top of page

powitanie jesieni Z YOGA REPUBLIC

Weekend z jogą
w Zagrodzie Ojrzanów

12 - 15 września 2024
prowadzi Róża Adamcio

_DSC5883-Edit-3.jpg

Wyjazd przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

DSC07243 edytowany.jpg

Myślenie to proces tak naturalny jak oddychanie. Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie myśli, które pojawiają się w naszej głowie, są prawdziwe. Naukowcy dowodzą, że tylko blisko 20% ze wszystkich myśli ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Chcesz nauczyć się zapanować nad własnymi myślami? Masz ochotę na medytacyjny ruch – idealny dla prawidłowo funkcjonującego ciała i umysłu? Spędź 4 jesienne dni z Yoga Republic!

Według Patanjalego, joga to zatrzymanie poruszeń świadomości, dzięki czemu człowiek może rozwinąć siebie i osiągnąć jedność z samym sobą. Zapraszamy do wspólnej podróży na macie, podczas której z pomocą przyjdą nam asany, pranayama, pratyahara, dharana i dhyana. Doświadczysz praktyk o różnym stopniu intensywności: od łagodnych i wyciszających, po pobudzające i podkręcające metabolizm.

20240618_152559_edited.png

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Czwartek 12 września

od 17.00:  PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE

18.00 VINYASA SLOW FLOW (60 min.)

19.00 KOLACJA

20.30 ZAPOZNANIE + WSPÓLNA MEDYTACJA

Piątek 13 września i Sobota 14 września

8:00 VINYASA NA DZIEŃ DOBRY (75 min.)

9.30 ŚNIADANIE

12.30 ASHTANGA PROWADZONA (90 min.)

14.00 LUNCH

16.00 ZAJĘCIA WARSZTATOWE (60 min.)

18.30 KOLACJA

20.00 YIN YOGA

DZIEŃ WYJAZDU:

Niedziela 15 września

8:00 VINYASA NA DZIEŃ DOBRY (75 min.)

9.30 ŚNIADANIE

12.30 ASHTANGA PROWADZONA (90 min.)

14.00 LUNCH & POŻEGNANIE

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

PROWADZĄCA

RÓŻA ADAMCIO

 

Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, z zawodu specjalistka ds. PR. Serce jednak pokierowało mnie na zupełnie inne obszary.

Jestem zaJOGAna od przeszło 20 lat. Przez ten czas podejście do jogi bardzo ewoluowało we mnie. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR.

Od 2020 roku jestem absolwentką rocznej szkoły CUUD Coaching Integrowania Oddechem.

 

Pragnę łączyć wiedzę o ludzkim ciele z nowatorskim podejściem coachingu integrowania oddechem. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia. 

miejsce

ZAGRODA OJRZANÓW

 

Zagroda Ojrzanów to gospodarstwo agroturystyczne oddalone tylko o 30 km od Warszawy. Gospodarstwo jest duże, pięknie położone w otulinie lasu i łąk. Na jego terenie znajduje się kilka stawów, poprzecinanych malowniczymi groblami. Dookoła naturalna cisza i spokój. 

SALA DO JOGI

 

Niezapomniana, cała przeszkolona - jej przezroczyste ściany dają poczucie ćwiczeń na otwartej przestrzeni, fascynującej niezależnie od pogody i pory roku.

EKO KUCHNIA

Ucztować będziemy w przecudnej jadalni, której wystrój łączy rustykalne elementy z nowoczesnymi przeszkleniami. Wyżywienie jest wegetariańskie z lokalnych produktów, a co się da z własnego warzywnika. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską, bezglutenową lub bez laktozy – prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem. Dieta indywidualna za dodatkową opłatą w zależności od jej rodzaju – o szczegóły prosimy pytać mailem: info@yogarepublic.pl.

SAUNY I MASAŻE

 

Dla chętnych polecamy skorzystanie z sauny znajdującej się w domku na wodzie, jak również z masaży. Zarówno sauna jak i masaże są dodatkowo płatne.

POKOJE

Baza hotelowa to piętrowy Stary Dom, Nowy Dom oraz dwie chaty, Kurpiowska i Rybaka. Stary Dom z przytulnym ­wnętrzem, obrazami, starym kaflowym piecem i wygodnymi meblami, na parterze mieści salon z ogromnym stołem, a wyżej pokoje hotelowe z łazienkami. Z tarasów rozciąga się widok na okoliczne stawy, pastwisko owiec i kóz, wybieg koni i osłów, warzywnik, stodołę, kurnik i szklaną salę. Chaty Kurpiowska i Rybaka mieszczą się jedna na przeciw sali do jogi, a druga w pobliżu stawu i saun, każda wyposażona w kuchnię i łazienkę. W Nowym Domu jest 6 pokoi z łazienkami położonych nad jadalnią. Są one prostsze w wyposażeniu niż pokoje w Starym Domu, ale ich podstawową zaletą jest to, że nawet w bardzo chłodne dni jest w nich cieplutko no i blisko na pyszne posiłki :)

O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

DOJAZD

 

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, napisz na info@yogarepublic.pl mail o treści:

"Jadę swoim samochodem z ( miejscowość ) i chętnie zabiorę ( ile osób ) osobę/y. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

lub: "Chętnie dołączę się do wspólnego dojazdu z ( miejscowość ) i podzielę kosztem paliwa. Proszę o kontakt pod nr. tel. ( twój numer telefonu )"

Skontaktujemy Was ze sobą.

Prosta droga z Warszawy zajmie Ci ok. 30 minut, a odległość to jedynie 30 km.

Adres: Galowizna 2, 96-321 Ojrzanów

CENY

Cena cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt w pokojach 2-3 osobowych.

CENA EARLY BIRD

rezerwacja do 31.07. 

1599 zł

CENA REGULARNA 

rezerwacja po 01.08.

1699 zł
REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 599 zł / 699 zł ( do 31.07. / od 01.08.) zadatku lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników - kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 8 września lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 57 1020 1169 0000 8202 0304 8055 
Tytułem: Zagroda Ojrzanów, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

Ten termin Ci nie pasuje? Sprawdź inne wyjazdy.

bottom of page