top of page

Zapraszamy na zajęcia ONLINE "Joga w Ciąży" we wtorki i czwartki o 11.00.

Joga w Ciąży to idealny sposób na dobre samopoczucie Twoje i Twojego dziecka!

Zapraszamy na zajęcia
"Joga w Ciąży" ONLINE z Yoga Republic 
we wtorki i czwartki o 11.00
Joga_w_Ciązy_Online.jpg
Jak to działa?

 

 • Zajęcia ONLINE udostępniane są na platformie ZOOM - trzeba pobrać i zainstalować program na komputerze lub telefonie.

 • Na zajęcia ONLINE obowiązują zapisy najpóźniej 30 min. przed rozpoczęciem przez naszą STREFĘ KLIENTA - kod dostępu, czyli Meeting ID i hasło będziemy wysyłać mailem do osób zapisanych z ważnymi karnetami.​​

 • Zajęcia są prowadzone na żywo, także przygotuj matę, zaloguj się i czekaj na rozpoczęcie transmisji o wyznaczonej godzinie.

 • zajęcia dostępne są w ramach regularnych karnetów Yoga Republic lub subskrypcji na 7 dni w cenie 59 zł lub 14 dni w cenie 99 zł - zobacz CENNIK

 • w ramach abonamentu macie dostęp do wszystkich zajęć ONLINE - polecamy Wam również zajęcia Pranajama i Medytacja - sprawdźcie GRAFIK

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

Joga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży. Dlaczego?

 

 • Praktyka jogi odpręża i relaksuje zarówno ciało jak i umysł. Joga uczy świadomości ciała, rozwija i wspomaga silną, w tym okresie, potrzebą bycia w kontakcie ze sobą i z maleństwem.

 

 • Praktyka jogi wspomaga adaptację i akceptację intensywnych zmian zachodzących w organizmie kobiety, rozwija pozytywne podejście do nich i uczy radzenia sobie z trudnościami.

 

 • Praktyka jogi przygotowuje fizycznie i psychicznie na trudy porodu i okresu po porodzie. Znacząco przyśpiesza regenerację po porodzie.

 

 • Badania naukowe podobnie jak nasze doświadczenia pokazują, że kobiety które praktykowały w trakcie ciąży uważają, że joga była dla nich bardzo pomocna w czasie ciąży, w porodzie i w okresie po porodzie.

YR grafik 2019_12.jpg

Kiedy odbywają się zajęcia dla kobiet w ciąży?

 

Zapraszamy na zajęcia "Joga w Ciąży" we wtorki i czwartki o 11.00 oraz w środy o 10.30 (do 11.03.2020.) – do grupy możesz dołączyć w dowolnym momencie – zajęcia mają formę otwartego kursu. Możesz chodzić jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu zależnie od swoich potrzeb, możliwości i aktualnego samopoczucia.

Na zajęcia "Joga w Ciąży" zapraszamy po ukończeniu 12. tygodnia ciąży.

 

Zobacz na GRAFIKU, kiedy odbywają się zajęcia dla Ciebie.

 

Ola Perec 01 small.jpg
Kto prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży?
Ola Perec

"Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Pośród rozmaitych jej typów to własnie system Ashtangi podbił moje serce. Ta przepiękna rutyna, każdy poranek rozpoczęty powitaniami słońca, napełniają mnie szczęściem, energią, równowag i pozytywnie pchają do przodu sprawiając, że każdy dzień jest wyjątkowy. Prowadzone przeze mnie zajęcia "Joga w Ciąży" są specjalnie przystosowane dla kobiet na ten szczególny okres – nie bójcie się, jeżeli wcześniej nie ćwiczyłyście, deklaruję, że na moich zajęciach poradzi sobie każda z Was, joga prenatalna nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zawiera ćwiczenia fizyczne, techniki oddychania i relaksu. Joga pomoże Wam przygotować się do porodu, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Zajęcia jogi są doskonałym dopełnieniem szkoły rodzenia. Poznajemy Asany (pozycje jogi), które pomagają radzić sobie z bólem porodowym. Doświadczamy technik relaksacji i oddechu, które przynosząc wyciszenie i spokój, sprawią, że wzmocnicie wiarę we własne siły oraz wprawią was w pozytywne nastawienie. Zajęcia jogi to czas dla Ciebie i Twojego dziecka, bezpieczny ruch oraz odpoczynek, który pozwoli Ci się zrelaksować, rozluźnić, a jednocześnie wzmocni Twoje ciało bez zbędnego zmęczenia. Będąc świadomą, wrażliwą, kobietą, praktykującą joginką, pragnę dzielić się wiedzą i doświadczenie z innymi. Serdecznie Zapraszam na matę.

 

Z wykształcenia jestem rzeźbiarką, doświadczenie rzeźby pomaga mi w pracy z ludzkim ciałem. Kocham sztukę, zwierzęta, ludzi, rozmowy i uśmiechy, uwielbiam inspirować i być inspirowana." O.P. 

Ola Perec

Nauczyciele Yoga Republic to nie tylko najlepiej wyszkoleni nauczyciele, ale też sympatyczne osoby z wieloletnim doświadczeniem w praktyce i uczeniu, stale podnoszący swoje umiejętności, z którymi bez trudu nawiążesz kontakt, dzięki czemu twoja nauka będzie łatwa i przyjemna. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu pań w ciąży. Już wiele brzuszków przeciągało się pod czujnym okiem naszych nauczycieli, a szczęśliwe mamy wracają do Yoga Republic po urodzeniu, by kontynuować praktykę i przywrócić ciału pełną formę po ciąży.

ceny karnetów warszawa, ceny joga warszawa

Jaki wybrać karnet, kiedy jestem w ciąży?

 

Polecamy karnet Open Limited za 149 zł - nieograniczona ilość wejść przez 28 dni.

Pełną ofertę karnetów znajdziesz w zakładce CENNIK.

Przejdź do Strefy Klienta, aby kupić karnet, zarejestrować się i zapisać na zajęcia.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

Jak przygotować się do zajęć?

 

 • Przed pierwszymi zajęciami przyjdź ok. 20 minut przed ich rozpoczęciem, aby mieć wystarczająco czasu na zarejestrowanie się w szkole lub zarejestruj się przed i kup karnet on-line.

 

 • Zabierz ze sobą otwarty umysł i wygodne ubranie do ćwiczenia (strój powinien być wygodny, niezbyt luźny i nie krępujący ruchów), jogę ćwiczymy boso.

 

 • Nie jedz obfitego posiłku na co najmniej 2 godziny przed zajęciami.

 

 • Jeśli nie posiadasz maty do jogi, możesz bezpłatnie wypożyczyć matę na miejscu.

joga Warszawa centrum, joga Politechnika, joga Śnadeckich

Gdzie będziesz ćwiczyć?

 

Klimatyczne wnętrze szkoły urządziliśmy tak, by zapewnić uczniom komfort i przyjemność przebywania w pięknym otoczeniu. W szatniach znajdziesz zamykane szafki na swoje rzeczy i regały, gdzie możesz zostawić swoją matę. Po zajęciach możesz odświeżyć się pod prysznicem. Dwie sale zapewniają naszym uczniom duży wybór zajęć w dogodnych godzinach. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (średnio 10 osób), co pozwala na dobry kontakt ucznia z nauczycielem.

 

Szkoła jest otwarta 30 minut przed zajęciami, a zamykana 30 minut po ostatnich zajęciach.

joga Warszawa Centrum, joga Śniadeckich, joga Politechnika

Gdzie nas znaleźć?

 

Tuż przy Metrze Politechnika, na cichej, wyłożonej brukiem ulicy Śniadeckich, biegnącej między pl. Konstytucji a pl. Politechniki.

warsztaty jogi, wyjazdy z jogą, wakacje z jogą

Czy mogę pojechać na wakacje z jogą, jeżeli jestem w ciąży?

 

To wspaniały pomysł! Odpoczniesz, wzmocnisz się i zregenerujesz podczas takiego wyjazdu. Dotlenisz siebie i dziecko. Nauczyciel w kameralnej grupie będzie mógł zdbać o twoje indywidualne potrzeby. Wyjazdy z jogą organizujemy w najpiękniejszych zakątkach Polski - czeka tam na ciebie cisza, spokój oraz pyszna kuchnia wegetariańska - sprawdź szczegóły.

 

Maty do jogi Manduka, Ubrania do jogi Onzie,

Gdzie kupić matę do jogi i jaką?

 

Możesz u nas w godzinach otwarcia szkoły. Yoga Republic jest dystrybutorem kultowych mat MANDUKA, najlepszych mat do jogi na świecie. Manduka posiada bardzo dużą ofertę mat, pośród których każdy ma szansę znaleźć tą idealną dla siebie - nasze recepcjonistki z przyjemnością pomogą ci w wyborze.  Sprawdź ofertę sklepu tutaj.

bottom of page