top of page
DSC00979 small.jpg

WARSZTAT
yin yang

6 października 2024 godz. 15.00
prowadzi Iza Suchodoła

POZOSTAJĄC W RÓWNOWADZE

Zapraszamy Cię na trzygodzinny warsztat łagodnej praktyki, której głównym celem jest
wycofanie zmysłów.

Praktyka Pratyahary jest piątym z ośmiu etapów
Ashtangi Jogi Patańdżalego.

Podczas praktyki doświadczysz medytacji, pranayamy, łagodnej vinyasy, yin
yogi oraz yogi nidry.

YIN Yang

 

Według antycznej chińskiej filozofii Yin i Yang to dwie przeciwstawne siły wypełniające cały wszechświat. Siły, które są zależne i równoważą się wzajemnie.

Yin nie istnieje bez Yang i odwrotnie

 

Na poziomie ciała i umysłu szukamy harmonii. Głównym narzędziem do osiągnięcia równowagi jest nasz oddech. Wdech jest yin, wydech jest yang. Być tylko yin, oznaczałoby śmierć. Dążąc do równowagi dążymy do bycia YinYang, aby pozostawać w równowadze, zdrowiu i harmonii.


Być w równowadze
 

Dopasowując się do tempa codzienności, coraz częściej używamy słowa przebodźcowanie. Mieszkając w mieście, pracując, konsumując, równowaga w ciele, jaki i w głowie, staje się komfortem. Zazwyczaj ten komfort przydarza się nam częściej na macie niż poza nią. Praktyka wycofania zmysłów, nie reagowania na myśli, a co za nimi idzie, na emocje, daje nam inną jakość codzienności. Niech naszym celem będzie praktyka poza matą, a zajęcia jogi przygotowującą do tego praktyką.

PLAN SPOTKANIA:


15.00 – 16.30:  Pranayama, Łagodna Vinyasa, Medytacja


☕ Przerwa na herbatę


16.45 – 18.15:  Yin Yoga, Yoga Nidra

PROWADZĄCA

IZA SUCHODOŁA

 

Ashtanga Yoga skradła moje serce wiele lat temu. Dzięki wspaniałym nauczycielom i regularnej praktyce, szybko poczułam, że może mi ona zaoferować bardzo wiele. Z czasem joga stała się ważną częścią mojego życia. Im dłużej ćwiczę, tym lepiej się czuję. Zajęcia, na które trafiłam z czystej ciekawości, po kilkunastu latach zaprowadziły mnie do Indii, gdzie ukończyłam kurs nauczycielski z Ashtanga jogi (200 RYT). Podróż wciąż trwa i mam nadzieję, że nigdy się nie skończy. Staram się pogłębiać moją wiedzę i regularnie uczestniczę w warsztatach z doskonałymi nauczycielami z Polski i zagranicy. Świadoma praca z ciałem, w połączeniu z koncentracją umysłu, pozwala w pełni odczuwać owoce praktyki. Joga usuwa stres, uwalnia głowę od natrętnych myśli, wzmacnia ciało, wyostrza zmysły, odpręża. Moja wieloletnia praktyka pozwala mi dzielić się wiedzą z innymi. Jestem wdzięczna za tę możliwość. Joga jest absolutnie dla każdego. Do zobaczenia na zajęciach.

MIEJSCE

 
Yoga Republic Śniadeckich 18 lok. 1, Warszawa – szkoła będzie otwarta 15 minut przed rozpoczęciem warsztatu.

CENA

 

149 zł / 179 zł ( do 10.09. / od 11.09. )

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

 

Weź wygodny strój do ćwiczeń. Nie jedz obfitego posiłku przez co najmniej 2 godziny przed warsztatem.

ZAPISY

 

Na warsztaty obowiązują zapisy Online. Kliknij przycisk poniżej, następnie wybierz spośród karnetów "Warsztat YIN YANG 06.10.". Potem zarejestruj się i dokonaj płatności. Dokonanie płatności za karnet jest jednoznaczne z zapisem.

Maksymalna liczba uczestników: 18.

bottom of page