top of page

Wakacje z jogą w Lipowym Domu nad Jeziorem na Mazurach

 
6. - 12. sierpnia 2023

prowadzi Róża Adamcio

_DSC5883-Edit-3.jpg

Wyjazd przeznaczony zarówno dla osób praktykujących jak i stawiających pierwsze kroki na macie.

 

Zapraszamy serdecznie na wakacje z jogą do magicznego Lipowego Domu, gdzie będziemy ćwiczyć energetyczną, rozgrzewającą ashtanga vinyasa jogę, oraz objadać się pyszną i zdrową kuchnią wegetariańską na tarasie z widokiem na błękitną taflę wody jeziora!

Lipowy Dom jezioro 03.jpg

RÓŻA ADAMCIO

Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, z zawodu specjalistka ds. PR. Serce jednak pokierowało mnie na zupełnie inne obszary.

Jestem zaJOGAna od przeszło 20 lat. Przez ten czas podejście do jogi bardzo ewoluowało we mnie. Dziś joga to dla mnie spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe. Hołduję zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbiam dzielić się moją pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć chcę przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła. Inspiruję się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzam wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR.

Od 2020 roku jestem absolwentką rocznej szkoły CUUD Coaching Integrowania Oddechem.

 

Pragnę łączyć wiedzę o ludzkim ciele z nowatorskim podejściem coachingu integrowania oddechem. Poprzez własne doświadczenia chcę towarzyszyć ludziom w ich podróży ku spełnieniu, obfitości i radości życia.

Yoga_Republic-Lipowy_Dom 01.jpg

program

DZIEŃ PRZYJAZDU:

Niedziela 6. sierpnia

od 17.00:  PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE

18.00:  SPOKOJNA VINYASA NA ROZRUCH (60 min.)

19.00:  KOLACJA

20.30:  POWITANIE & ZAPOZNANIE / MEDYTACJA (60 min.)

Poniedziałek 7. sierpnia
Piątek 11. sierpnia

8.00:  ASHTANGA LUB VINYASA ENERGETYCZNA (90 min.)

10.00:  ŚNIADANIE

12.30:  ZAJĘCIA WARSZTATOWE (75 min.)

14.30:  OBIAD

17.00:  ŁAGODNA VINYASA (75 min.)

19.00:  KOLACJA

20.30:  JOGA NA DOBRANOC / JOGA NIDRA / JOGA INSPIROWANA YIN YOGĄ / MEDYTACJA PROWADZONA / PRANAYAMA I PROWADZONA RELAKSACJA

DZIEŃ WYJAZDU:

Sobota 12. sierpnia

8.00:  ASHTANGA (90 min.)

10.00:  ŚNIADANIE

12.00:  ŁAGODNA JOGA REGENERACYJNA (75 min.)

13.30: OBIAD

WYJAZD

Plan jest orientacyjny (może ulec drobnym zmianom).

MIEJSCE

 

LIPOWY DOM

Odwiedź niecodzienny dom nad jeziorem, www.lipowydom.pl. Lipowy Dom położony jest pośród morenowych pagórków w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Magiczny widok na błękitną taflę jeziora Majcz rozpościerający się z przeszklonej jadalni i z tarasu ukoi i zachwyci każdego. Wprost nie można oderwać od niego oczu. A skok z pomostu lub wyprawa łódką orzeźwi w letnie upały. Wieczornym spotkaniom w salonie klimatu doda ogień strzelający w kominku. To również wspaniałe miejsce na wypady rowerowe i malownicze spacery. Podziwiasz. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

POKOJE

Gospodarstwo zbudowane w tradycyjnej mazurskiej stylistyce harmonijnie wpisuje się w otaczającą przyrodę. Dom ma własną oczyszczalnię, ogród warzywny, młody sad i oczywiście kompost. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem oraz taras z widokiem na jezioro. Dom może gościć 22 osoby w 9 pokojach, dwu i trzyosobowych. Sześć pokoi ma własne łazienki, dwa wspólną.

EKO KUCHNIA

Wyżywienie wegetariańskie bazujące na dojrzałych i soczystych produktach z domowego, ekologicznego ogrodu. Rewelacyjne przysmaki własnej roboty: aksamitne zupy kremy, pieczony na miejscu chleb, pachnące ciasto drożdżowe, domowe przetwory, mazurskie miody i kozie sery.

 

Wyżywienie jest wegetariańskie. W cenie wyjazdu można również wybrać dietę wegańską lub bezglutenową –prosimy o zgłoszenie mailowo najpóźniej tydzień przed wyjazdem: info@yogarepublic.pl.