top of page

Zapraszamy na zajęcia "Joga w Ciąży" stacjonarnie i online
we wtorki i czwartki o 11.00.
 
W trybie Online możesz ćwiczyć z nami na żywo lub skorzystać z nagrania w dogodnej dla Ciebie porze dnia.

Kaukaski kobieta w ciąży ćwiczenia jogi

Joga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży. Dlaczego?

 

  • Praktyka jogi odpręża i relaksuje zarówno ciało jak i umysł. Joga uczy świadomości ciała, rozwija i wspomaga silną, w tym okresie, potrzebą bycia w kontakcie ze sobą i z maleństwem.

 

  • Praktyka jogi wspomaga adaptację i akceptację intensywnych zmian zachodzących w organizmie kobiety, rozwija pozytywne podejście do nich i uczy radzenia sobie z trudnościami.

 

  • Praktyka jogi przygotowuje fizycznie i psychicznie na trudy porodu i okresu po porodzie. Znacząco przyśpiesza regenerację po porodzie.

 

  • Badania naukowe podobnie jak nasze doświadczenia pokazują, że kobiety które praktykowały w trakcie ciąży uważają, że joga była dla nich bardzo pomocna w czasie ciąży, w porodzie i w okresie po porodzie.

KTO PROWADZI ZAJĘCIA JOGA W CIĄŻY?
Ola Perec 01 small.jpg
Ola Perec

"Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Pośród rozmaitych jej typów to własnie system Ashtangi podbił moje serce. Ta przepiękna rutyna, każdy poranek rozpoczęty powitaniami słońca, napełniają mnie szczęściem, energią, równowag i pozytywnie pchają do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Prowadzone przeze mnie zajęcia "Joga w Ciąży" są specjalnie przystosowane dla kobiet na ten szczególny okres – nie bójcie się, jeżeli wcześniej nie ćwiczyłyście, deklaruję, że na moich zajęciach poradzi sobie każda z Was, joga prenatalna nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zawiera ćwiczenia fizyczne, techniki oddychania i relaksu. Joga pomoże Wam przygotować się do porodu, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Zajęcia jogi są doskonałym dopełnieniem szkoły rodzenia. Poznajemy Asany (pozycje jogi), które pomagają radzić sobie z bólem porodowym. Doświadczamy technik relaksacji i oddechu, które przynosząc wyciszenie i spokój, sprawią, że wzmocnicie wiarę we własne siły oraz wprawią was w pozytywne nastawienie. Zajęcia jogi to czas dla Ciebie i Twojego dziecka, bezpieczny ruch oraz odpoczynek, który pozwoli Ci się zrelaksować, rozluźnić, a jednocześnie wzmocni Twoje ciało bez zbędnego zmęczenia. Będąc świadomą, wrażliwą, kobietą, praktykującą joginką, pragnę dzielić się wiedzą i doświadczenie z innymi. Serdecznie Zapraszam na matę.

 

Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem. Kocham sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana." O.P. 

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

yoga republic PLAC ZBAWICIELA

plac Zbawiciela 2

Yoga Republic PLAC ZBAWICIELA mieści się w południowo-wschodnich arkadach placu.

 

Na dole oprócz recepcji, naszego jogowego sklepu oraz szatni stworzyliśmy strefę chillout, gdzie przy kawie, herbacie lub świeżym soku znajdziesz przestrzeń do rozmów i relaksu przed lub po praktyce.

Przestronna sala do jogi mieści się na antresoli. Z jej okien roztacza się niesamowity widok na cały plac Zbawiciela oraz arterię ulicy Marszałkowskiej w stronę centrum.

W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy. Po praktyce możesz również skorzystać z prysznica.

Masz możliwość przechowywania swojej maty w szkole.

JAK DOŁĄCZYĆ DO ZAJĘĆ STACJONARNYCH?

1

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE lub w RECEPCJI

 

Przy rejestracji upewnij się, czy podałaś prawidłowy adres email, ponieważ za jego pośrednictwem uzyskasz dostęp do swojego profilu w Strefie Klienta.

2

OPŁAĆ KARNET

 

Karnet możesz opłacić przez naszą Strefę Klienta lub na miejscu w recepcji. Polecamy karnet Open Limited w cenie 199 zł ważny 28 dni - kupując ten karnet, otrzymujesz również dostęp do zajęć online. Pełna oferta karnetów dostępna w zakładce CENNIK.

3

PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA

 

Póki co, na wszystkich zajęciach mamy wolne miejsca - obecny limit to 24 miejsca na pl. Zbawiciela. Dlatego bez obaw możesz przyjść bez konieczności wcześniejszych zapisów, aczkolwiek uprzednia rezerwacja też nie szkodzi :)

Na zajęcia zapraszamy nie wcześniej niż 15 min. przed ich rozpoczęciem. Po zajęciach masz jeszcze 15 min. na opuszczenie szkoły zanim pojawi się kolejna grupa. Weź własną matę i oddaj się praktyce. Do zobaczenia.

JAK DOŁĄCZYĆ DO ZAJĘĆ ONLINE?

1

ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

 

Przy rejestracji upewnij się, czy podałaś/eś prawidłowy adres email, ponieważ właśnie drogą mailową będziesz otrzymywać dostęp do zajęć.

4

POBIERZ ZOOM

 

Zajęcia ONLINE udostępniane są na platformie ZOOM - pobierz i zainstaluj BEZPŁATNY program na komputerze, tablecie lub telefonie. Zaloguj się, klikając w otrzymany mailem link lub podając Meeting ID i hasło.

2

OPŁAĆ KARNET

 

Zajęcia online dostępne są w ramach karnetów ONLINE Open 28 dni w cenie 99 zł. Natomiast jeżeli chcesz również korzystać zarówno z zajęć stacjonarnych jak i online, polecamy karnet Open Limited w cenie 199 zł ważny 28 dni, Pełna oferta karnetów dostępna w zakładce CENNIK.

5a

WEŹ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NA ŻYWO

 

Zajęcia są prowadzone na żywo, także załóż wygodny strój do ćwiczeń, przygotuj matę i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

3

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

 

Na zajęcia ONLINE obowiązują zapisy – zapisz się na 30 min. przed rozpoczęciem wybranych zajęć przez naszą STREFĘ KLIENTA, a kod dostępu otrzymasz mailem ok. 15 min. przed zajęciami, po zweryfikowaniu ważności Twojego karnetu.

5b

ĆWICZ KORZYSTAJĄC Z NAGRANIA W DOGODNYM DLA CIEBIE MOMENCIE

 

Jeśli nie mogłaś uczestniczyć w zajęciach na żywo, masz również możliwość skorzystać z nagrania zajęć przez 72h od ich wystąpienia. Po zakończeniu zajęć, na które się zapisałaś/eś, otrzymasz mailem link i hasło do nagrania (link i hasło do nagrania są inne niż do zajęć na żywo).

bottom of page