top of page

Joga dla Biegaczy w Yoga Republic!

Zapraszamy na JOGĘ dla BIEGACZY w czwartki o godz. 20.00 z Justyną Jaworską do Yoga Republic. Zajęcia ruszają już 11. czerwca.

DLA KOGO:

Jeżeli BIEGASZ, te zajęcia są dla CIEBIE – Joga dla Biegaczy pomoże Ci zadbać o niezbędny trening uzupełniający trening biegowy, którego podstawą jest rozciąganie oraz wzmocnienie głębokich mięśni stabilizujących. Na zajęcia zapraszamy zarówno tych którzy już ćwiczą jogę, a także dla tych którzy jeszcze nigdy nie stali na macie.

DLACZEGO JOGA jest polecana dla BIEGACZY:

Trening biegowy, który jest bardzo intensywną i wymagającą formą ćwiczeń dla organizmu, powinien być uzupełniony treningiem rozciągającym oraz wzmacniającym. Dzięki jodze wzmocnisz mięśnie głębokie oraz mięśnie stabilizujące, w ten sposób poprawisz pewność i stabilność kroku, co znacznie zmniejszy ryzyko kontuzji kostek, kolan oraz bioder. Poprawisz również elastyczność oraz zakres ruchów. Nauczysz się świadomie pracować oddechem dzięki czemu poprawisz swoją wydolność oddechową. Joga jest idealnym uzupełnieniem treningów we właściwie każdej dziedzinie sportu, dlatego na zajęcia zapraszamy wszystkich aktywnych – jeżeli bierzesz udział w triatlonach, wspinasz się, jeździsz na rowerze... te zajęcia są również dla Ciebie.

JUSTYNA JAWORSKA:

Praktykuje ashtanga jogę od 2005 roku. Na początku 2014 roku otrzymała autoryzację pierwszego stopnia KPJAYI w Mysore do uczenia Ashtanga Vinyasa Jogi. Jest osobą bardzo aktywną – joga to dla niej stały element każdego dnia i punkt wyjścia do innych pasji: wspinaczki, podróży, fotografii.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

Przyjdź 10-15 min. przed rozpoczęciem.

Zabierz wygodne ubranie do ćwiczenia, bądź co najmniej 2 godz. od ostatniego posiłku.

CENA:

Zajęcia są dostępne w ramach regularnego grafika Yoga Republic od 11.06. i w ramach regularnego cennika karnetów Yoga Republic. Tutaj znajdziecie pełną ofertę karnetów Yoga Republic.

ZAPISY NA ZAJĘCIA:

Zachęcamy do zapisu na zajęcia, choć można również po prostu przyjść (jednak pierwszeństwo przy braku miejsc mają osoby zapisane). Na zajęcia możesz się zapisać przez Strefę Klienta Yoga Republic lub w recepcji szkoły przed samymi zajęciami.

PARTON zajęć Joga dla Biegaczy – PORTAL YOGI:

Zajęcia Joga dla Biegaczy w Yoga Republic odbywają się pod patronatem Portalu Yogi –www.portalyogi.pl. Polecamy artykuł oraz film przygotowany przez Portal Yogi we współpracy z Justyną Jaworską, nauczycielką jogi w Yoga Republic oraz Marcinem Świercem, wielokrotnym złotym medalistą Polski w biegach górskich:

Wszystkim, którzy rozpoczynają przygodę z jogą, polecamy zajrzeć do naszych wskazówek "Jak zacząć ćwiczyć jogę" oraz "8 rzeczy, które warto wiedzieć rozpoczynając praktykę jogi".

Zapraszamy na matę!

ul. Śniadeckich 18/1, Warszawa

tel. 501 449 278 e-mail: info@yogarepublic.pl

Najciekawsze posty
Ostatnie posty
Tagi
Znajdź nas
  • Facebook czarny okrągły
bottom of page