joga początkujący, jak ćwiczyć jogę

JAK ZACZĄĆ

Chcesz zacząć ćwiczyć jogę, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj tutaj, by znaleźć praktyczne wskazówki. i zadbaj o dobry począteki, ucząc się w Yoga Republic jednej z najlepszych szkół Ashtanga Jogi na świecie.

joga grafik zajęć, joga dla początkujących, Vinyasa, ashtanga, Mysore

GRAFIK

Oferujemy duży wybór zajęć w dogodnych godzinach zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

ceny karnetów warszawa, ceny joga warszawa

CENNIK

Oferujemy duży wybór karnetów, zajrzyj do cennika i wybierz najkorzystniejszy dla siebie.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika

LOKALIZACJA

Tuż przy Metrze Politechnika, na cichej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

WNĘTRZA

Piękne, klimatyczne wnętrza, kameralne grupy, wysoko wykwalifikowani nauczyciele - Yoga Republic to idealne miejsce do praktyki jogi. Sprawdźcie sami!

Instruktor jogi, Nauczyciel ashtanga jogi, nauczyciel autoryzowany przez KPJAYI

NAUCZYCIELE

Najlepsi nauczyciele w Polsce - autoryzowani przez słynny KPJAYI w Mysore w Indiach, kolebkę Ashtanga Jogi na świecie!

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

JOGA W CIĄŻY

Joga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży. Zapraszamy na specjalne zajęcia "Joga w Ciąży" do Yoga Republic!

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

MOONDAYS

W dni księżycowe nie odbywają się zajęcia Mysore! Pozostałe zajęcia odbywają się bez zmian. Sprawdź dni księżycowe dla Polski.

ashtanga joga Warszawa, asztanga joga Warszawa

METODA ASHTANGA JOGI

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca zaskakująco mocne i głębokie efekty.

Maty do jogi Manduka, Ubrania do jogi Onzie,

DLA NAUCZYCIELI JOGI

Oferujemy indywidalne szkolenia dla nauczycieli jogi według metody z instytutu KPJAYI z Mysore. Szkolenia prowadzi Przemek Nadolny, nauczyciel z autoryzacją II stopnia.

warsztaty jogi, wyjazdy z jogą, wakacje z jogą

WARSZTATY / WYJAZDY

Joga w najpiękniejszych zakątkach Polski, cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - to składniki na idealny wypoczynek, najlepszy sposób, by zregenerować siły, wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii.

Maty do jogi Manduka, Ubrania do jogi Onzie,

SKLEP

Wybieramy dla was to, co najlepsze: kultowe maty do jogi MANDUKA, odlotowe ubrania do jogi ONZIE i więcej - zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i online!

ASHTANGA YOGA WARSZAWA
JOGA WARSZWA CENTRUM

Misją Yoga Republic jest nauczanie według tradycyjnej metody Ashtanga Jogi przekazanej przez Sri K. Pattabhi Jois z Mysore w Indiach. Wyjątkową populaność metoda ta zawdzięcza połączeniu asan (pozycji jogi) w precyzyjnie ułożone sekwencje, które wykonuje się w harmonii z energetyzującym i oczyszczającym oddechem Ujjayi. 

 

Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, jak Początkujące (wprowadzające podstawy jogi), Vinyasa (joga dynamiczna), Regeneracja/Początkująca (łagodne zajęcia regeneracyjne) i Szczęśliwy Kręgosłup (które pomogą uwolnić się od bólu i sztywności kręgosłupa) oraz zajęcia Ashtangi dla osób zaawansowanych. Unikalna forma zajęć Mysore (praktyka indywidualna wg. wskazówek nauczyciela) jest odpowiednia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych - dając możliwość praktyki dostosowanej do indywidualnych predyspozycji i stopnia zaawansowania, przynosi najlepsze rezultaty i najwięcej satysfakcji - przeczytaj więcej o zajęciach w stylu Mysore. Przeczytaj więcej o metodzie Ashtanga Jogi. By dowiedzieć się, jak wybrać dla siebie zajęcia zajrzyj do naszych wskazówek: Jak zacząć ćwiczyć jogę.

 

Na zajęcia zapraszają Przemek Nadolny (II stopień autoryzacji KPJAYI), (Agnieszka PassendorferMonika Popławska (I stopień autoryzacji KPJAYI), Marek Łaskawiec, Gabrysia Mikołajczak, Ola Perec, Marta Szostak, Magda Urbanowicz, Iza SuchodołaMałgo Stankiewicz i Wojtek Stachura.