top of page
Aga passendorfer small.jpg

Wakacje z jogą w Dworku pod Lipą

 
31. lipca - 6. sierpnia 2023

prowadzi Aga Passendorfer

Wyjazd przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

 

Zapraszamy na wakacyjny wyjazd do Dworku pod Lipą, a podczas niego na dwie 2 różnorodne sesje jogi dziennie oraz wieczorne spotkania, podczas których poszukamy odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z jogą, a może nie tylko, by na koniec pomedytować i zrelaksować się przed snem. Będziemy też rozpieszczać się pyszną i zdrową kuchnią wegetariańską i odpoczywać pośród przepięknej przyrody nad rzeką Nidą.

dworek-pod-lipa-oranzeria-4.jpg

AGA PASSENDORFER

"Jestem uzależniona od ashtangi. Próbowałam chyba każdego stylu: według Iyengara, kundalini, sivanandę, yin, bikram. Gdy trafiłam na ashtangę, przestawałam próbować i jestem jej wierna. Joga ma dobry wpływ na moje życie i wierzę, że tobie też może dobrze zrobić. Dlatego postanowiłam zostać nauczycielką. Skończyłam kilka kursów instruktorskich, mam tytuł RYT 500, byłam na niezliczonych warsztatach, ale tak naprawdę wszystkiego, co wiem, nauczyłam się w czasie praktyki własnej i ucząc. W 1993 uczestniczyłam w moich pierwszych zajęciach jogi. W 2010 roku po raz pierwszy poprowadziłam zajęcia. W 2016 po raz pierwszy w Yoga Republic. I nadal to kocham.

 

Poza tym kocham też moje dzieci, konie, koty, kawę, czytanie i pisanie. Jestem autorkąksiążek „13 lekcji jogi”, „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu” i „13 lekcji miłości”. Prowadzę bloga www.agapejoga.pl i współtworzę projekt OmLine.expert. Zapraszam do wspólnej praktyki." A.P.

11.jpg

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Poniedziałek 31. lipca

od 18.00:  ZAKWATEROWANIE
19.30:  KOLACJA

20.15:  SPOTKANIE OTWIERAJĄCE WARSZTATY I SESJA RELAKSACYJNA

Wtorek 1. sierpnia - Sobota 5. sierpnia

od 7.30 przez cały dzień:  OWOCE, ZDROWE PRZEKĄSKI, HERBATY ZIOŁOWE, KAWA

9.00 - 11.00:  ASHTANGA JOGA

11.30:  BRUNCH

16.30 - 18.00:  ZAJĘCIA VINYASA FLOW – poświęcone za każdym razem różnym aspektom ciała: otwierające biodra, klatkę piersiową, wzmacniające brzuch, poprawiające trawienie, poprawiające równowagę

18.00:  KOLACJA

19.00 - 20.00:  SESJE PYTAŃ I ODPOWIEDZI, a potem ODDECH I MEDYTACJA ZAKOŃCZONA RELAKSEM

DZIEŃ WYJAZDU:

Niedziela 6. sierpnia

od 7.30 przez cały dzień:  OWOCE, ZDROWE PRZEKĄSKI, HERBATY ZIOŁOWE, KAWA

9.00 - 11.00:  ASHTANGA JOGA

12.00:  KRĄG ZAMYKAJĄCY WARSZTAT

12.30: OBIAD

WYJAZD

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

MIEJSCE

AGROPARK DWOREK POD LIPĄ

Dworek pod Lipą to kameralny ośrodek, położony w sercu Ponidzia, w sąsiedztwie lasów, pól i rzeki Nidy. Na terenie kompleksu mieści się m.in. zabytkowy dworek z 1911 roku, pozostałości zabytkowego parku angielskiego, staw, ogród z leżankami i miejscami na ognisko. Sam zespół dworsko-parkowy oddalony jest o ok. 300 m od zabudowań wiejskich, co zapewnia ciszę i spokój. Bliskość lasów i rzeki Nidy stwarza idealne warunki do odpoczynku i relaksu. Swoją nazwę „Dworek pod Lipą” zawdzięcza liczącej sobie ponad 250 lat Lipie Samotnik, która jest charakterystycznym punktem parku.

SALA DO JOGI

Przepiękna, sala do ćwiczeń z zabytkowym drewnianym intarsjowanym 100-letnim parkietem, połączona z niesamowitą przeszkloną oranżerią - w oranżerii terakota z ogrzewaniem podłogowym.

POKOJE

Do dyspozycji będziemy mieli 10 bardzo wygodnych pokoi z łazienkami.

EKO KUCHNIA

Menu wegetariańskie z produktów pozyskiwanych z gospodarstwa lub od lokalnych rolników. Pory posiłków są dostosowane do programu zajęć - po porannej praktyce brunch, a wieczorem kolacja - oba posiłki zbilansowane i z daniami na ciepło. Poza tym cały czas dostępne zdrowe przekąski i owoce - na pewno będzie wystarczająco by najeść się do syta.

DOJAZD

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, napisz na info@yogarepublic.pl mail o treści:

"Jadę swoim samochodem z ( miejscowość ) i chętnie zabiorę ( ile osób ) osobę/y. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

lub: "Chętnie dołączę się do wspólnego dojazdu z ( miejscowość ) i podzielę kosztem paliwa. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

Skontaktujemy Was ze sobą.

Dworek znajduje się w miejscowości Nowe Kotlice, należącej do gminy Sobków. Położony jest w odległości ok. 10 km na południowy wschód od trasy krajowej E77 (Warszawa-Kraków).  Dojazd z Warszawy zajmuje ok. 2 godzin. Korzystając z nawigacji należy wpisać Stare Kotlice, a po dojechaniu do skrzyżowania w tej miejscowości przy przystanku autobusowym, należy skręcić w drogę szutrową. Po przejechaniu nią 300m po prawej stronie znajdziecie bramę wjazdową do AGROPARKU.

 

Adres: Nowe Kotlice 54, 28-305 Sobków

Koordynaty geograficzne dziesiętne: 50.65871 N / 20.46410 E

CENA

miejsce w pokoju 2- lub 3-osobowym z własną łazienką

(rezerwacja i wpłata zaliczki do 04.06. / od 05.06.)

2699 zł / 2849 zł

miejsce w pokoju 4-osobowym z własną łazienką

(rezerwacja i wpłata zaliczki do 04.06. / od 05.06.)

2 599 zł / 2699 zł

zniżka dla osoby towarzyszącej (niećwiczącej)

250 zł

REZERWACJA


Rezerwacji można dokonać wpłacając 849 zł zadatku na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników - kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 24. lipca lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.  

Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.

Nr konta: 57 1020 1169 0000 8202 0304 8055 

Tytułem: Dworek pod Lipą, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

11

11

10

10

8

8

bottom of page