top of page
Aga passendorfer small.jpg

Majówka z jogą w Siódmym Lesie k. Kazimierza Dolnego

 
29. kwietnia - 5. maja 2023

prowadzi Aga Passendorfer

Wyjazd przeznaczony jest osób na każdym poziomie zaawansowania.

To idealny sposób na aktywny i sensowny odpoczynek. W Siódmym Lesie najpiękniej jest właśnie w maju – kwitną drzewa owocowe, które zaglądają ci do okien, do hamaka i do leżaka . Jeśli chodzi o jogę – oferujemy 3 sesje dziennie + wieczorną relaksację. Pyszne wegejedzenie też będzie i na pewno dobre towarzystwo.

Siodmy Las 06.jpg

AGA PASSENDORFER

"Jestem uzależniona od ashtangi. Próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Gdy trafiłam na ashtangę, przestawałam próbować i jestem jej wierna. Joga ma dobry wpływ na moje życie i wierzę, że tobie też może dobrze zrobić. Dlatego postanowiłam zostać nauczycielką. Skończyłam kilka kursów instruktorskich, mam tytuł RYT 500, byłam na niezliczonych warsztatach, ale tak naprawdę wszystkiego, co wiem, nauczyłam się w czasie praktyki własnej i ucząc. W 1993 uczestniczyłam w moich pierwszych zajęciach jogi. W 2010 roku po raz pierwszy poprowadziłam zajęcia. W 2016 po raz pierwszy w Yoga Republic. I nadal to kocham.

 

Poza tym kocham też moje dzieci, konie, koty, kawę, czytanie i pisanie. Jestem autorkąksiążek „13 lekcji jogi”, „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu” i „13 lekcji miłości”. Prowadzę bloga www.agapejoga.pl i współtworzę projekt OmLine.expert. Zapraszam do wspólnej praktyki." A.P.

YOG03185 small.jpg

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Sobota 29. kwietnia

ood 12.30:  PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE
13.30:  LUNCH
16.30:  ŁAGODNA SESJA JOGI
18.00:  KOLACJA
19.30:  WIECZOREK ZAPOZNAWCZY

Niedziela 30. kwietnia
Wtorek 2. maja

8.30:  ASHTANGA PROWADZONA
10.00:  ŚNIADANIE
13.00:  ŁAGODNA VINYASA FLOW
14.00:  LUNCH
16.30:  ZAJĘCIA WARSZTATOWE – OMÓWIENIE POSZCZEGÓLNYCH ASAN, ICH ZALET, PRECIWWSKAZAŃ I EFEKTÓW REGULARNEJ PRAKTYKI
18.00:  KOLACJA
19.00:  PRANAJAMA (PRACA Z ODDECHEM) I RELAKS PROWADZONY

Środa 3 maja - Czwartek 4. maja

8.30:  ASHTANGA PROWADZONA (DLA CHĘTNYCH MYSORE)
10.00:  ŚNIADANIE
13.00:  ŁAGODNA VINYASA FLOW
14.00:  LUNCH
16.30:  ZAJĘCIA ROZCIĄGAJĄCE
18.00:  KOLACJA
19.00:  PRANAJAMA I RELAKS PROWADZONY

DZIEŃ WYJAZDU:

Piątek 5. maja

8.30:  ASHTANGA VINYASA YOGA

10.00:  ŚNIADANIE

do 12.00:  ZWOLNIENIE POKOI

12.00:  REGENERACJA

13.00:  LUNCH

WYJAZD

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

MIEJSCE

 

SIÓDMY LAS

To siedlisko zagubione wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, www.siodmylas.pl. To mały świat, gdzie z okien widać wzgórza pokryte dzikimi uroczyskami, wspaniałą florę i faunę ugorów, szyszki świerkowe, drżące listki grabów, kwitnące gałęzie wiśni, pachnącą sosnę. Wokoło lasy, wąwozy, szachownice pól, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Siódmy Las
Kawiarnia
Sala do jogi
Sala do jogi
Pokoje
Jadalnia
Taras
Pokoje
Siódmy Las
Sala do jogi
Widok z okna
Wąwóz
Siódmy Las
POKOJE

Śpisz w białej pościeli wykończonej ręczną koronką. W pokojach są sosnowe podłogi, przedwojenne meble z litego drzewa. W łazienkach ekologiczne kosmetyki L'Occitane - ekstrakty Prowansji. Domy Siódmego Las zostały zbudowane wyłącznie z naturalnych surowców : drewna, kamienia i cegły.

SALA DO JOGI

Sala do jogi najpiękniejsza sala do ćwiczenia w jakiej byliśmy, cała w drewnie z ogromnymi przeszklonymi oknami. W psie z głową w dół można obserwować niebo.

EKO KUCHNIA

Pysznie, lekko, domowo, w zgodzie z porami roku, z sezonowych produktów, na źródlanej wodzie i do syta – tak będziemy jedli, zyskując znakomitą formę fizyczną i szczupłą sylwetkę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Jak jajka to od kury wolno urzędującej, jak konfitury to siódmolasowe. Chleb jest wypiekany na miejscu, tak jak i na miejscu robione są kluski i pasty, nalewki na owocach, kwiatach i ziołach. Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata, kawa i lekka przekąska, później dwa sycące posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem, a w międzyczasie jeszcze podwieczorek.

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

OKOLICA

• Kazimierz Dolny nad Wisłą (10km) – śliczne archetypowe miasteczko nad rzeką, knajpki, galerie, trasy spacerowe

• Nałęczów (10km) – uzdrowisko, zabytkowa architektura, park

• Wąwolnica (6km) – Sanktuarium Maryjne

• Kębło (5km) – stadnina koni

• Janowiec (11km + przeprawa promem) – zamek Firlejów, turnieje, koncerty

• Puławy (15km) – pałac książąt Czartoryskich

• Lublin (34km) – średniowieczna Starówka, muzea, restauracje

 

DOJAZD

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, napisz na info@yogarepublic.pl mail o treści:

"Jadę swoim samochodem z ( miejscowość ) i chętnie zabiorę ( ile osób ) osobę/y. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

lub: "Chętnie dołączę się do wspólnego dojazdu z ( miejscowość ) i podzielę kosztem paliwa. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

Skontaktujemy Was ze sobą.

 

Prosta droga z Warszawy. Jedynie 2h. Koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Polecamy kierować się opisem dojazdu ze strony Siódmego Lasu: www.siodmylas.pl/dojazd, a niekoniecznie GPSem :)

Koordynaty geograficzne tradycyjne: 51°19'30.0"N 22°05'47.9"E

Koordynaty geograficzne dziesiętne: 51.325808, 22.096353

CENY

Cena cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt.

2 759 zł

miejsce w pokoju 2-osobowym z własną łazienką oraz
1- lub 2-osobowym z wspólną łazienką

2 659 zł

miejsce w pokoju 3 lub 4-osobowym z własną łazienką

dzieci

o ceny za pobyt dzieci prosimy pytać mailem

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 959 zł zadatku lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników - kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 23. kwietnia lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 57 1020 1169 0000 8202 0304 8055 
Tytułem: Siódmy Las, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

 

Uwaga! Oferujemy tylko 28 miejsc. Dostępne są pokoje 2 osobowe oraz pokój 3- i 4-osobowy. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

bottom of page