top of page

wakacyjna
promocja dla par
-50% 
na drugi karnet

DSC00291.jpg

Zaproś bliską sobie osobę na zajęcia do Yoga Republic, a na drugi karnet dla twojej pary (partnerki/ra, przyjaciółki/ela, rodziny) otrzymasz 50% zniżki.

Promocja obowiązuje do 8. sierpnia 2023 r.

powierzchni niebieski

KARNETY OBJĘTE PROMOCJĄ - cena za drugi karnet po obniżce

 

Zniżka 50% przysługuje na drugi taki sam lub tańszy karnet, ważny dla drugiej osoby, zakupiony w tym samym czasie co pierwszy, lub w odstępie do 2 tygodni na przód.

OPEN LIMITED
zajęcia stacjonarne + online

ważny 1 dzień

109,50 zł

zamiast 219 zł

OPEN
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

144,50 zł

zamiast 289 zł

WEJŚCIE 
JEDNORAZOWE

ważny 1 dzień

29,50 zł

zamiast 59 zł

4 WEJŚCIA
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

79,50 zł

zamiast 159 zł

AD HOC 10 WEJŚĆ
zajęcia stacjonarne + online

ważny 28 dni

174,50 zł

zamiast 349 zł

Regulamin promocji:

  • Zniżka 50% przysługuje na drugi taki sam lub tańszy karnet, ważny dla drugiej osoby, zakupiony w tym samym czasie co pierwszy, lub w odstępie do 2 tygodni na przód.

  • Zakupu możesz dokonać na recepcji przed zajęciami w szkole lub wysyłając na adres info@yogarepublic.pl mail o tytule “karnet -50% dla mojej pary” z informacją:

    • Imię Nazwisko, adres email i telefon kontaktowy twojej pary.

    • Zgoda na marketing: tak lub nie.

    • Rodzaj karnetu objętego promocją: 1 wejście, 4 wyjścia, 10 wejść, Open Limited, Open.

Na podany adres email wyślemy dane do logowania z karnetem przygotowanym do opłacenia online lub w siedzibie szkoły.

Gdzie nas znaleźć?

 

Zapraszamy do naszych dwóch wyjątkowych lokalizacji w centrum Warszawy na placu Zbawiciela i przy ulicy Śniadeckich – dzieli je odległość 5 minut na piechotę.

yoga republic

PLAC ZBAWICIELA

pl. Zbawiciela 2
00-573 Warszawa

5 MINUT
PIECHOTĄ

yoga republic

ŚNIADECKICH

ul. Śniadeckich 18 lok. 1
00-656 Warszawa

Poznaj naszych nauczycieli


Zespół Yoga Republic to doświadczeni nauczyciele o wysokich kwalifikacjach, którzy nieustannie szkolą się i poszerzają swoją wiedzę. Założycielem szkoły jest Przemek Nadolny, posiadający II stopień autoryzacji Sharath Yoga Center, dawny KPJAYI, w Mysore.

Grafik zajęć dla początkujących

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie zmiany w grafiku związane ze świętami lub dniami wolnymi od pracy oraz zastępstwa znajdziesz w kalendarzach zajęć. Na zajęcia możesz przyjść bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku braku miejsc, pierwszeństwo wejścia przysługuje osobom z rezerwacją. Rezerwacja jest ważna do 5 min. przed rozpoczęciem zajęć. Możesz zarezerwować 2 zajęcia w przód oraz 1 zajęcia dziennie. ​

Na kursy obowiązują oddzielne zapisy i karnety – sprawdź tutaj: Kursy Jogi, Kursy medytacji

Godziny otwarcia szkoły

Od poniedziałku do piątku przed zajęciami prowadzonymi o 7.30, 9.30, 11.00, 13.00 oraz w soboty i niedziele o 16.00 i 17.30 szkoła jest otwierana 15 min. przed i zamykana 3 min. przed rozpoczęciem zajęć. Od poniedziałku do piątku przed popołudniowym blokiem zajęć oraz w soboty i niedziele przed porannym blokiem zajęć szkoła jest otwierana 30 min. wcześniej. Podczas zajęć Mysore szkoła jest otwarta dokładnie w godzinach oznaczonych na grafiku.

warsztaty jogi, wyjazdy z jogą, wakacje z jogą

Czy to dobry pomysł zacząć przygodę z jogą na wyjeździe?

 

Doskonały! Oderwanie od codzienności sprzyja skupieniu i koncentracji. Ponadto wyjazdy z Yoga Republic to czysta przyjemność: joga w najpiękniejszych zakątkach Polski, cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - to składniki na idealny wypoczynek - najlepszy sposób, by zregenerować siły, wyciszyć się i naładować się pozytywną energią.

 

manduka_pro®_yoga_mat_-_waterfall_2.jpg

Skąd wziąć matę i jak ją przechowywać?

 

Yoga Republic jest dystrybutorem kultowych mat MANDUKA, uważanych za jedne z najlepszych mat na świecie. Manduka oferuje wyjątkowo duży wybór mat, wzorów i kolorów, pośród których każdy znajdzie tą idealną dla siebie – nasze recepcjonistki profesjonalnie doradzą  i z przyjemnością pomogą ci w wyborze. Sprawdź ofertę sklepu.

 

Swoją matę możesz trzymać w Yoga Republic na specjalnie przeznaczonych do tego półkach, tylko jeśli posiadasz aktualny karnet. Maty trzymane w Yoga Republic powinny być dobrze oznaczone, czyste i zadbane. Pamiętaj, że co jakiś czas maty są sprzątane, o czym informujemy na Facebooku i w mailach, a maty które pozostały nie odebrane przez właścicieli zostają usunięte. Yoga Republic nie ponosi odpowiedzialności za trzymane w szkole maty.

bottom of page