Weekend z Jogą w Oczyszczalni 
ok. 40 km od Warszawy

"WEEKEND DOBREJ ENERGII"

11. - 13. października 2019
29. listopada - 1. grudnia 2018

prowadzi Agnieszka Passendorfer

 

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób już praktykujących, jak i stawiających na macie pierwsze kroki.

Weekend w Oczyszczalni ...taki, w którym liczysz się tylko ty. Wykorzystaj go na reset, regenerację i wzniesienie swojej praktyki na wyższy poziom. Podczas tych trzech dni skoncentrujemy się nie tylko na asanach, ale także na oddechu, medytacji i odpowiedzi na pytania: co nam dodaje, a co odbiera energię

PROGRAM WARSZTATU
PIĄTEK

od 17.00

18.00

 

20.00

21.00

PRZYJAZD

ŁAGODNE ZAJĘCIA ROZCIĄGAJĄCE

KOLACJA

WIECZORNE SPOTKANIE PRZY KOMINKU: poznamy się trochę lepiej i ustalimy, nad czym chcemy pracować podczas najbliższych dni

SOBOTA

8.00

 

9.00

11.30

 

13.00

16.30

18.00

19.30

21.00

ENERGETYZUJĄCA ASHTANGA PROWADZONA
ŚNIADANIE

PRAKTYCZNY WARSZTAT: Jak poszczególne asany wpływają na nasz poziom energii,

Część I: pozycje stojące, równoważne i wygięcie w przód

LUNCH
ŁAGODNA VINYASA ROZCIĄGAJĄCA + Pranajama na więcej energii
KOLACJA

MEDYTACJA - JOGA NIDRA głęboki relaks z sankalpą, czyli intencją
WIECZÓR z coachingiem PRZY KOMINKU: co/kto nam odbiera, co nam daje energię

NIEDZIELA

7.45

 

9.00

11.30

 

 

 

 

 

 

13.00

14.00

ok. 16.00

ENERGETYZUJĄCA ASHTANGA PROWADZONA

ŚNIADANIE

PRAKTYCZNY WARSZTAT: Jak poszczególne asany wpływają na nasz poziom energii,

Część II: skręty, wygięcia do tyłu, pozycje odwrócone oraz na koniec pranajama i głęboki relaks prowadzony

LUNCH

PRANAJAMA I MEDYTACJA

WYJAZD

AGNIESZKA PASSENDORFER

Jestem uzależniona od ashtangi. Próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Czułam, że to jest „to”, to jednak… nie do końca „to”. „To” to była dopiero ashtanga i jej młodsza siostra vinyasa flow.

Agnieszka Passendorfer

"Jestem uzależniona od ashtangi. Już dawno temu przeczuwałam, że tak to się skończy. Studiowałam filozofię i indologię, byłam więc otoczona joginami, wegetarianami, buddystami i innymi freakami. Śpiewałam z nimi mantry, uczyłam się sanskrytu, jeździłam na ekobazary i… na jogę właśnie.

 

Próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Nie mogłam się zdecydować, bo choć czułam, że to jest „to”, to jednak… nie do końca „to”. „To” to była dopiero ashtanga i jej młodsza siostra vinyasa flow. Kiedy je poznałam, nie tylko zaczęłam codziennie rozwijać matę, ale też prowadzić zajęcia. Skończyłam dwa kursy nauczycielskie – w tym jeden ashtangi i vinyasy u Basi Lipskiej. I ze cztery tysiące warsztatów i szkoleń (mniej więcej). Efekt? Jestem uzależniona. Od jogi. A poza tym od moich dzieci, koni, teatru, kawy i pisania. Jeśli chodzi o to ostatnie: moje teksty można przeczytać między innymi na blogu 13lekcjijogi.pl, portalu jogaszukazycia.bosonamacie.pl i w Sensie. Jestem też autorką książki 13 lekcji jogi." A.P.

"Jestem uzależniona od ashtangi. Już dawno temu przeczuwałam, że tak to się skończy. Studiowałam filozofię i indologię, byłam więc otoczona joginami, wegetarianami, buddystami i innymi freakami. Śpiewałam z nimi mantry, uczyłam się sanskrytu, jeździłam na ekobazary i… na jogę właśnie.

 

Próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Nie mogłam się zdecydować, bo choć czułam, że to jest „to”, to jednak… nie do końca „to”. „To” to była dopiero ashtanga i jej młodsza siostra vinyasa flow. Kiedy je poznałam, nie tylko zaczęłam codziennie rozwijać matę, ale też prowadzić zajęcia. Skończyłam dwa kursy nauczycielskie - w tym jeden ashtangi i vinyasy u Basi Lipskiej. I ze cztery tysiące warsztatów i szkoleń (mniej więcej). Kocham jogę, ale też moje dzieci, konie, teatr, kawę i pisanie. Jeśli chodzi o to ostatnie - efekty ukazały się w książce „13 lekcji jogi” oraz regularnie ukazują na blogu 13lekcjijogi.pl, portalu bosonamacie.pl, miesięczniku Sens, i… last but not least… w magazynie Joga, którego jestem redaktor naczelną." A.P.

MIEJSCE

 

OCZYSZCZALNIA

To wyjątkowe miejsce położone pośród łąk, stawów oraz szumiących brzozowych lasów – 20 ha odosobnionego terenu zapewnia możliwość całkowitego wyciszenia. Sam obiekt, w którym będziemy mieszkać i praktykować, odznacza się oryginalną i wysmakowaną, minimalistyczną architekturą – Stodoła Grzechów i Cnót jednym bokiem oparta jest o leszczynowy zagajnik, a drugim przez wielkie okna ukazuje kojący widok na mały staw, a wszystko to zaledwie 39 km Warszawy.

POKOJE

Na miejscu czakają na Was wygodne pokoje z łazienkami o pięknym i bardzo oryginalnym wystroju w klimacie 5 Cnót i 5 Grzechów.

SALA DO JOGI

Przepiękna, przestronna, rozświetlona sala do jogi z nowoczesnym kominkiem, która jednym długim bokiem otwiera się na staw, a drugim zamyka brzozwym lasem.

EKO KUCHNIA

Pyszna, lekka, kuchnia wegetariańska skomponowana w zgodzie z porami roku, z sezonowych produktów, sprzyjająca utrzymaniu znakomitej formy fizycznej i szczupłej sylwetki, zdrowia i wewnętrznej równowagi – 3 bogate posiłki dziennie, którymi najecie się do syta...

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

Show More

DOJAZD

Idealny. Prosta droga z Warszawy, zajmie Wam ok. 1h, a odległość to jedynie 39 km. Do pobrania opis dojazdu od strony Warszawy i Poznania – a ponieważ ostatni odcinek prowadzi m.in. przez piaskową drogę ze znakiem " droga bez przejazdu", to warto przeczytać :)

 

Adres: Ludwików 26, 96-515 Teresin. Tutaj znajdziecie jeszcze mapkę dojazdu.

Koordynaty geograficzne tradycyjne: 51°11'10"N 20°28'00"E

Koordynaty geograficzne dziesiętne: 52.186286, 20.466678

CENA

Cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt w pokoju dwuosobowym z własną łazienką.

699 zł / 749 zł

I termin:

Rezerwacja miejsca do 20.09. / rezerwacja miejsca od 21.09. 

(obowiązuje data wpłaty zadatku)

II termin:

Rezerwacja miejsca do 29.10. / rezerwacja miejsca od 30.10. 

(obowiązuje data wpłaty zadatku)

699 zł / 749 zł

REZERWACJA


Rezerwacji można dokonać wpłacając 299 zł zaliczki lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: info@yogarepublic.pl. Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem 5 dni przed rozpoczęciem warsztatu lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu. 


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 61 1440 1387 0000 0000 1319 5412 
Tytułem: Oczyszczalnia, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

Napisz do nas