YR schedule 2019_05 ONLINE small.jpg

Oferujemy duży wybór zajęć w dogodnych godzinach zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Przemek Nadolny.jpg

Najlepsi nauczyciele w Polsce - autoryzowani przez słynny KPJAYI w Mysore w Indiach, kolebkę Ashtanga Jogi na świecie!

YR_stópki_small.jpg

Zadbaj o dobry początek. Zbuduj solidne podstawy ucząc się w Yoga Republic jednej z najlepszych szkół Ashtanga Jogi na świecie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się jak rozpocząć?

Bez nazwy-4.jpg

Oferujemy indywidalne szkolenia dla nauczycieli jogi według metody z instytutu KPJAYI z Mysore. Szkolenia prowadzi Przemek Nadolny, nauczyciel z autoryzacją II stopnia.

moonday small no text.jpg

W dni księżycowe nie odbywają się zajęcia Mysore i Ashtanga III. Pozostałe zajęcia odbywają się bez zmian. Sprawdź dni księżycowe dla Polski.

Oferujemy duży wybór karnetów, zajrzyj do cennika i wybierz najkorzystniejszy dla siebie.

Ashtanga Yoga 01.jpg

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca zaskakująco mocne i głębokie efekty. Ashtanga Joga jest metodą całościową opartą na uważnej i jednoczesnej praktyce trzech elementów: oddechu, asan i drishti.

SENS Zacznij Cwiczyc Joge PIES Z GLOWA W

Poznaj jogę krok po kroku pod czujnym okiem doświadczonej nauczycielki w małej, kameralnej grupie. 

YOG03072 small.jpg

Joga w najpiękniejszych zakątkach Polski, cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - to składniki na idealny wypoczynek, najlepszy sposób, by zregenerować siły, wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii.

Telefon na biurku

Email: info@yogarepublic.pl

Telefon: +48 790 805 853 

Zapraszamy do naszych dwóch wyjątkowych lokalizacji w centrum Warszawy:
nowej na placu Zbawiciela i dotychczasowej przy ulicy Śniadeckich.

Nowy Mysore marzec 2019 www home.jpg

Zajęcia te przeznaczone są dla praktyki własnej, zgodnej z metodą Ashtanga Jogi. Rola nauczyciela polega na nauczeniu, doradzaniu i pomocy w wykonaniu poszczególnych asan, opanowaniu ich kolejności i dopasowaniu zaawansowania sekwencji.

Kaukaski kobieta w ciąży ćwiczenia jogi

Joga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży. Zapraszamy na specjalne zajęcia "Joga w Ciąży" do Yoga Republic!

manduka_pro®_yoga_mat_-_waterfall_2.jpg

Wybieramy dla was to, co najlepsze: kultowe maty do jogi MANDUKA, odlotowe ubrania do jogi ONZIE i więcej - zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i online!

ASHTANGA YOGA WARSZAWA
JOGA WARSZWA CENTRUM

Misją Yoga Republic jest nauczanie według tradycyjnej metody Ashtanga Jogi przekazanej przez Sri K. Pattabhi Jois z Mysore w Indiach. Wyjątkową popularność metoda ta zawdzięcza połączeniu asan (pozycji jogi) w precyzyjnie ułożone sekwencje, które wykonuje się w harmonii z energetyzującym i oczyszczającym oddechem Ujjayi. 

 

Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, jak Początkujące (wprowadzające podstawy jogi), Vinyasa (joga dynamiczna), Regeneracja/Początkująca (łagodne zajęcia regeneracyjne) i Szczęśliwy Kręgosłup (które pomogą uwolnić się od bólu i sztywności kręgosłupa) oraz zajęcia Ashtangi dla osób zaawansowanych. Unikalna forma zajęć Mysore (praktyka indywidualna wg. wskazówek nauczyciela) jest odpowiednia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych - dając możliwość praktyki dostosowanej do indywidualnych predyspozycji i stopnia zaawansowania, przynosi najlepsze rezultaty i najwięcej satysfakcji - przeczytaj więcej o zajęciach w stylu Mysore. Przeczytaj więcej o metodzie Ashtanga Jogi. By dowiedzieć się, jak wybrać dla siebie zajęcia zajrzyj do naszych wskazówek: Jak zacząć ćwiczyć jogę.

 

Na zajęcia zapraszają Przemek Nadolny (II stopień autoryzacji KPJAYI), Agnieszka PassendorferDarek Markiewicz (I stopień autoryzacji KPJAYI), Gabrysia Mikołajczak, Ola Perec, Marta Szostak, Magda Urbanowicz, Iza SuchodołaMałgo Stankiewicz i Wojtek Stachura.