top of page
Iza_Suchodoła_small.jpg

Wakacje z jogą w Siódmym Lesie k. Kazimierza Dolnego

 
19. - 25. sierpnia 2023

prowadzi Iza Suchodoła

Wyjazd przeznaczony zarówno dla osób praktykujących jak i stawiających pierwsze kroki na macie.

 

Zapraszam na wakacje w Siódmym Lesie. Podczas porannej praktyki Ashtanga Vinyasa jogi rozbudzimy ciało i umysł. W trakcie tych zajęć poszukamy balansu między siłą a elastycznością, a wszystko to z pełną akceptacją wszystkiego, co się podczas praktyki pojawi. Na deser o poranku obowiązkowy relaks ciała i umysłu. Zajęcia regeneracyjne pozwolą nam na pogłębienie kontaktu ze swoim ciałem, wyciszenie i otulenie. Wieczorem zwalniamy i uwalniamy oddech, myśli, emocje.

To będzie prawdziwie wakacyjny czas. Do zobaczenia :)

Siodmy Las Yoga Republic Wakacje z Joga.jpg

IZA SUCHODOŁA

"Ashtanga Yoga skradła moje serce wiele lat temu. Dzięki wspaniałym nauczycielom i regularnej praktyce, szybko poczułam, że może mi ona zaoferować bardzo wiele. Z czasem joga stała się ważną częścią mojego życia. Im dłużej ćwiczę, tym lepiej się czuję. Zajęcia, na które trafiłam z czystej ciekawości, po kilkunastu latach zaprowadziły mnie do Indii, gdzie ukończyłam kurs nauczycielski z Ashtanga jogi (200 RYT). Podróż wciąż trwa i mam nadzieję, że nigdy się nie skończy. Staram się pogłębiać moją wiedzę i regularnie uczestniczę w warsztatach z doskonałymi nauczycielami z Polski i zagranicy. Świadoma praca z ciałem, w połączeniu z koncentracją umysłu, pozwala w pełni odczuwać owoce praktyki. Joga usuwa stres, uwalnia głowę od natrętnych myśli, wzmacnia ciało, wyostrza zmysły, odpręża. Moja wieloletnia praktyka pozwala mi dzielić się wiedzą z innymi. Jestem wdzięczna za tę możliwość. Joga jest absolutnie dla każdego. Do zobaczenia na zajęciach."  I.S.

YOG03185 small.jpg

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Sobota 19. sierpnia

12.00: PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE

15.00: LUNCH

17.30: REGENERACJA łagodna sesja jogi

19.00: KOLACJA

20.00: POZNAJMY SIĘ

Niedziela 20. sierpnia
Czwartek 24. sierpnia

od 7.00: ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA
8.30: ASHTANGA VINYASA YOGA – seria prowadzona każdy poziom
zaawansowania
10.00: ŚNIADANIE
13.00: REGENERACJA na tych zajęciach zadbamy o swój komfort, pozostając
trochę dłużej w określonych pozycjach jogi. Odpuścimy napięcie, doświadczając siebie.

14.00: LUNCH
17.30: VINYASA / ZAJĘCIA TEMATYCZNE
19.00: KOLACJA
20.00: PRANAYAMA / MEDYTACJA / YOGA NIDRA

DZIEŃ WYJAZDU:

Piątek 25. sierpnia

od 7.00 ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA

8.30 ASHTANGA VINYASA YOGA9.00 10.00:  ŚNIADANIE

do 12.00: ZWOLNIENIE POKOI

12.00: REGENERACJA

13.00: LUNCH

WYJAZD

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

MIEJSCE

 

SIÓDMY LAS

To siedlisko zagubione wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, www.siodmylas.pl. To mały świat, gdzie z okien widać wzgórza pokryte dzikimi uroczyskami, wspaniałą florę i faunę ugorów, szyszki świerkowe, drżące listki grabów, kwitnące gałęzie wiśni, pachnącą sosnę. Wokoło lasy, wąwozy, szachownice pól, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Siódmy Las

Siódmy Las

Kawiarnia

Kawiarnia

Sala do jogi

Sala do jogi

Sala do jogi

Sala do jogi

Pokoje

Pokoje

Jadalnia

Jadalnia

Taras

Taras

Pokoje

Pokoje

Siódmy Las

Siódmy Las

Sala do jogi

Sala do jogi

Widok z okna

Widok z okna

Wąwóz

Wąwóz

Siódmy Las

Siódmy Las

POKOJE

Śpisz w białej pościeli wykończonej ręczną koronką. W pokojach są sosnowe podłogi, przedwojenne meble z litego drzewa. W łazienkach ekologiczne kosmetyki L'Occitane - ekstrakty Prowansji. Domy Siódmego Las zostały zbudowane wyłącznie z naturalnych surowców : drewna, kamienia i cegły.

SALA DO JOGI

Sala do jogi najpiękniejsza sala do ćwiczenia w jakiej byliśmy, cała w drewnie z ogromnymi przeszklonymi oknami. W psie z głową w dół można obserwować niebo.

EKO KUCHNIA

Pysznie, lekko, domowo, w zgodzie z porami roku, z sezonowych produktów, na źródlanej wodzie i do syta – tak będziemy jedli, zyskując znakomitą formę fizyczną i szczupłą sylwetkę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Jak jajka to od kury wolno urzędującej, jak konfitury to siódmolasowe. Chleb jest wypiekany na miejscu, tak jak i na miejscu robione są kluski i pasty, nalewki na owocach, kwiatach i ziołach. Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata, kawa i lekka przekąska, później dwa sycące posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem, a w międzyczasie jeszcze podwieczorek.

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

OKOLICA

• Kazimierz Dolny nad Wisłą (10km) – śliczne archetypowe miasteczko nad rzeką, knajpki, galerie, trasy spacerowe

• Nałęczów (10km) – uzdrowisko, zabytkowa architektura, park

• Wąwolnica (6km) – Sanktuarium Maryjne

• Kębło (5km) – stadnina koni

• Janowiec (11km + przeprawa promem) – zamek Firlejów, turnieje, koncerty

• Puławy (15km) – pałac książąt Czartoryskich

• Lublin (34km) – średniowieczna Starówka, muzea, restauracje

 

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, napisz na info@yogarepublic.pl mail o treści:

"Jadę swoim samochodem z ( miejscowość ) i chętnie zabiorę ( ile osób ) osobę/y. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

lub: "Chętnie dołączę się do wspólnego dojazdu z ( miejscowość ) i podzielę kosztem paliwa. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

Skontaktujemy Was ze sobą.

Prosta droga z Warszawy. Jedynie 2h. Koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Polecamy kierować się opisem dojazdu ze strony Siódmego Lasu: www.siodmylas.pl/dojazd, a niekoniecznie GPSem :)

Koordynaty geograficzne tradycyjne: 51°19'30.0"N 22°05'47.9"E

Koordynaty geograficzne dziesiętne: 51.325808, 22.096353

CENY

Cena cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt.

2659 zł / 2759 zł

miejsce w pokoju 2-osobowym z własną łazienką oraz
1- lub 2-osobowym z wspólną łazienką

(rezerwacja i wpłata zaliczki do 04.06. / od 05.06.)

2 559 zł / 2659 zł

miejsce w pokoju 3 lub 4-osobowym z własną łazienką

dzieci

o ceny za pobyt dzieci prosimy pytać mailem

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 959 zł zadatku lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników - kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 14. sierpnia lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 57 1020 1169 0000 8202 0304 8055 
Tytułem: Siódmy Las, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

 

Uwaga! Oferujemy tylko 28 miejsc. Dostępne są pokoje 2 osobowe oraz pokój 3- i 4-osobowy. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

bottom of page