top of page

Jesienne doładowanie z jogą, medytacją i oddechem w Siódmym Lesie k. Kazimierza Dolnego

 
16. - 19. listopada

prowadzi Róża Adamcio

_DSC5883-Edit-3.jpg

Wyjazd przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Czy wiesz, że... poprzez regularną praktykę jogi jesteś w stanie wpłynąć znacząco na swoje samopoczucie? Czy wiesz, że przez ćwiczenia oddechowe, medytację oraz odpowiednie pozycje jogowe możesz zaserwować ciału porządny zastrzyk endorfin, dzięki którym nawet w jesienno-zimowej aurze dostrzeżesz mnóstwo pięknego, a każdy dzień powitasz z uśmiechem na twarzy?

Zapraszamy Cię na matę – podczas warsztatu popracujesz nie tylko nad energetyką ciała przez asany rozciągające, otwierające i wzmacniające, ale także doładujesz akumulatory i oczyścisz ciało dzięki ćwiczeniom oddechowym. Podczas prowadzonych medytacji zadbasz o spokój w umyśle i sercu.

Siodmy Las pokoj 04.jpg

PROWADZĄCA

RÓŻA ADAMCIO

 

Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, z zawodu specjalistka ds. PR. Serce jednak pokierowało mnie na zupełnie inne obszary.

Jestem zaJOGAna od przeszło 20 lat. Przez ten czas podejście do jogi bardzo ewoluowało we mnie. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR.

Od 2020 roku jestem absolwentką rocznej szkoły CUUD Coaching Integrowania Oddechem.

 

Pragnę łączyć wiedzę o ludzkim ciele z nowatorskim podejściem coachingu integrowania oddechem. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia. 

YOG03185 small.jpg

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Czwartek 16. listopada

od 17.00: PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE

18.00: VINYASA SLOW FLOW (60 min.)

19.15: KOLACJA

20.30: MEDYTACJA SERCA (praca z intencją), a po niej ZAPOZNANIE (60 min.)

Piątek 17. listopada

od 7.00: ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA

7.45: VINYASA NA DZIEŃ DOBRY (60 min.)

9.00: ŚNIADANIE

12.00: ASHTANGA PROWADZONA (90 min.)

13.45: LUNCH

16.00 WARSZTAT: Pranayama – krótki wykład połączony z praktyką (90 min.)

18.30: KOLACJA

20.00: ŁAGODNA PRAKTYKA NA DOBRANOC INSPOROWANA YIN JOGĄ, MEDYTACJA (90 min.)

Sobota 18. listopada

od 7.00: ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA

7.45: VINYASA NA DZIEŃ DOBRY (60 min.)

9.00: ŚNIADANIE

12.00 ASHTANGA PROWADZONA (90 min.)

13.45: LUNCH

16.15: WARSZTAT: Powitania Słońca, drishti, bandhy, ujjayi, czyli ASHTANGA od kulis (75 min.)

18.30: KOLACJA

20.30: JOGA NA DOBRANOC, MEDYTACJA (75 min.)

DZIEŃ WYJAZDU:

Niedziela 19. listopada

od 7.00: ZIOŁA, HERBATA, KAWA, WODA

7.45: VINYASA SLOW FLOW (60 min.)

9.00: ŚNIADANIE

12.00: ASHTANGA PROWADZONA (75 min.)

13.30: LUNCH I POŻEGNANIE

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

miejsce

SIÓDMY LAS

To siedlisko zagubione wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, www.siodmylas.pl. To mały świat, gdzie z okien widać wzgórza pokryte dzikimi uroczyskami, wspaniałą florę i faunę ugorów, szyszki świerkowe, drżące listki grabów, kwitnące gałęzie wiśni, pachnącą sosnę. Wokoło lasy, wąwozy, szachownice pól, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Siódmy Las

Siódmy Las

Kawiarnia

Kawiarnia

Sala do jogi

Sala do jogi

Sala do jogi

Sala do jogi

Pokoje

Pokoje

Jadalnia

Jadalnia

Taras

Taras

Pokoje

Pokoje

Siódmy Las

Siódmy Las

Sala do jogi

Sala do jogi

Widok z okna

Widok z okna

Wąwóz

Wąwóz

Siódmy Las

Siódmy Las

POKOJE

Śpisz w białej pościeli wykończonej ręczną koronką. W pokojach są sosnowe podłogi, przedwojenne meble z litego drzewa. W łazienkach ekologiczne kosmetyki L'Occitane - ekstrakty Prowansji. Domy Siódmego Las zostały zbudowane wyłącznie z naturalnych surowców : drewna, kamienia i cegły.

SALA DO JOGI

Sala do jogi najpiękniejsza sala do ćwiczenia w jakiej byliśmy, cała w drewnie z ogromnymi przeszklonymi oknami. W psie z głową w dół można obserwować niebo.

EKO KUCHNIA

Pysznie, lekko, domowo, w zgodzie z porami roku, z sezonowych produktów, na źródlanej wodzie i do syta – tak będziemy jedli, zyskując znakomitą formę fizyczną i szczupłą sylwetkę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Jak jajka to od kury wolno urzędującej, jak konfitury to siódmolasowe. Chleb jest wypiekany na miejscu, tak jak i na miejscu robione są kluski i pasty, nalewki na owocach, kwiatach i ziołach. Rano na wzmocnienie przed praktyką czeka na Ciebie ciepła herbata, kawa i lekka przekąska, później dwa sycące posiłki, jeden w południe po praktyce, drugi wieczorem, a w międzyczasie jeszcze podwieczorek.

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

OKOLICA

• Kazimierz Dolny nad Wisłą (10km) – śliczne archetypowe miasteczko nad rzeką, knajpki, galerie, trasy spacerowe

• Nałęczów (10km) – uzdrowisko, zabytkowa architektura, park

• Wąwolnica (6km) – Sanktuarium Maryjne

• Kębło (5km) – stadnina koni

• Janowiec (11km + przeprawa promem) – zamek Firlejów, turnieje, koncerty

• Puławy (15km) – pałac książąt Czartoryskich

• Lublin (34km) – średniowieczna Starówka, muzea, restauracje

 

DOJAZD

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, napisz na info@yogarepublic.pl mail o treści:

"Jadę swoim samochodem z ( miejscowość ) i chętnie zabiorę ( ile osób ) osobę/y. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

lub: "Chętnie dołączę się do wspólnego dojazdu z ( miejscowość ) i podzielę kosztem paliwa. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

Skontaktujemy Was ze sobą.

Prosta droga z Warszawy. Jedynie 2h. Koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Polecamy kierować się opisem dojazdu ze strony Siódmego Lasu: www.siodmylas.pl/dojazd, a niekoniecznie GPSem :)

Koordynaty geograficzne tradycyjne: 51°19'30.0"N 22°05'47.9"E

Koordynaty geograficzne dziesiętne: 51.325808, 22.096353

CENY

Cena cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt.

1399 zł / 1499 zł

miejsce w pokoju 2-osobowym z własną łazienką oraz
1- lub 2-osobowym z wspólną łazienką

(rezerwacja i wpłata zaliczki do 31.10. / od 01.11.)

1339 zł / 1439 zł

miejsce w pokoju 3 lub 4-osobowym z własną łazienką

(rezerwacja i wpłata zaliczki do 31.10. / od 01.11.

dzieci

o ceny za pobyt dzieci prosimy pytać mailem

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 599 zł / 539 zł (pokój 1-2. os. / pokój 3-4 os.) zadatku lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników - kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 13. listopada lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 57 1020 1169 0000 8202 0304 8055 
Tytułem: Siódmy Las, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

 

Uwaga! Oferujemy tylko 28 miejsc. Dostępne są pokoje 2 osobowe oraz pokój 3- i 4-osobowy. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

bottom of page