top of page

Czerwcówka z Ashtanga Jogą w Domu Łowyń nad Jeziorem

 
20. - 23. czerwca 2019

prowadzi Przemek Nadolny

 

Wyjazd przeznaczony jest dla osób praktykujących w systemie ashtanga lub vinyasa jogi.

 

Dom Łowyń położony jest bezpośrednio nad kameralnym jeziorem o krystalicznie czystej wodzie i otoczony lasami. Zapraszamy do tej oazy spokoju na energetyzującą ashtanga jogę i relaks na łonie natury oraz po zastrzyk dobrej energii.

Czerwcówka to wspaniała okazja by rozpocząć, rozwinąć i ugruntować swoją praktykę jogi pod okiem Przemka Nadolnego, nauczyciela autoryzowanego przez KPJAYI w Mysore w Indiach, www.kpjayi.org/teachers-directory/europe!

PROGRAM

 

JOGA 2x DZIENNIE

Na zajęcia zapraszamy dwa razy dziennie. Poranne sesje będą podzielone na grupy początkujące (zajęcia prowadzone) i zaawansowane (Mysore), po południu zapraszamy na autorskie zajęcia warsztatowe m.in.: przygotowanie do lotosu, techniki oczyszczające i oddechowe, latające vinyasy, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe, relaks i medytacja. Dla nauczycieli oferujemy program szkolenia w ramach warsztatu - szczegóły tutaj.

 

WIECZORY

Wieczorami zapraszamy Was na spotkania towarzyskie z opowiadaniami o jodze, Indiach, wartościowej diecie i zdrowym stylu życia, najciekawszymi filmami o jodze i nie tylko o jodze.

PRZEMEK NADOLNY
Przemek Nadolny, nauczyciel autoryzowany przez KPJAYI

Od ponad 20 lat praktykuje pod okiem wielu najlepszych światowych nauczycieli jogi. W 2009 rozpoczął naukę w KPJAYI w Mysore w Indiach. Od tego czasu co rok wraca do Mysore, by rozwijać się pod okiem swojego nauczyciela Sharatha Jois’a. W 2012 roku jako pierwszy w Polsce, otrzymał autoryzację Instytutu Pattabhi Joisa (kpjayi.org). Jest także autoryzowany do uczenia pozycji z drugiej serii. 

 

Dzięki ponad 12-sto letniemu doświadczeniu w uczeniu, starannemu wykształceniu w zakresie praktyki, teorii, anatomii oraz filozofii jogi, Przemek oferuje uczniom wyjątkową wiedzę opartą na autentycznym wglądzie i indywidualnym podejściu.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATU

(może ulec drobnym zmianom)

CZWARTEK 20. czerwca

od 13.00

od 15.00

17.00 - 18.00

18.30

19.30

ZAKWATEROWANIE

ZUPA DLA GŁODNYCH PODRÓŻNYCH
JOGA (lekkie zajęcia warsztatowe dla wszystkich)

KOLACJA

SPOTKANIE ZAPOZNAWCZO-ORGANIZACYJNE

PIĄTEK 21. czerwca - SOBOTA 22. czerwca
MIEJSCE

 

DOM ŁÓWYŃ

Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie bywa nazywane krainą stu jezior. To duże niedopowiedzenie. Zachodnia część Wielkopolski jest mocno pofałdowana przez lodowiec, a wśród lasów i wzgórz kryją się setki jezior, stawów, oczek wodnych. Dzięki temu urodzajowi, wiele z nich zachowało dziewiczy charakter i właśnie nad jednym z takich jezior - jeziorem Głębokim, otoczonym lasem, kameralnym, krystalicznie czystym - położony jest DOM Łowyń.

Jezioro Głębokie jest jednym z najczystszych spośród ponad stu, które znajdują się w okolicy. Ma 11 hektarów powierzchni i głębokość sięgającą 18 metrów. Jest zasilane dwoma niewielkimi strumykami. Nie ma ogólnodostępnego kąpieliska – z jeziora korzystają wyłącznie mieszkańcy kilku domów położonych nad jego brzegiem.

Działkę, na której położony jest DOM Łowyń, o nieregularnym, wydłużonym kształcie porastają kilkudziesięcioletnie drzewa. Dzięki dużej powierzchni i dwustumetrowej linii brzegowej, każdy znajdzie zaciszny kąt dla siebie: hamaki nad samą wodą, leżaki w cieniu drzew lub koc na trawie w pełnym słońcu.

WNĘTRZA

Wnętrza urządzone są tak, aby zapewnić gościom komfort i przestrzeń, a dzięki panoramicznym oknom i ogromnym tarasom jednocześnie stałą bliskość przyrody. Salon kusi wygodnymi kanapami, bogatą biblioteczką, a w chłodniejsze dni i wieczory ogniem w kominku. W jadalni w każdej chwili można napić się kawy, rozmaitych herbat, ziół i skosztować owoców. A ponieważ każdy czasem szuka ucieczki od innych ludzi, pokoje to nie tylko sypialnie, ale miejsca, w których chce się spędzać czas patrząc przez ogromne okna na jezioro i zieleń (z większości pokoi można wyjść bezpośrednio na zewnątrz budynku). Każdy pokój ma łazienkę.

POKOJE

DOM Łowyń dysponuje maksymalnie 30 miejscami noclegowymi, które znajdują się w dwóch budnykach: głównym oraz w pawilonie położonym tuż przy domu nad samą wodą. Dostępne są pokoje dwuosobowe oraz 2 studia: 2-4 osobowe oraz 4-6 osobowe. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę oraz wyjście na taras z widokiem na jezioro.

 

EKO KUCHNIA

Pyszna, lekka, kuchnia wegetariańska, sprzyjająca utrzymaniu znakomitej formy fizycznej i szczupłej sylwetki, zdrowia i wewnętrznej równowagi – 3 bogate posiłki dziennie, którymi najecie się do syta. Oparta na najwyższej jakości składnikach od lokalnych ekologicznych producentów.

 

Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata i lekka przekąska, później dwa posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem.

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

7.30 - 9.00

 

 

8.30 - 11.15

 

 

12.00

15.00

16.30 - 18.00

 

18.00

19.30

LEKKA PRZEKĄSKA (smoothie owocowo-warzywne, kawa, herbata, owsianka/jaglanka)
JOGA (zajęcia podzielone na grupę początkującą i zaawansowaną)
BRUNCH
PODWIECZOREK

JOGA (zajęcia warsztatowe dla wszystkich)
KOLACJA

SPOTKANIA TOWARZYSKIE, WYKŁADY, FILMY..

NIEDZIELA 23. czerwca

7.30 - 9.00

 

 

8.30 - 11.15

 

 

12.00

LEKKA PRZEKĄSKA (smoothie owocowo-warzywne, kawa, herbata, owsianka/jaglanka)
JOGA (zajęcia podzielone na grupę początkującą i zaawansowaną)
BRUNCH
WYJAZD

SALA DO JOGI

Piękna, przestronna (90 m²) , z magicznym widokiem na jezioro.

OKOLICA

Sąsiedztwo jeziora i działki otaczającej DOM Łowyń stanowią leśne wzgórza i łąki. Nieco dalej zaczynają się pola uprawne przylegające do położonej 2 kilometry dalej wsi Łowyń (dwa sklepy spożywcze, jeden wielobranżowy, kościółek). 

W odległości krótkiego spaceru od DOMu (kilkaset metrów) znajduje się stadnina koni i kompleks saun.

 

Oddalony o 12 km Międzychód to jedenastotysięczne miasto z zabytkami architektury i pełną infrastrukturą obejmującą sklepy, kawiarnie, place zabaw, kino, szpital, stadion.

Do głównych atrakcji turystycznych regionu należą: Puszcza Notecka, parki krajobrazowe (Pszczewski i Sierakowski), kilka rezerwatów przyrody oraz Międzyrzecki Rejon Umocniony z rezerwatem nietoperzy.

DOJAZD

DOM Łowyń znajduje się 30 km od autostrady A2, 75 km od lotniska (Poznań) - dojazd z Warszawy zajmuje 3,5 godziny, z Wrocławia 3 godziny, a z Poznania 1 godzinę.

Adres: ul. Dormowska 6, 64-426 Łowyń (gm. Międzychód)

Koordynaty geograficzne: 52.510991, 15.883046

799 zł / 899 zł

CENY

Cena za wyjazd obejmuje zajęcia, wyżywienie oraz pobyt.

rezerwacja miejsca do 6. czerwca / rezerwacja miejsca od 7. czerwca

(obowiązuje data wpłaty zadatku)

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 399 zł zaliczki lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: info@yogarepublic.pl. Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 17. czerwca lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.

 

Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 61 1440 1387 0000 0000 1319 5412 
Tytułem: Dom Łowyń, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

NAPISZ DO NAS

bottom of page