.00.

W trybie Online możesz ćwiczyć z nami na żywo lub skorzystać z nagrania w dogodnej dla Ciebie porze dnia.
Pregnant Woman Practicing Yoga_edited.jpg

Joga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży. Dlaczego?

 

  • Praktyka jogi odpręża i relaksuje zarówno ciało jak i umysł. Joga uczy świadomości ciała, rozwija i wspomaga silną, w tym okresie, potrzebą bycia w kontakcie ze sobą i z maleństwem.

 

  • Praktyka jogi wspomaga adaptację i akceptację intensywnych zmian zachodzących w organizmie kobiety, rozwija pozytywne podejście do nich i uczy radzenia sobie z trudnościami.

 

  • Praktyka jogi przygotowuje fizycznie i psychicznie na trudy porodu i okresu po porodzie. Znacząco przyśpiesza regenerację po porodzie.

 

  • Badania naukowe podobnie jak nasze doświadczenia pokazują, że kobiety które praktykowały w trakcie ciąży uważają, że joga była dla nich bardzo pomocna w czasie ciąży, w porodzie i w okresie po porodzie.

NAUCZYCIELKI
Ola Perec 01 small.jpg
Ola Perec 

"Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Pośród rozmaitych jej typów to własnie system Ashtangi podbił moje serce. Ta przepiękna rutyna, każdy poranek rozpoczęty powitaniami słońca, napełniają mnie szczęściem, energią, równowag i pozytywnie pchają do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Prowadzone przeze mnie zajęcia "Joga w Ciąży" są specjalnie przystosowane dla kobiet na ten szczególny okres – nie bójcie się, jeżeli wcześniej nie ćwiczyłyście, deklaruję, że na moich zajęciach poradzi sobie każda z Was, joga prenatalna nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zawiera ćwiczenia fizyczne, techniki oddychania i relaksu. Joga pomoże Wam przygotować się do porodu, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Zajęcia jogi są doskonałym dopełnieniem szkoły rodzenia. Poznajemy Asany (pozycje jogi), które pomagają radzić sobie z bólem porodowym. Doświadczamy technik relaksacji i oddechu, które przynosząc wyciszenie i spokój, sprawią, że wzmocnicie wiarę we własne siły oraz wprawią was w pozytywne nastawienie. Zajęcia jogi to czas dla Ciebie i Twojego dziecka, bezpieczny ruch oraz odpoczynek, który pozwoli Ci się zrelaksować, rozluźnić, a jednocześnie wzmocni Twoje ciało bez zbędnego zmęczenia. Będąc świadomą, wrażliwą, kobietą, praktykującą joginką, pragnę dzielić się wiedzą i doświadczenie z innymi. Serdecznie Zapraszam na matę.

 

Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem. Kocham sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana." O.P. 

Kinga_Brzuchacz_small.jpg
Kinga Brzuchacz

 

"Swoją własną praktykę rozwijam od 8 lat. Zafascynowana tą podróżą. W 2018 roku ukończyłam Ashtanga Vinyasa Yoga 200h Teacher Training (RYT-200 Yoga Alliance), zdobywając międzynarodowe uprawnienia do nauczania. Ponadto jestem absolwentką programu Warsaw Dance Department, gdzie szkoliłam się m.in. w takich technikach jak taniec współczesny, improwizacja, tai-chi, release technique, co dało mi różnorodne spojrzenie na ciało i ruch. Obecnie jestem studentką na Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie rozwijam się jako przyszły choreograf. Regularnie biorę udział w warsztatach z szeroko pojętego ruchu i pracy z ciałem.

Joga daje mi poczucie równowagi, spokoju, otwiera mnie na nieznane. Dzięki niej uczę się uważności, akceptacji i miłości. Moim celem jest wspieranie Cię w tym przepięknym procesie, dlatego zapraszam do wspólnej podróży w głąb siebie. Do zobaczenia na macie!" K.B.

20200606-IMG_2478.jpg

ZAJĘCIA STACJONARNE

Karnet możesz kupić online lub w recepcji przed zajęciami – na pewno będzie dla Ciebie miejsce na sali. Przyjdź punktualnie – szkoła jest otwierana 15 min. i zamykana 3 min. przed rozpoczęciem zajęć.

powierzchni niebieski
Wybierz karnet

 

Jeżeli zamierzasz korzystać z zajęć 1 raz w tygodniu polecamy karnet 4 wejścia, a jeżeli częściej to Open Limited.
Wybierając te karnety jednocześnie otrzymujesz dostęp do zajęć online - zobacz JAK KORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ ONLINE.

 

Pełna oferta karnetów dostępna w zakładce CENNIK.

4 WEJŚCIA
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

159

OPEN LIMITED
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

219 zł

yoga republic PLAC ZBAWICIELA 2

  • Yoga Republic PLAC ZBAWICIELA mieści się w południowo-wschodnich arkadach placu.

  • Na dole oprócz recepcji, naszego jogowego sklepu oraz szatni stworzyliśmy strefę chillout, gdzie przy kawie, herbacie lub kombuchy znajdziesz przestrzeń do rozmów i relaksu przed lub po praktyce.

  • Przestronna sala do jogi mieści się na antresoli. Z jej okien roztacza się niesamowity widok na cały plac Zbawiciela oraz arterię ulicy Marszałkowskiej w stronę centrum.

  • W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy. Po praktyce możesz również skorzystać z prysznica.

  • Masz możliwość przechowywania swojej maty w szkole.

  • Możesz również wypożyczyć szkolną matę bezpłatnie w sytuacji awaryjnej – zalecamy praktykę na własnej.

ZAJĘCIA ONLINE

powierzchni niebieski
Wybierz karnet

 

Jeżeli nie masz możliwości praktykować z nami w studio, to polecamy karnety z dostępem tylko do zajęć Online. Zobacz poniżej JAK KORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ ONLINE.

 

Pełna oferta karnetów dostępna w zakładce CENNIK.

WEJŚCIE

JEDNORAZOWE
ONLINE

ważny 1 dzień

19 zł

ONLINE

OPEN
28 DNI

ważny 28 dni

99 zł

joga w ciąży online

JAK KORZYSTAĆ Z ZAJĘĆ ONLINE?

1

ZAREJESTRUJ SIĘ I KUP KARNET

 

Upewnij się, czy podałaś/eś prawidłowy adres email, ponieważ właśnie drogą mailową będziesz otrzymywać dostęp do zajęć.

2

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

 

Zapisz się na wybrane zajęcia 30 min. przed ich rozpoczęciem przez naszą STREFĘ KLIENTA, a link oraz hasło dostępu otrzymasz mailem ok. 15 min. przed zajęciami. Przy zapisie zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia online (Joga w Ciąży Online) a nie stacjonarne (Joga w Ciąży).

3

POBIERZ ZOOM

 

Zajęcia ONLINE udostępniane są na platformie ZOOM - pobierz i zainstaluj BEZPŁATNY program na komputerze, tablecie lub telefonie. Zaloguj się, klikając w otrzymany mailem link lub podając Meeting ID i hasło.

4A

WEŹ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NA ŻYWO

 

Zajęcia są prowadzone na żywo, także załóż wygodny strój do ćwiczeń, przygotuj matę i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

4B

PRAKTYKUJ KORZYSTAJĄC Z NAGRANIA

 

Po zakończeniu zajęć, na które się zapisałaś/eś, otrzymasz mailem link i hasło do nagrania (link i hasło do nagrania są inne niż do zajęć na żywo). Nagranie jest dostępne przez 72 godziny od wystąpienia zjajęć

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas
info@yogarepublic.pl


a jeżeli nie, to przejdź do Strefy Klienta i dołącz do yoga republic.

bottom of page