top of page

CELEBRACJA LATA Z YOGA REPUBLIC

Wakacje z jogą w Siódmym Lesie k. Kazimierza Dolnego

 
10. - 16. sierpnia 2024

prowadzi Róża Adamcio

_DSC5883-Edit-3.jpg

Wyjazd przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Weź świadomie spokojny wdech i długi wydech. Czujesz? Właśnie praktykujesz jogę! Proste, prawda? Prostsze niż może się wydawać. Podczas sierpniowego pobytu w Siódmym Lesie z Yoga Republic zgłębisz praktykę Ashtanga Jogi, dowiesz się, co kryje się pod tajemniczo brzmiącym pojęciemi: mysore, pratyahara, dharana, dhyana. Doświadczysz innych, spokojniejszych form jogi (m.in. slow flow vinyasa, yin joga, joga nidra, joga księżycowa). Zgłębisz wiedzę i doświadczenie na temat medytacji, relaksacji oraz wizualizacji. A wszystko to w klimatycznym miejscu wśród niepowtarzalnej energii pozytywnych ludzi.

Siodmy Las 06.jpg

PROWADZĄCA

RÓŻA ADAMCIO

 

Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, z zawodu specjalistka ds. PR. Serce jednak pokierowało mnie na zupełnie inne obszary.

Jestem zaJOGAna od przeszło 20 lat. Przez ten czas podejście do jogi bardzo ewoluowało we mnie. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR.

Od 2020 roku jestem absolwentką rocznej szkoły CUUD Coaching Integrowania Oddechem.

 

Pragnę łączyć wiedzę o ludzkim ciele z nowatorskim podejściem coachingu integrowania oddechem. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia. 

YOG03185 small.jpg

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Sobota 10. sierpnia

od 14.00:  PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE
15.00:  OBIAD
17.30 - 18:45:  ŁAGODNA VINYASA
19.00:  KOLACJA
20.00:  SPOTKANIE ZAPOZNAWCZE, MEDYTACJA, INTENCJA

 Niedziela 11. sierpnia - Czwartek 15. sierpnia

od 7.30:  ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA
8.00 - 10.00:  MYSORE/ ASHTANGA PROWADZONA / POWER VINYASA
10.00:  ŚNIADANIE
12.45 - 14:00:  ŁAGODNA VINYASA FLOW
14.00:  LUNCH
17.30 - 19.00:  ZAJĘCIA WARSZTATOWE ukierunkowane na poszerzenie wiedzy dotyczącej jogi (wykład i praktyka) – jeśli pogoda pozwoli, zajęcia w plenerze
19.00:  KOLACJA
20.00:  SPOKOJNE ZAJĘCIA NA DOBRY SEN – każdego dnia inne: YIN JOGA, JOGA NIDRA, JOGA REGENERACYJNA, JOGA KSIĘŻYCOWA, PROJEKCJA FILMU (OSTATNI WIECZÓR)

DZIEŃ WYJAZDU:

Piątek 16. sierpnia

od 7.30:  ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA

8.30 VINYASA KRAMA
10.00:  ŚNIADANIE
11.00 - 12.30:  MEDYTACJA, OFICJALNE ZAKOŃCZENIE I POŻEGNANIE
14.00:  OBIAD

WYJAZD

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

MIEJSCE

 

SIÓDMY LAS

To siedlisko zagubione wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, www.siodmylas.pl. To mały świat, gdzie z okien widać wzgórza pokryte dzikimi uroczyskami, wspaniałą florę i faunę ugorów, szyszki świerkowe, drżące listki grabów, kwitnące gałęzie wiśni, pachnącą sosnę. Wokoło lasy, wąwozy, szachownice pól, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Siódmy Las

Siódmy Las

Kawiarnia

Kawiarnia

Sala do jogi

Sala do jogi

Sala do jogi

Sala do jogi

Pokoje

Pokoje

Jadalnia

Jadalnia

Taras

Taras

Pokoje

Pokoje

Siódmy Las

Siódmy Las

Sala do jogi

Sala do jogi

Widok z okna

Widok z okna

Wąwóz

Wąwóz

Siódmy Las

Siódmy Las

POKOJE

Śpisz w białej pościeli wykończonej ręczną koronką. W pokojach są sosnowe podłogi, przedwojenne meble z litego drzewa. W łazienkach ekologiczne kosmetyki L'Occitane - ekstrakty Prowansji. Domy Siódmego Las zostały zbudowane wyłącznie z naturalnych surowców : drewna, kamienia i cegły.

SALA DO JOGI

Sala do jogi najpiękniejsza sala do ćwiczenia w jakiej byliśmy, cała w drewnie z ogromnymi przeszklonymi oknami. W psie z głową w dół można obserwować niebo.

EKO KUCHNIA

Pysznie, lekko, domowo, w zgodzie z porami roku, z sezonowych produktów, na źródlanej wodzie i do syta – tak będziemy jedli, zyskując znakomitą formę fizyczną i szczupłą sylwetkę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Jak jajka to od kury wolno urzędującej, jak konfitury to siódmolasowe. Chleb jest wypiekany na miejscu, tak jak i na miejscu robione są kluski i pasty, nalewki na owocach, kwiatach i ziołach. Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata, kawa i lekka przekąska, później dwa sycące posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem, a w międzyczasie jeszcze podwieczorek.

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

OKOLICA

• Kazimierz Dolny nad Wisłą (10km) – śliczne archetypowe miasteczko nad rzeką, knajpki, galerie, trasy spacerowe

• Nałęczów (10km) – uzdrowisko, zabytkowa architektura, park

• Wąwolnica (6km) – Sanktuarium Maryjne

• Kębło (5km) – stadnina koni

• Janowiec (11km + przeprawa promem) – zamek Firlejów, turnieje, koncerty

• Puławy (15km) – pałac książąt Czartoryskich

• Lublin (34km) – średniowieczna Starówka, muzea, restauracje

 

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, napisz na info@yogarepublic.pl mail o treści:

"Jadę swoim samochodem z ( miejscowość ) i chętnie zabiorę ( ile osób ) osobę/y. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

lub: "Chętnie dołączę się do wspólnego dojazdu z ( miejscowość ) i podzielę kosztem paliwa. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

Skontaktujemy Was ze sobą.

Prosta droga z Warszawy. Jedynie 2h. Koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Polecamy kierować się opisem dojazdu ze strony Siódmego Lasu: www.siodmylas.pl/dojazd, a niekoniecznie GPSem :)

Koordynaty geograficzne tradycyjne: 51°19'30.0"N 22°05'47.9"E

Koordynaty geograficzne dziesiętne: 51.325808, 22.096353

CENY

Cena cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt  – przeważająca większość pokoi w Siódmym Lesie jest 2-osobowych z własną łazienką. Oprócz tego są również pokoje 1 i 2-osobowy z wspólną łazienką oraz pokój 3 i 4-osobowy z własną łazienką.

2 799 zł / 2899 zł

rezerwacja i wpłata zaliczki do 30.04. / od 01.05.

dzieci

o ceny za pobyt dzieci prosimy pytać mailem

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 799 zł / 899 zł ( do 30.04. / od 01.05. ) zadatku lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników - kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 6. sierpnia lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 57 1020 1169 0000 8202 0304 8055 
Tytułem: Siódmy Las, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

bottom of page